Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC P3300, prasklý displej, dotaz ohledně výměny

Milis (129)|9.6.2007 21:27
Mé nové HTCčko bohužel dopadlo jak píšu výše. Zajímá mě, když je prasklé pouze to sklo nebo co to je a displej normálně zobrazuje, je při výměně nutné měnit celý displej, nebo lze vyměnit jen tu jednu prasklou vrstvu?

A máte představu, na kolik zhruba taková oprava vyjde? Díky.
stoupa88 (97)|10.6.2007 16:44
poukud je to podobne jako u jinych zarizeni tak budes muset vymenit dotekovou vrstvu a ta byva nalepena na skle, ktere se pak dava na samotny display. Ale ta cena kompletniho se bude pohybovat min okolo 3000,- viz treba promobil ale tam ti po me posledni zkusenosti nedoporucuji nakupovat!!! Poslali mi display na mobil a mel natrzenej "flex" reklamace=udelal jste si to sam a pol.... si pr... musel jsem koupit dalsi s obrovskou slevou 200kc..... "moje odpoved, ze se tim cca 10let zivim a takovou "banalitu" jako vyndat par sroubku a vycvaknout konektor snad jeste zvladnu pana moc nezajimala" jinak sorry za ten komentar, ale nejak jsem si na to znovu vzpomel...
Milis (129)|10.6.2007 17:23
No, já už zjistil, že pokud je displej funkční, dá se vyměnit dotykovka samostatně. Její cena je na zahraničních webech výrazně nižší než komplet dotykovka + LCD.
Nicméně zkušenost, kterou mi poslal člověk na jiném 4u je taková, že gsmobile údajně vždy vymění pouze celý displej. Samostatně dotykovku ne:dead:

Ví někdo, jestli pokud mi vymění displej v autorizovaném servise, jestli bude pokračovat zbytek dvouleté zákonné záruky?

A je displej(dotykovka) u více modelů stejná? Tzn. troufne si někdo napsat, ze kterých modelů by se dotykovka dala vyměnit?

Neví někdo, jak by se v našich končinách dala pouze dotykovka sehnat?

Díky za každý tip, ten mobil má něco málo přes měsíc:oops:
99rk_ce4you (164)|10.6.2007 22:48
Kokni sem jestli ti to pomuze [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
99rk_ce4you (164)|10.6.2007 22:52
Kokni sem jestli ti to pomuze [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
bical (7)|6.3.2008 18:03
ČAu pokud máš prasklý display na PDA jestě, mohu sehnat stoji kolem 2990.-
99rk_ce4you (164)|8.3.2008 06:53
Koupit na ebay cena $9.00

Replacement LCD touch screen

Compatible with:

HTC P3300
HTC Artemis
Qtek G200
T-Mobile MDA Compact III
Dopod P800W
Dopod M700
Orange SPV M650