Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ochraná folie

slay_ce4you (38)|2.7.2007 13:07
Zakoupiljsem folii na PDA od Screen protector, ale absolutně se neosvědčila. Vůbec na displeji nedrží. Připadá mi, jako by zapoměli na folii nanést nějakou vrstvu, která by to alespoň trochu přilepila na displej. Kupoval jsem Screen protector, protože ji mám již na mobilu a tam je vynikající. Pěkně chytla a bubliny se do rána vyhladily. Na mobilu paráda. Je to ale lesklá folie, na PDA přišla matná. (vzledově úplně jako displej PDA). Nevím, jak by se odráželo světlo, kdybych na displej PDA nalepil tu folii, co je na mobil. Poraďte, jakou mám koupit, jaké máte zkušenosti. Dík
gorge_No.1_ce4you (191)|2.7.2007 13:27
Je o tom obsáhla debata na tomto foru. ASi jde o nejlepší folie! :yes:
vahač.x (67)|3.7.2007 07:59
Tak asi to patří jinam, ale zkusím svůj pohled - už dlouho kupuju na PDA jedině a zásadně fólie Brando - jsou kvalitní, cenově dostupné atd. (i když asi budou dražší než ScrennProtector).

Gimly (18)|3.7.2007 12:04
JJ s Brando fólií souhlasím, dal jsem za ní asi 230 kč ale je parádní. Vůbec nemrví barvy ani viditelnost. Je super že se dá sundat a opláchnout. A pak se fakt asi nedá poškrábat. Zatím 100% spokojenost
zuzkys (356)|3.7.2007 12:20
Taky jsem jedině pro folii Brando.
Lutri_ce4you (143)|3.7.2007 12:37
:D !!! BRANDO !!! JE !!! SUPER !!! :D
Lobo_ce4you (514)|3.7.2007 14:33
[QUOTE="Gimly"]JJ s Brando fólií souhlasím, dal jsem za ní asi 230 kč ale je parádní. Vůbec nemrví barvy ani viditelnost. Je super že se dá sundat a opláchnout. A pak se fakt asi nedá poškrábat. Zatím 100% spokojenost[/QUOTE]
Můžeš to trošku popsat? Normálně folii sundáš, opláchneš (čím - vodou?) a nalepíš zpět?
Gimly (18)|3.7.2007 16:30
Mno ta fólie je při dodání na plastovém podkladu, ten je tenký a dobře se s ním odlepuje fólie z displaye. Pak jí opláchnu pod vlažnou vodou a vysuším fénem na vlasy. Pak jen přilepit napět. :D
Edit: Tady je odkaz. [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Pasuje na P535
babaq (309)|3.7.2007 20:07
Fólie od Branda je skvělá. Měl jsem jich už několik (předtím na Palmu Tungsten) a je to to nejlepší, co jsem kdy viděl.

1) Je tuhá, takže se perfektně instaluje (nalepuje) - to je samo o sobě velká výhoda, kdo kdy instaloval měkkou fólii, ví o čem mluvím.
2) Je matná a tím pádem se pak displej neleskne - to už je individuální, někdo preferuje lesklé fotky, někdo matné :)
3) Má hrubý povrch a velmi dobře se na ní píše, je to jako papír... zkrátka stylus neklouže, i s dalšími pisátky se píše výtečně (tupý konec pera, nehet, klíč, :) )

Prostě the best...
slay_ce4you (38)|5.7.2007 11:54
Jde mě o to: mám PDA Asus A696 a tem má matný displej. Snad není ani úplně hladký. Vidět to ale není. Zkusil jsem ScreenProtector a vůbec nedržela. Mám strach, aby Brando drželo na tom matném displeji. Zkoušet folie po 200 stovkách se mi nechce. Dík za radu.
babaq (309)|5.7.2007 19:45
Ještě jsem neviděl matnou dotykovou vrstvu na displeji... samozřejmě před nalepením fólie je nutno displej důkladně očistit.
slay_ce4you (38)|5.7.2007 22:04
Tak to se podívej pořádně. Kámoš má Acera a ten jeho displej je lesklej. U Asusu A696 je matnej. Samozřejmě, že mluvím o stavu, když je PDA vyplé.
babaq (309)|6.7.2007 00:00
Je to prostě dost nezvyklé - a věř, že jsem už pár PDAček viděl :-)