Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MyPAL A639 - problém s tlačítkama

vj007 (13)|20.5.2007 18:39
Nestalo se prosimvas nekomu ze vam odesly vsechny tlacitko vcetne holdu i joysticku?

me jo ale displej jde bez problemu, a nechce se mi to posilat do ostravy do asusu, nevite nekdo co s tim?
Faja (100)|20.5.2007 20:54
Totez se me stalo v patek, vsechny cudle v hajzlu, zkousel jsem resety,HW SW proste vse, karty jestli to neni kartami, ale nic,hned jsem ho soupnul do reklamace a te dle nich ceka na nahradni dil, tak uvidime. Jakmile bude opraven, napisu co se stalo a covymenili. Martin
vj007 (13)|21.5.2007 07:25
No tak ja s tim jdu do reklamace rovnou u asusu, protoze mironet me poslal do **** ze on to resit nechce. Jak dlouho jim normalne trva nez vrati zpatky PDA?
czuraak (97)|21.5.2007 15:57
Počkej, jak to řešit nechce??? Koupil si to u nich, tak to musej vyreklamovat. Bych jim dal, že to řešit nechtěj. A vůbec bych nebyl slušnej, heh.:D :cool:
dig (3)|27.5.2007 20:13
[QUOTE="vj007"]Nestalo se prosimvas nekomu ze vam odesly vsechny tlacitko vcetne holdu i joysticku?
[/QUOTE]

čus, mě se to stalo dneska :((
Zajímavý je, že tlačítka fungujou, ještě než naběhne WM (jinak by nešel hard restart). Já sem hard restart ještě nezkoušel, protože nemám zazálohovaný data. Dejte sem zprávu, jak ste dopadli. Dík.
Faja (100)|27.5.2007 21:15
No zatim je to v reklamaci 10 dni a porad ceka na nahradni dil. Predpokladam ze meni celou desku, jen by me zajimalo zda i s LCD? No az bude napisu! Mam to primo v www.sil.cz
Faja (100)|29.5.2007 18:59
Tak dnes vratili s vymenenym MB.
Nevite nekdo jak natlacit tomtom a igo spolecne do pda?
Faja (100)|30.5.2007 05:33
Ahoj! Jeste mam prosim jeden dotaz pro majitele A639ky, po vymene desky jsem si vsiml, ze ikdyz mam vyply zvuk pomoci ikonky na liste tak treba po kliknuti na nab. start ti mirne lupne v repraku. Vykutil jsem ze kdyz v menu/nastaveni/ospbni/zvuk a upozorneni... odskrtnu prvni polozku dalosti tak to nedela, nevite zda je to normalni a dela tona vsech A639kach? Dik
dig (3)|30.5.2007 08:23
[QUOTE="Faja"]Ahoj! Jeste mam prosim jeden dotaz pro majitele A639ky, po vymene desky jsem si vsiml, ze ikdyz mam vyply zvuk pomoci ikonky na liste tak treba po kliknuti na nab. start ti mirne lupne v repraku. Vykutil jsem ze kdyz v menu/nastaveni/ospbni/zvuk a upozorneni... odskrtnu prvni polozku dalosti tak to nedela, nevite zda je to normalni a dela tona vsech A639kach? Dik[/QUOTE]
Hm.., 12 dní reklamace - to jsou teda rychlíci :O
Já si pro jistotu opíšu kalendář 2 měsíce dopředu :)
Me lupalo ve sluchátkách, ale taky jen když bylo cosi zaplý(co, to už nevím).
No ale to co píšeš, že to dělá mi nedělá.
Faja (100)|30.5.2007 17:07
No to me nenapadlo, jeste zkusim sluchatka :o)))! Ze servisu mi odepsali ze pokud se rozodnu mam znova reklamovat. Tak uvidime. Nemas nejaky fajn soft na editaci word dokumentu?Ten word je silene ocesany :o((! Dik