Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace E-Ten X500 WM6

som.dav (18)|20.5.2007 12:17
Tak sem řešil problém s podsvícením a udělal sem HR. Super, pomohlo to, ale pak sem měl hovor a zjistil sem, že nic není slyšet! Druhá strana mě slyší, ale já ji ne. Zkusil sem zapnout hlasitý odposlech a ten funguje. Hledal sem v různých nastaveních, ale na nic sem nepřišel. HR sem pak zkoušel ještě několikrát, ale pořád to samý. Tak sem chtěl zkusit nahrát znovu WM6, ale po spuštění update a po odsouhlasení úvodní obrazovky se na PDA nahraje část kde se zadává action key. A v tomto okamžíku se mi PDA odpojí od PC - ActiveSync spadne, a tím sem skončil. Kontrola action key už zahlásí chybu a nepomohlo ani znovu připojení PDA.
Zkusil sem i znovu nahrát WM5, ale stejná situace - ActiveSync spadne po nahrání úvodní obrazovky.

Tak bych měl několik dotazů:
1. X500 má společná reproduktor pro hlasitý odposlech a normální hovor?
2. Jak postupovat při obnovení flash
3. Dá se obnovit (znovu nahrát) WM5 z přiloženého CD?

Děkuju za jakékoliv nápady.

Moje konfigurace - WinXP, ActiveSync 4.5

Jirkac_ (269)|21.5.2007 10:08
1) Na zadní straně je hlavní systémový reproduktor (zvuky, MP3, hlasité HF), a na přední straně nad displejem je repráček pro tel. hovory

2 a 3) Podle toho, co mi řekli přímo v Etencorp, prý není možné provést z WM6 zpětně downgrade na Windows Mobile 5! Slyším o tom poprvé a docela mě to překvapilo. U HTC je to zcela běžné, tak proč to Eten blokuje :(


edit Tak blbost (bod 2 a 3), na FAE mi tvrdili uplne neco jineho, nez jak to doopravdy je. Mrkni se na tenhle prispevek a hned budes vedet