Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PenReader - ČEŠTINA

Pavlucha (1496)|2.3.2004 16:35
Objevila se nová verze PenReaderu 4.02 s podporou češtiny.
Pro uživatele Pocket LOOX 610 s největší pravděpodobností jako upgrade zdarma. Alespoň mně se to jako demoverze netváří. Při instalaci je NUTNO odinstalovat původní verzi.
Zvládá i složitější slova a téměř bezchybně (záleží na rukopisu samozřejmě :sarcastic: ) je převede.

Ke stažení jako demo na Handango: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Paullus_ce4you (400)|2.3.2004 21:30
[QUOTE="Pavlucha"]Alespoň mně se to jako demoverze netváří. Při instalaci je NUTNO odinstalovat původní verzi.
[/QUOTE]

Mně se to zase jako demoverze tváří. Alespoň v OPTIONS se program hlásí jako PenReaderDemo 4.02 (13-1091).

Já jsem si původně PenReader koupil jako součást Language Extenderu. Dřív, když jsem potřeboval upgrade, jsem se obrátil na Ing. Radkovského z fy Moravia Consulting, alias PavlaR.

Co si teď počnu, když dotyčný odešel od zmíněné firmy, nevím.
P.
PavelR. (2184)|3.3.2004 07:57
[QUOTE="Paullus"]
Co si teď počnu, když dotyčný odešel od zmíněné firmy, nevím.
P.[/QUOTE]

... :-) ... zkuste se obratit na meho kolegu, ktery spravuje e-mail support@moravia-consulting.com a ktery po me prevzal vse kolem lokalizaace. Poud bude nejaky problem, urcite vam pomuze.

PavelR.
Pavlucha (1496)|3.3.2004 09:57
[QUOTE="Paullus"][QUOTE="Pavlucha"]Alespoň mně se to jako demoverze netváří. Při instalaci je NUTNO odinstalovat původní verzi.
[/QUOTE]
Co si teď počnu, když dotyčný odešel od zmíněné firmy, nevím.
P.[/QUOTE]

:D ... tak mi, prosím dejte vědět, jak jste dopadl, protože mně se to jako demoverze tváří taky ... jenom jsem to přehlídnul ... :dead:
PavelR. (2184)|3.3.2004 11:14
[QUOTE="Pavlucha"]:D ... tak mi, prosím dejte vědět, jak jste dopadl, protože mně se to jako demoverze tváří taky ... jenom jsem to přehlídnul ... :dead: [/QUOTE]

... součástí CD dodávaného s PocketLOOXem 610 je již PR 4.02...

PavelR.
Pavlucha (1496)|3.3.2004 11:21
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="Pavlucha"]:D ... tak mi, prosím dejte vědět, jak jste dopadl, protože mně se to jako demoverze tváří taky ... jenom jsem to přehlídnul ... :dead: [/QUOTE]

... součástí CD dodávaného s PocketLOOXem 610 je již PR 4.02...

PavelR.[/QUOTE]

... to je pravda, ale nechápu, proč mi nefunguje jako tahle verze ... vážně jsem si s tím hrál dlouho, ale "potěšeníčko" jsem nenapsal. Ani jsem PenReader z toho důvodu nepoužíval. Teď, po instalaci "stejné" verze mi to najednou funguje.
Je možné, že u ní upravili češtinu? :?:
PavelR. (2184)|3.3.2004 16:35
[QUOTE="Pavlucha"]
... to je pravda, ale nechápu, proč mi nefunguje jako tahle verze ... vážně jsem si s tím hrál dlouho, ale "potěšeníčko" jsem nenapsal. Ani jsem PenReader z toho důvodu nepoužíval. Teď, po instalaci "stejné" verze mi to najednou funguje.
Je možné, že u ní upravili češtinu? :?: [/QUOTE]


... podle toho co vim, tak Paragon zatim jeste neopravil bug, ktery mi reportoval NUNY (zasekavani PR v kalendari) a problemy pri prepinani. Co nefungovalo Vam a v demu funguje?

PavelR.
Pavlucha (1496)|3.3.2004 16:51
[QUOTE]
... podle toho co vim, tak Paragon zatim jeste neopravil bug, ktery mi reportoval NUNY (zasekavani PR v kalendari) a problemy pri prepinani. Co nefungovalo Vam a v demu funguje?

PavelR.[/QUOTE]

No, v první řadě české znaky. Na Looxu se mi to ani nesekalo, ale jak jsem už psal, vzhledem k nešikovné češtině jsem PR nevyužíval. Byl jsem proto tak překvapen, že to demo najednou převádí text lépe, než verze, kterou jsem dostal k PDA.
PavelR. (2184)|4.3.2004 08:00
[QUOTE="Pavlucha"]No, v první řadě české znaky. Na Looxu se mi to ani nesekalo, ale jak jsem už psal, vzhledem k nešikovné češtině jsem PR nevyužíval. Byl jsem proto tak překvapen, že to demo najednou převádí text lépe, než verze, kterou jsem dostal k PDA.[/QUOTE]

... předpokládám, že jste měl aktivováno rozpoznávání českých znaků v PR? tj. 1. přepnout se na PR v panelu vstupů (ikona v pravo dole), 2. Poté ze stejného panelu zvolit Volby, 3. Pak opět tlačítko Volby, 4. Záložka Languages, 5. Tlačítko Add, 6. Vybrat Czech, 7. Potvrdit OK ...

S rozpoznáváním by zase neměl být až tak velký problém (je nutné psát čitelně, nespojovat znaky atd.)...

PavelR.

Pavel Stejskal (155)|27.10.2005 19:00
Dobrý večer,
v jiné diskuzi jsem se dočetl o promo akci u ParagonSoftware a zakoupil jsem opravdu za výbornou cenu PenReader 2005. Soft je výborný, ale mám 2 otázky:
1) po instalaci do PDA mne PenReader ukousl 11MB paměti, tak jsem ho odinstaloval a zkusil nainstalovat na SD kartu, ale neúspěšně, pak jsem zkusil LOOXstore, ale opět se nepovedlo. Nemáte někdo typ, jak to nainstalovat třeba na tu SD kartu?
2) program mám nastaven na češtinu, veškeré i české znaky píšu OK, ale nemůžu přijít na to, jak napsat za slovem tečku, nebo čárku, jiné spec. znaky jako závorky, zavináč atd jdou psát OK. A když při psaní ponechám o chvilku déle stylus na displeji, tak se mne na displeji objeví okno s nabídkou vložení datumu. Nejde to nějak vypnout? Někdy, než napíšu jedno slovo, tak to okno vyskočí třeba 2x.
Dík za případné rady.