Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ikona komunikačního manažeru

Petr_z_Ujezda (140)|24.5.2007 21:03
Protože používám SPB Phone, nepotřebuji ikonu profilů a ikonu komuýnikačního manažeru (přepínání je jednodušší a ovladatelné prstem bez stylusu).
Vyhozením dolních ikon si uvolním více místa (1 řádek) na Today - tam není nikdy dost místa :).
Přehazovač profilů jsem vyhodil v nasatvení aplikace Phone a odisntalací příslušné aplikace. Podle doporučení podpry ETENu jsem odstranil ikonu komunikačního manažeru:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SERVICES, a zde odstranit položku WlsMngSrv
Provedl jsem a restartoval. Bohužel, nyní SPB phone přepínač není schopen zapnout WiFi :(( ! Bluetooth to zapíná/vypíná paráda. Ale WiFi nic!
Pomůže neěkdo/poradí?
Chci aby:
a) nebyla na today ikona
b) SPB Phone uměl zapnout/vypnout WiFi
plachow_ce4you (159)|24.5.2007 21:26
a) řešení už máš
b) neumí :-)
plachow_ce4you (159)|24.5.2007 21:38
Z těchto profilovacích programů umí WiFi zapnout na e-Tenu jen Phone Alarm a to ještě jen někdy...

SPB Phone zas jako jediný umí nastavit podsvícení. To neumí žádný (Phone Alarm, SBSH Phone Weaver, Pozken Zen Phone...)

Holt náš drahej eten je trochu "svůj"
hokr_ce4you (8)|25.5.2007 08:27
Pocket Zen Phone ve verzi 6.2 beta 2 a jeste v upravene verzi podsviceni menit umi.
Na jejich strankach se nato nejaky uzivatel M700 ptal a byla mu poskytnuta upravena verze, ktera uz si s podsvicenim poradi.
Mam ji nainstalovanou a zatim jsem nemel zadny problem

Pridavam link http://www.pocketzenphone.net/PZPForum/viewtopic.php?t=1001

Nekde v dolni casti te diskuze je opravena verze ke stazeni.
plachow_ce4you (159)|25.5.2007 20:10
Tak já skončil u 6.2 beta, u "enhanced" ne :-)
redrock_ce4you (6)|27.5.2007 13:34
[QUOTE="Petr_J"]Protože používám SPB Phone, nepotřebuji ikonu profilů a ikonu komuýnikačního manažeru (přepínání je jednodušší a ovladatelné prstem bez stylusu).
Vyhozením dolních ikon si uvolním více místa (1 řádek) na Today - tam není nikdy dost místa :).
Přehazovač profilů jsem vyhodil v nasatvení aplikace Phone a odisntalací příslušné aplikace. Podle doporučení podpry ETENu jsem odstranil ikonu komunikačního manažeru:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SERVICES, a zde odstranit položku WlsMngSrv
Provedl jsem a restartoval. Bohužel, nyní SPB phone přepínač není schopen zapnout WiFi :(( ! Bluetooth to zapíná/vypíná paráda. Ale WiFi nic!
Pomůže neěkdo/poradí?
Chci aby:
a) nebyla na today ikona
b) SPB Phone uměl zapnout/vypnout WiFi[/QUOTE]

Zkusil jsem Tvuj postup, protoze ta ikonka v Today me taky moc stvala, ale zapinani wifi pres spb phone mi normalne funguje, takze mozna bude chyba jinde
Petr_z_Ujezda (140)|28.5.2007 22:02
Diky ze povzbudivou info. Na M700 s ROM 354 mam v Today jen Spb shell a Spb Diary. V ramci Shellu mam Spb Phone suite a Spb Pocket plus.
Tak jestli se to s necim nepere.