Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Výběr adresáta SMS

Uni (140)|3.5.2007 09:39
Zdravím,

nepřišel jsem, jak podtvrdit výběr adresáta při zadávání z HW klávesnice, kdy se nabídne odpovídající kontakt ze seznamu.

A druhý dotaz, ať nedělám tolik nláken, jak nějak upravit vibrace? Jsou příliš dlouhé a agresivní, hlavně délka je neůměrná.
cubehash (156)|3.5.2007 11:17
Mě funguje normální enter ;)
komu -> enter -> vybrat kontakt -> enter -> a jsem normalne v sms a mam adresata vyplneneho.
Uni (140)|3.5.2007 11:24
To asi není zcela přesně, co mám na mysli. Komu -> TER... -> Predektivně se nabídne TERezka v "bublině" -> podtvrdit nabídnutý kontakt jak?
osch (1330)|3.5.2007 15:33
šipkou doprava?
Uni (140)|3.5.2007 15:42
Šipka do prava zruší onu "bublinu", šipka dolů skočí na psaní tela zprávy, Enter nedělá nic. Začínám už být frustrovaný, je toho víc a víc, kde je nelogičnost v ovládání, nebo nedopátratelně uschovaný, poznávám na vlastní kůži, jak je Garnet na míle daleko v ovládání, tak jak píší ostatní:?
Uni (140)|4.5.2007 08:49
Tak z "reakcí" si mám odvodit, že nikdo neposílá SMS:?: :O
ElSoft (1244)|4.5.2007 09:38
a nepoužíváš nějakou lokolizaci?
orso_ce4you (65)|4.5.2007 09:42
To okno neni soucasti zakladniho SMS formulare, je v nejake pomocne vrstve nad. Musi se do nej tapnout. Tim, ze se do nej tapne se vlastne zaktivni, nejaky script precte to zataple misto a prenese udaj do zakladniho formulare.
Ale nejsme odbornik, ber to pouze jako laicky nazor. Treba to nejak jde... ;)
Uni (140)|4.5.2007 10:56
Lokalizace žádná.
Ano, začínám mít ten pocit, že není cesty, než tapnout:mad: Tak jako při pokusu o odemčení musím tapnout na display (OS mě vybízí k stlačení "*", proboha kde ji mám vzít????), tato epizoda OS mě pobavila na několik dní a slavím s ní i úspěchy u posluchačů.
Nebo ZoomSMS, NEJDE použít šipky pro posun SMS při čtení.
Nechci vyvolávat debatu nebo flamewar, ale Tréo 650 (Garnet) mi NIKDY za dva roky nenabízelo nelogičnosti či dokonce nemožnost ovládat OS.
HW klávesnice a její "podpora" ze strany OS je kapitola sama o sobě....:evil:
osch (1330)|6.5.2007 16:35
Když jsou mi při zadávání názvu kontaktu ve vestavěném poutlooku (a je jedno zda píšu SMS, email či MMS) nabídnuty kontaky, pak na ně stiskem "dolů" skočí výběr. Je možno dalším a dalším "dolů" vybrat a pak potvrdit (na klávce asi enter). Kurzor zůstane v poli kontakt na konci. Dalším "dolů" se přesunu do těla zprávy.
Tuším, že tvůj problém je některá z ETEN aplikací.