Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde sEzene Multi IE?

Rose_ce4you (0)|18.5.2007 01:15
Zdravim vsechny, kde sezenu MultiIE nebo jiny prohlizec, ktery umi JAVU - cili podporuje javascript pro E-ten M600 WM5 diky za rady, jen doufam ze ten bych nemusela kupovat, za Operu ty prachy nedam.
oltcit (1098)|18.5.2007 01:27
MultiIE je len nadstavba ,javu nepodporuje,najlepšie na Javu je tá spomínaná Opera ;)
TheMelin (1642)|18.5.2007 07:32
Já bych se spíše přikláněl k NetFrontu. Vyzkoušej obojí a uvidíš.
xtonda (811)|18.5.2007 10:53
Opravdu Opera Mobile podporuje Java applety? Já sem žil v domnění, že ne.

Situace kolem appletů na PPC je celkem nic moc, viz. http://blog.vikdavid.com/2004/12/java_on_pocketp.html

Podařilo se mi stáhnout Insignia Jeode, ale je to pět let stará verze. Pak to koupil esmertec a ten to individuálně neprodává, asi jen výrobcům zařízení a operátorům. Pak je nsicom creme, dá se stáhnout trial a pak prodávají minimálně 40 licencí za $1000.

Jediné k sehnání je NetFront. Ná fórech většinou ale doporučují jako nejlepší to creme, ale to nejde sehnat.
Kasei (89)|18.5.2007 11:18
Opera nepodporuje Applety. Jediny prohlizec ktery to podporuje implicitne je Net Front ale numi vsechny pustit. Jina moznost je IE + Creme (jen demo) nebo Jeode. Viz jiny thread zde
Kasei (89)|18.5.2007 11:19
Jinak Jeode se da porad vygooglit ta staricka free verze z roku 2001 nebo 2002 a chodi i na WM5
oltcit (1098)|18.5.2007 11:27
to xtonda a ostatní :
ospravedlňujem sa za dezinformácie :? Opera Java aplety nepodporuje,Netfront v obmedzenej miere áno. Celkovo je to bieda.Osobne používam všetky tri prehliadače podľa situácie a stránky ktoré nejdú zobraziť ignorujem(bojkotujem):D Tá opera ma domýlila v tom smere,že na prevažnú väčšinu zabezpečených stránok/banking,online shoping.../ mi opera zobrazí viac stránok ako Netfront.Je to ale veľmi individuálne.Ked má napríklad predajca zmršenú stránku,na ktorú sa nedostanem s PPC,tak má smolu,vyberiem si iného;) Jednoznačná voľba žiaľ neexistuje v súčastnosti:(