Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

USB synchro nejde, IR ano

druidman_ce4you (4)|15.6.2007 17:02
Zdravím, objevil se mi podivný problém. Po připojení PDA (HTC Wizard) přes USB kabel do počítače po chvíli zahlásí ActiveSync problém:

"Program AS se nemůže připojit k zařízení se systémem WM. Chcete-li odstranit potíže, klepněte na OK".

Když dám OK a DALŠÍ, rozběhne se kontrola, výsledek je:

"Nelze navázat připojení mezi počítačem a zařízením. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s připojením. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65257"

Rady v odkazu jsou samozřejmě bezcenné. Divné je, že na PDA je takové to připojovací kolaté logo s šipkama pořád zašedlé (= nezezelená a "neroztočí se"), ve windows zezelená, ale po chybové hlášce opět zešedne.

Nevíte někdo, co s tím? Do HR se mi totiž moc nechce :( Díky za jakoukoliv radu.
Carabei (611)|15.6.2007 18:26
Podobna vec se mi kdysi taky podarila, z toho duvodu ze sem chtel zprovoznit pkTools pro motorolu a neco sem menil v registrech. je asi nutny spis reinstalovat win na pocitaci nez HR na ppc
druidman_ce4you (4)|19.6.2007 23:17
Zkoušel jsem PDA připojit na druhém (dříve synchronizovatelném) počítači a tam nejde ani BT, ani USB (ten se (ne)chová stejně jako u prvního PC). Nevíte, jak toto opravit??