Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 Baterka - výdrž

makstom (3)|29.5.2007 20:48
mate nejake zkusenosti s výdrží baterky ? Mam vyplou wifi i bluthue a pozivam ho jen jako telefon. Napsal jsem s nim par sms a 3x jsem si zatelefonoval.. a vydržimí tak tři dny. Pokaždého hned vypnu nahoře vedle mini sd.

2. nemáte nejakej typ na koupi nové baterky silnejsí . díky
martin_g (81)|29.5.2007 21:29
Mne vydrzi 3 - 4 dni ak ho mam viac menej ako telefon. Ak si snim zahram aj nejaku hru (cca 2 hod denne) tak vydrz je asi 2 dni. Ak zapnem navigaciu tak nie je problem sa dostat na 2 hodiny.
Lutri_ce4you (143)|29.5.2007 23:02
Ahoj lidi :-) Tak nevím, kde dělám chybu,ale mě vydrží cca 1 až 2 dny a to ho mám párkrát přes den připojenej přes USB / pomalu se dobijí / I tak jsem spokojenej, protože ho přes den plně využívám jako organizér, foťák, přehrávač muziky a telefon se záznamníkem hovorů. Navigaci používám pouze občas. Jinak k "makstomovi": tak za prvé si myslím, dle tvého popisu používání, že jsi si koupil P535 zbytečně. Na to co ho používáš "Napsal jsem s nim par sms a 3x jsem si zatelefonoval.. a vydržimí tak tři dny" jsi si měl spíš koupit obyčejný mobil s dobrou baterkou. :D Jinak ale sunnysoft nabízí silnější baterku / tuším že 1450mAh / což je o kousek lepší. Ovšem pokud si dám každý večer "miláčka" nakrmit do nabíječky, tak ráno je svěží a na pohodu a vydrží zas až do večera, kdy je baterka na cca30-35% své kapacity.
Tominico (29)|31.5.2007 08:33
Zdravím lidičky, prosím vás, už jsem tuhle otázku kladl na podobném tématu. Jelikož jste majitelé Asus P535, taky máte ten problém, že když někomu voláte, tak volaný slyší svoji ozvěnu, tedY problémy s echem? Díkky moc za odpovědi
Rom4n (340)|23.6.2007 12:20
no, holka se taky divila, ze tam ma ozvenu, ale bylo to v pripade, kdyz jsem mel zaply hlasity odposlech a max. zesileni, staci trochu zeslabit a je to ok, ostatni si uz neztezovali a kdyz jsem si volal sam a zkousel to, bylo to ciste