Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Trable s oblibenymi!

Tom07 (56)|10.7.2007 08:28
Ahoj,
TomTom pouzivam jiz nekolik let a jsem s nim maximalne spokojeny. Co mi ale vadi je megalomanske menu (tj. 6 ikon na stranku mi prijde opravdu malo - mne by vyhovovalo mit vsechny nabidky na jedne strance) a nemoznost spravovat Oblibene pres slozky. Mam napr. 20 oblibenych v Praze, 20 v Brne a stovky po cele Evrope a je v tom gulas. Neexistuje napr. nejake rozsireni, ktere by to umoznilo? Taky mi vadi, ze se nazvy oblibenych zobrazuji v tak obrovskem fonte, ze se zobrazi pouze cca. 16 znaku. To nejde nekde zmenit?
Diky
P800 (66)|10.7.2007 08:40
Obávám se, že tohle nejde i když bych tento způsob třídění také přivítal.

Megalomanské menu, stejně tak použité mega fonty mají svůj význam a bylo by špatné, kdyby vše bylo menší. Navigace je primárně určena pro použití ve voze a ovládání prstem.
Tom07 (56)|10.7.2007 09:05
Asi to tak bohuzel bude. Nikde jsem nic nenasel, resp. nic krome toho, ze by se to hodilo :-) A jak. Nez se proklikam k mistu kam chci tak mne boli prst. Taky mne stve jak komplikovane musim oblibene prevadet z jinych map. Na to nejakou radu nemate? Chci je zase mit jako OBLIBENE!

Nesouhlasim, ze by to bylo spatne. Podle mne by jeden "skin" navic byl uzitecny. Ja napr. s PDA jinak nez se stylusem nedelam. Samozrejme, ze by MEGAskin zustal.
Docent (1234)|10.7.2007 18:37
Co si takhle vytvořit Oblíbené jako kategorii POI?
Tom07 (56)|12.7.2007 09:04
To je samozrejme mozne, ale to nechci.
Chci aby byly oblibene ZASE oblibene.
Diky :-)
P800 (66)|12.7.2007 13:43
Oblíbené jsou v souboru MapSettings.cfg v adresáři mapy. Na TomTom GO lze jednoduše zkopírovat z mapy do mapy.