Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SBSH MyList 2.0 - zorganizujte si den

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|5.6.2007 09:12
Nová verze "otliner" programu z dílny SBSH pro plánování a organizování různých činností přináší, jako vždy, řadu novinek a vylepšení: např. jednodušší ovládání, ovládání D-Padem, základní seznam a templates (předpřipravené vzory pro rychlejší a pohodlnější vkládání nových položek), samozřejmě jako vždy jsou opraveny chyby, chybky a chybičky předchozích verzí, také je jiná grafika.

Trial na 12 dnů, cena pro registrované uživatele programů SBSH 10$, pro ostatní 15 $.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


Docent (1234)|5.6.2007 14:21
Plánování a organizování různých činností? Jestli jsem to správně pochopil, tak jde o jakýsi "ToDo" list, tj. co mám udělat, nakoupit, vzít si s sebou na dovolenou, na zálety...;) .
Wuffi (1599)|5.6.2007 17:12
No, nejak jsem za soucasne situace plne nepochopil smysl teto aplikace pro trochu vybavenejsiho uzivatele.
Na ukoly a projeky pouziji Pocket Informant 2007
Na nakupy - pokud bych si je musel psat - bych pouzil HandyShopper, ten mi i odhadne cenu nakupu, inteligentne pracuje s mnozstvim jednotek atd.
Na evidenci hesel apod. napr. FlexWallet apod., MyList nema ani moznost ochrany heslem.
Pokud by se aplikace pozvedla "alespon" na uroven HandyShopperu, bylo by to super.
Genialni by bylo kdyby umela spravovat vetsi mnozstvi ruznych typu zaznamu a umela je vzajemne linkovat. Napr. nalinkovat urcitou stranku ci nakupni seznam k ukolu, ten nalinkovat k udalosti... Neco jako UltraRecall pro PocketPC.
Zdenek Malinsky (9781)|3.8.2007 18:25
Mohu se zeptat, zda někdo z přítomných vytvořil překlad? Na webu je česká vlaječka, ale dvorní překladatel beecher se k tomu nehlásí. Tak kdo tedy? Nebo je to jen omyl a je tam vložená špatná vlaječka?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|3.8.2007 19:10
Vlaječka je OK, program je přeložen. Autor překladu se např. na rozdíl od PocketWeather nedá zjisti, tam je v záložce About (O programu) překladatel uveden, v MyList nic není…
Zdenek Malinsky (9781)|3.8.2007 19:21
Díky, teď jsem to zkusmo nainstaloval a zjistil to samé. :D
Ptal se mě Richard, zda o tom něco vím, tak jsem sem dal dotaz, kdo a zda se k tomu překladu přihlásí.
babaq (309)|3.8.2007 23:09
Ano, překlad je a dělal jsem ho já :)
Pokud k němu něco máte, sem s tím.
Zdenek Malinsky (9781)|3.8.2007 23:24
Tak pachatel se přihlásil dobrovolně. :D
Zkoušel jsem jen chvíli. Všiml jsem si, že při vypínání je dotaz zda chci vypnout a pak odpovědi Yes a No. Ale možná toto ani přeložit technicky nejde. Nevím:?
babaq (309)|4.8.2007 08:58
Pachatel se nebojí, a rád se přizná :-)
Tak to nevím, to asi Ben něco přidal do aplikace a neřekl si o překlad. Nebo se to tam "zavleklo" s něčím jiným... Zeptám se Bena, co a jak.

Díky za upozornění.
Docent (1234)|4.8.2007 10:11
[QUOTE="Zdenek Malinsky"] Všiml jsem si, že při vypínání je dotaz zda chci vypnout a pak odpovědi Yes a No. [/QUOTE]
Zdeňku, a zkoušel sis ověřit, jestli je mezi těmi volbami vůbec nějaký rozdíl :) ?
Mne se takhle ptá legálně zakoupený GPSTuner a obě volby vedou k tomu, že se vypne :evil: .
Docent (1234)|24.8.2007 14:10
Nová verze [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] z 21.8.2007.
Docent (1234)|6.1.2008 10:48
Nová verze 2.2.1 z 2.1.2008, seznam novinek (či spíše oprav) [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].