Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nemožnost (od)instalovaní aplikací

Drake22 (15)|29.4.2007 12:38
Ahoj, tak se mi povedla zajimavá věc. Při instalaci jedné hry, se mi ona hra kousla a já musel provést Softreset, ale co se potom neudálo. Po resetu jsem chtěl hru odinstalovat, ale ve složce odebrat/přidat programy nic neni a od teď nemůžu nic nainstalovat ani naopak. Prosím, řeknětě mi, že nebudu muset provést Hard reset, přišel bych o spoustu dat, které bych už nesehnal (hlavně SMS). Navíc v něm nemám nainstalovanej žádnej zálohovací program a už ho ani nenainstaluju. Neni možný prostě přehrát zpět nějakéj systémovej soubor, abych zase mohl instalovat? Podle mě se prostě muselo něco vymazat...Mám Qtek 9100
Zdenek Malinsky (9781)|29.4.2007 14:41
[QUOTE="Drake22"] ..přišel bych o spoustu dat, které bych už nesehnal (hlavně SMS). Navíc v něm nemám nainstalovanej žádnej zálohovací program ...[/QUOTE]Za hloupost se platí. Neustále se to tu opakuje, že je nutno pravidelně zálohovat a pravidelně synchronizovat, ale jak je vidět, je to marný, je to marný, je to marný....:? :(


K možnému řešení problému. Pokud jsi instaloval z PC přes ActiveSync, tak se pokus hru znovu nainstalovat z CABu (z karty) - půjde-li to. Také se můžeš takto pokusit nainstalovat nějaký backup manažer (Sprite, Sunnysoft, Spb) a jeho pomocí udělat zálohu (v samospustitelném formátu). Moc konkrétní jsi nebyl, takže těžko odhadovat, co se ti tam kde po.....
Drake22 (15)|29.4.2007 14:58
Tak mám to čerstvě po přeinstalu, takže jsem ještě nestihl nainstalovat nutné programy. OVšem průšvih je, že nejde instalovat ani z CABu. PS: v čem bych měl být ještě konkrétnější?
zdenpok (207)|30.4.2007 13:22
Ještě bych zkusil složku windows - AppMgr - Install. Tam by měl být ten soubor s tou kouslou hrou. Tak ho vymaž a potom by mělo jít normálně instalovat.
Lobo_ce4you (514)|30.4.2007 15:55
Stáhni si tento program:
[CODE]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=299705[/CODE]

Uděláš s ním zálohu PIM + sms a v klidu můžeš udělat hard reset. Není potřeba ho instalovat, jen rozbalíš zip a překopíruješ do pda.