Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hlasitost prehravania MP3 na X500

psychotix (2)|2.7.2007 23:05
Uvazujem o kupe X500. Chcel by som vediet, ako je to v sucasnej dobe. Je mozne pocuvat hudbu bez problemov aj napr. v autobuse? Alebo je to tak slabe, ze to nie je mozne.
Ako je to s prehravanim divx? Je potrbne film konvertovat, alebo to pda zvladne aj v povodnej kvalite.

dakujem
Panot (569)|2.7.2007 23:38
Hudba jde poslouchat kvalitně a silně, ale ne na původních sluchátkách. Je třeba koupit kvalitnější sluchátka, třeba tzv. "pecky" a pak je to super. Co se týče filmů, tak původní AVI filmové soubory jsou zbytečně veliké. Proto existuje free program PocketDivXEncoder, který ti zmenší rozlišení na 320x240 a tím i zásadně velikost výsledného souboru. Umí to překlopit i do DivX. Zároveň ti přilepí do konečného souboru i titulky a tak není potřeba je mít zvlášť v nějaké složce jako v PC. Pokud použiješ další free přehrávač TCPMP Media Player, který je skvělý, budeš mít vyhráno.

00222190_70702-233258_TTDw.jpg
psychotix (2)|3.7.2007 09:41
dakujem, takze to co je v recenziach, ze hra velmi ticho sa vyriesilo po nainstalovani noveho ROM, alebo je to iba v sluchadlach ?
Panot (569)|3.7.2007 18:16
Je to závislé nejen na kvalitě nahrávky ale i na sluchátkách. Špunty mají výhodu, že se zasunou hluboko do uší a zvuk je tak nepopsatelně silnější. Také se zvýrazní basy. Osobně mám pocit, že si tak pouštím kvalitní aparaturu, i když jsou to jenom sluchátka. Jo a nepadají z uší ani při rychlých pohybech. Dole pod čarou u mě vidíš sluchátka, které mám a která jsou skvělá. Jsou také za přijatelnou cenu. Je jasné, že se X500 nevyrovná jednostranně zaměřeným hudebním zařízením, nebo hudebně laděným telefonům. Spokojenost ale myslím bude i tak.
Eteňák (68)|17.7.2007 13:19
Já bych měl dotaz, zda je možné popř. nějaká možnost poslouchat MP3 a radio hlasitě z přístroje a ne jen na sluchátka. V nastavení ani v návodu jsem to nikde nenašel.:? Dík
Ivo Pokorný (400)|17.7.2007 13:36
MP3 problem neni, proste nezasunes sluchatka. Radio bez sluchatek nepustis.
Eteňák (68)|17.7.2007 13:41
[QUOTE="Ivo Pokorný"]MP3 problem neni, proste nezasunes sluchatka. Radio bez sluchatek nepustis.[/QUOTE]

To vím, že bez sluchátek to nehraje ale já to chci poslouchat z repráku.(integrovaného)
Panot (569)|17.7.2007 15:20
[QUOTE="Eteňák"][QUOTE="Ivo Pokorný"]MP3 problem neni, proste nezasunes sluchatka. Radio bez sluchatek nepustis.[/QUOTE]

To vím, že bez sluchátek to nehraje ale já to chci poslouchat z repráku.(integrovaného)[/QUOTE]

Ani poslech z repráku není pro mp3 problém. Musíš mít jenom redukci z 3,5 na 2,5 jacka a pokud máš aktivní repráčky, tak tam přidáš volume. S rádiem je to stejný. Právě jsem přes redukci napích svoje repráky od PC na Glofiishe a hraje to normálně. Jde jenom o to, že kabel repráků, nebo sluchátek funguje jako anténa. To je všechno.
Ivo Pokorný (400)|17.7.2007 15:35
Panot:
Tak nevim jestli spatne ctu, ale je dotaz na hrani z integrovaneho repraku, ne? ;)

Eteňák:
a chci a chci a chci.... :D
Když víš, že to bez sluchatek nehraje, co tedy chceš? :?:


Dnes je fakt moooc vedro.... :cool:
Eteňák (68)|17.7.2007 15:39
Tohle všechno vím, že to jde (jenom zesiluješ). [Jenže Já to chci z repráku co je v x500

Ivo Pokorný : třikrát jsem to neřek:D
A co chci? Hudbu nahlas bez sluchátek v uších
-To, že to nejde nevím a proto se tady ptám!
Ivo Pokorný (400)|17.7.2007 15:48
Jak jsme napsal, MP3 prehrajes ve vsem co ti tam pojede pres integrovany reproduktor bezproblemu... ted mi to hraje na stole.

Radio nelze poslouchat pres integrovany reporduktor, pouze se sluchatkami na usich nebo jak popsal Panot.
Muzes dale sledovat tuto nebo tuto diskuzi, jestli s neco neobjevi jak to obejit.
Panot (569)|17.7.2007 15:50
Soráč, slovo "integrovaného" jsem si nějak nevšiml. Zřejmě mi v tom vedru ukápla kapička potu do oka a už jsem to nedočetl do konce :). Poslouchat muziku pouze z integrovaného repráku je to nejhorší, nulový basy a zvuk nic moc. Možná bys měl raději uvažovat nad kvalitními sluchátky, nebo kvalitnějšími externími repro.