Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X500 folie a WI-FI

jval (453)|2.5.2007 08:11
Ahoj, mam dva dotazy ohledne X500:

1. Chtel bych treba kdyz prijdu domu mit na x500 pres Wi-Fi mit pripojeny ICQ. Jenze problem, je, ze jakmile x500 zhasne (vypne se PDA cast) tak se Wi-Fi priojeni ztrati a tim se i ICQ samozrejme odpoji. Da se tohle nejak resit a nebo bych si musel doma nastavit, ze se pristroj nema vypnout a vypinat jen podsviceni??

2. Jaky mate nazor na tu pribalenou folii, ma cenu to tam lepit a jak to pripadne jde sundat a nebo radsi rovnou poridit nejakou lepsi treba AntiGlare od Branda. Jde mi jen o to ze obcas nosim x500 jen v kapse nebo v ledvince bez pouzdra a nerad bych displej poskrabal.


Diky moc za odpovedi.
Ivo Pokorný (400)|2.5.2007 08:24
ad 1) Nekde se tu diskutovalo o utilite, ktera zamezi vypnuti PDA, ale nemuzu to najit, zkus pohledat.

ad 2) Dodavanou jsem tam ani nedaval a koupil rovnou Brando. BTW, displej neponicis jen v ledvince ale i tuzkou, proto folie... :sarcastic:
jval (453)|2.5.2007 08:32
Ad 1) toho jsem se bal ze budu muset mit stale zapnuto, ale mozna ani nebude potreba externi aplikace, mam tam profily, tak u domaciho nastavim, ze se pristroj nema nikdy vypnout a je to.

Ad 2) dva roky jsem mel MDA 2 a tuzkouse jsem displej nijak moc neposkrabal. Jenze MDA jsem mel stale v pouzdre.


Kazdopadne diky