Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poraďte WIfi, Bluetoth

polopat (5)|25.6.2007 23:29
čauec mám doma teprve 2 dny mašinku M700 a už mám pár problémů se kterými si nevím moc rady, pro vás zkušené vlky to bude jenom otázka pak okamžiků.......
první problém bych měl z bluetoth, je možné si nastavit cestu pro automatické ukládání přijatych souboru do vlastní složky, konkrétně bych ji měl rad na kartě???? v nastavení File transport sem nějakou položku našel ale při samotném přijmu souborů se mi stále ukládaji do My Document....nevíte?

a druhy dotaz ohledně Wifi karty, potřeboval bych nějak softwárově spiš jenom přez registry přenastavit mac adresu wifi karty, pro praktičnější využití mích možností připojení...jakákoliv rada je pro mě spásou dík za pomoc, a pokud už to tu někde je tk sry ale nenašel sem to...dík
polopat (5)|25.6.2007 23:56
také mám uplně trapny problém s připojením přistroje na pc, nemám k tomu návod, ale po připojení k pc mi to sice napiše new hardware a taky že je nainstalovany a připraveny k použití ale v ActiveSync mi ho to nemůže najit...:(
polopat (5)|26.6.2007 18:57
pls poraďte nikdo se tímto nezabýval???
Surgical (2364)|26.6.2007 19:04
To máš těžký, ono na todle je tady dotazů od nových uživatelů tak 50 do měsíce. Přečetl sis stránky Začínáte?
Jaký máš OS ve stolním kompu, jaké připojení, jaký firewall? Jakou verzi Office, potazmo Outlooku? Jakou verzi ActiveSyncu? Není strojek spusten v rezimu MassStorage a ne AS? Atd. atd. atd. vše řešeno (opakovaně) a vše vyřešeno (taky opakovaně)....
polopat (5)|26.6.2007 20:25
re Surgical
jj s tím připojením to je jasná moje chyba to už sem vyřešil, ale změnit misto uložení souboru které jsem přijal přez bluetoth to opravdu nevím....:(:(:(