Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bzučící klávesnice u M700

Budulman_ce4you (31)|30.5.2007 17:30
Když vysunu klávesnici a v případě že svítí nepříjemně bzučí...
Je to špatná "vlastnost" přístroje, nebo jsem sám?
cubehash (156)|30.5.2007 17:49
nejsi sam
Pítr6630 (55)|31.5.2007 02:09
:D doteď sem si toho nevšimnul... to je mazec... :-) kdyby to aspoň zároveň fungovalo jako odpuzovač komárů.. pak bych pochopil proč to dělá u zařízení za 18k... :D
ZdenyT (16)|31.5.2007 07:19
Pravděpodobně to způsobuje sama podsvětlovací dioda, nebo elektronika kní. Velmi podobný zvuk mi vydává i podsvětlené dálkové ovládání k TV. Osobně to ovšem za nějaký problém nepovažuji.
michallos007 (57)|31.5.2007 10:49
Mne nic take nerobi :yes:
michallos007 (57)|31.5.2007 11:19
Tak oprava skvrci to aj mne ale len velmi velmi potichu ked prilozim k uchu tak to pocujem
cubehash (156)|31.5.2007 12:07
existuje tlacitko upravit
Budulman_ce4you (31)|31.5.2007 15:21
[QUOTE="Piiitr"]:D doteď sem si toho nevšimnul... to je mazec... :-) kdyby to aspoň zároveň fungovalo jako odpuzovač komárů.. pak bych pochopil proč to dělá u zařízení za 18k... :D [/QUOTE]

Přesně tak.... u takhle drahého zařízení bych doufal, že by se takovéhle věci jako bzučení podsvícení objevovat neměly....
Co naplat... "asi někde udělali chybu" :?
Feel_ce4you (45)|5.6.2007 22:57
Mně bzučí taky, je to u všech, ale já to slyšim dost citelně. To všechno bych na té klávesnici ještě bral, ale nepodsvícené sekundární znaky mě v úplné tmě dohání k šílenství ;)
luco (16)|6.6.2007 17:45
Potvrzuji, take mi bzuci, ale do ted sem si toho nevsiml az kdyz sem prilozil ucho. Je to tim podsvicenim.
sesonet (1)|24.6.2007 13:17
Mě také bzučí, a bzučí i do připojených sluchátek HF :(

Osobně bych tohle nejraději reklamoval, ale kdyby mi vyměnili přístroj taky by mohl mít horší mouchy :(
johnyp (2)|16.7.2007 19:17
Dnes mi v zastoupeni ETENA v CR zdelili ze bzuci klavesnice je chyba pristroje. A rozhodne to nedela vsem zarizenim. Tem kdo bzuci klavesnice by meli sva zarizeni reklamovat. Take jsem se s tim setkal a hned jsem ho sel vratit. Jedna se zrejme o vadnou serii etenu m700 s operacnim systemem mobile 6. Hledam uz tydne zarizeni s mobile 5, tak u toho to snad delat nebude. Uz opravdu nevim.....nechci mit za 14 000 Kč bzučící telefon.....
sep_ce4you (351)|16.7.2007 21:48
[QUOTE="johnyp"]Dnes mi v zastoupeni ETENA v CR zdelili ze bzuci klavesnice je chyba pristroje. A rozhodne to nedela vsem zarizenim. Tem kdo bzuci klavesnice by meli sva zarizeni reklamovat. Take jsem se s tim setkal a hned jsem ho sel vratit. Jedna se zrejme o vadnou serii etenu m700 s operacnim systemem mobile 6. Hledam uz tydne zarizeni s mobile 5, tak u toho to snad delat nebude. Uz opravdu nevim.....nechci mit za 14 000 Kč bzučící telefon.....
[/QUOTE] no ja mam zarizeni s wm5 a stejne mi trochu bzuci klavka ... videl sem dva eteny a obema bzukala stejne ... neni to slyset pokud nenatlaci hlavu primo ke klavce. mimochodem je to podsvetleni co bzuci.
johnyp (2)|16.7.2007 22:15
To je divne..... takze to bzuci vsem etenum ?? V etenu mi tvrdili ze by to delat nemelo....moje zarizeni bzucelo docela dost......slysel jsem to i kdyz jsem nemel ucho primo u zarizeni..... Ja uz fakt nevim......tohle zarizeni je bomba vecicka. Ale za ty prachy by to takoveto decke nemoci mit nemelo. Je tady nekdo kdo potvrdi, ze mu klavesnice nebzuci ??? Diky
sep_ce4you (351)|16.7.2007 22:53
[QUOTE="johnyp"]To je divne..... takze to bzuci vsem etenum ?? V etenu mi tvrdili ze by to delat nemelo....moje zarizeni bzucelo docela dost......slysel jsem to i kdyz jsem nemel ucho primo u zarizeni..... Ja uz fakt nevim......tohle zarizeni je bomba vecicka. Ale za ty prachy by to takoveto decke nemoci mit nemelo. Je tady nekdo kdo potvrdi, ze mu klavesnice nebzuci ??? Diky[/QUOTE]

no protoze je to prvni poradne opravdu all in one se tomu ani nedivim :)