Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TT6 - jak zapnout "přejete si přijet v určitou dobu?" - jaký příkaz do menu

PedroKV (180)|3.6.2007 21:05
Ahoj, udělal jsem si vlastní menu přes TT menu builder, ale teď jsem zjistil, že mi tam chybí ikona na zapnutí "přejete si přijet v určitou dobu" a protože zítra v určitou dobu přijet potřebuji, jsem v pasti. Poradíte, jaký je na to v menu příkaz (myslím v souboru tomtom.mnu). Díky
Ivo Pokorný (400)|3.6.2007 21:58
Prikaz nevim, ale udelal bych to tak, ze si na chvili vlastni menu odstranim, ne? :cool:
Do zitrka se starym menu jiste prezijes... ;)
PedroKV (180)|3.6.2007 22:14
[QUOTE="Ivo Pokorný"]Prikaz nevim, ale udelal bych to tak, ze si na chvili vlastni menu odstranim, ne? :cool:
Do zitrka se starym menu jiste prezijes... ;) [/QUOTE]

taky mě to napadlo, takže jsem nové menu přesunul do pc, ve starém funkci zapnul a nasypal znovu nové. Teď ještě ten příkaz..
Maci (41)|14.6.2007 15:03
[QUOTE="PedroKV"][QUOTE="Ivo Pokorný"]Prikaz nevim, ale udelal bych to tak, ze si na chvili vlastni menu odstranim, ne? :cool:
Do zitrka se starym menu jiste prezijes... ;) [/QUOTE]

taky mě to napadlo, takže jsem nové menu přesunul do pc, ve starém funkci zapnul a nasypal znovu nové. Teď ještě ten příkaz..[/QUOTE]

ten příkaz tam dát nepůjde. Přečtete si help k TT Menu Builderu. Píše že některé příkazy prostě nejdou.
PedroKV (180)|14.6.2007 15:08
[QUOTE="Maci"][QUOTE="PedroKV"][QUOTE="Ivo Pokorný"]Prikaz nevim, ale udelal bych to tak, ze si na chvili vlastni menu odstranim, ne? :cool:
Do zitrka se starym menu jiste prezijes... ;) [/QUOTE]

taky mě to napadlo, takže jsem nové menu přesunul do pc, ve starém funkci zapnul a nasypal znovu nové. Teď ještě ten příkaz..[/QUOTE]

ten příkaz tam dát nepůjde. Přečtete si help k TT Menu Builderu. Píše že některé příkazy prostě nejdou.[/QUOTE]

Aha, to mě vůbec nenapadlo (ani si přečíst návod, ani to že by to nemělo jít)..