Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb Phone Suite

papik.i (171)|30.5.2007 15:54
No tak graficky to vypadá dobře jako všechno asi co je od SPB, používám již SPB Diary, Pocket+, GPRS Monitor, Weather, Time a před pár dny jsem nainstaloval i Suite...líbí se mi, že může fungovat jako záložka v Pocket+ což je pro mě bohužel asi jediná výhoda oproti PhoneAlarm. A mimochodem jsem doteď jsem nepřišel na ty automatické profily, takže to dopíšu, sednu si na "trůn" a jestli ani tam na to nepřijdu, tak poletí tam...fšak vy víte kam :oD
A vrátím se k PhoneAlarm, který nabízí mnohem více funkcí, kterým i rozumím
;-)
sikula05 (272)|30.5.2007 15:59
Zdravím,dá se nějak zařídit,aby ty ikonky pro mail,sms a mms,opravdu otvíraly tyto položky?Mě se totiž v podstatě mění podle toho,co jsem otevíral naposledy.Pro příklad:pokud píšu smsku,tal pak i po otevření ikony na mail,se mě otevřou ty smsky a musím se k mailu doklikat pře stromovou strukturu...:no: Děkuji
dojezek (57)|30.5.2007 16:13
ted jsem nijak nechapu,co tim myslite?
sikula05 (272)|30.5.2007 16:48
Jsou přeci na today pluginu,kromě jiných,tři ikony:přístup k sms,mms a k mailové schránce.A mě jde o to,že pokud ty ikony mají být vlastně zástupci pro spuštění...tak nevím,proč se jim mění ,to co spouštějí..viz můj dotaz.
kecinzer_ce4you (332)|30.5.2007 16:48
Mně se zdá PhoneSuite celkem v poho i ve srovnání s PhoneAlarm, který mi přišel takový dost nepřehledný a ne-userfriendly.
Jak už tu někdo psal, tak se dá nastavit jako záložka pro Pocket+, dá se k němu dát další položky jako např. ukazatel baterie, další programy atd.
Funguje to i tak, že pokud přijdou třeba 3 SMS zároveň, tak se zahraje zvuk jen jednou a ne 3x, jak tu někdo psal.
Takže pro mě je to perfektní soft, který je super na ovládání, přehledný a hlavně se dá skvěle propojit s ostatními programy od SPB.
dojezek (57)|30.5.2007 17:26
A jste zmacknete na ti plug-in---y v jakou chvili?
Ve chvili kdyz Vam prijde SMS,nebo MMS?Anebo to skusily kdyz tam nic neni??Je rozdil...
sikula05 (272)|30.5.2007 20:11
Mluvím o situaci,kdy mě nepřichází žádná nová zpráva,ale jen chcitřeba napsat novou,nebo číst stávající.
dojezek (57)|30.5.2007 20:44
Kdyz Vam prijde e-mail,oznaceno to mate na pluginu?,...ze mate jednu zpravu.A kdyz zmacknete na ikonku prihziho e-mailu,tak Vas stejne hodi na SMS?
Spravne jsem to pochopil?
sikula05 (272)|31.5.2007 00:48
Ano správně..tedy pokud jsem si předtím prohlížel smsky...když jsem byl třeba ve složce na smazání mailů..tak mě to hodí právě do ní:no:
dojezek (57)|31.5.2007 08:10
Jo.To zatim maji vsichni....bohuzel.Ted nejde to zmenit.
Geoffrey_ce4you (189)|10.7.2007 11:45
Mám dotaz, nevíte jak dostat v rámci filtrování hovorů do toho seznamu skupinu kontaktů. Daří se mi to tam jen vkládat pouze po jednom kontaktu a to je strašně zdlouhavý. Jestli ne, byl by to dobrý námět do nové verze. Dík
bagio (338)|11.7.2007 22:45
Mám dotaz.Umí,jako PhoneAlarm ztlumit systémové zvuky,ale když přijde sms normálně hlasitě zazní? jde mi oto,že chci mít ztlumený zvuky,když píšu smsky.
pears_ce4you (0)|30.7.2007 12:12
Ahoj, setkal jsem se u Phone suite s jednou věcí : kontakty jsme do svého P535 dostal na SIMce - ze svého původního telefonu (je jich přes 200, tak jsem je nechtěl přepisovat). Kontakty mám pořád na SIMce (nevím, jak je dostat do PDA, ale zatím mi to nevadilo). V Kontaktech (pod WMA5) se zobrazují všechny kontakty, v kontaktecxh pod Phone Suite se nezobrazuje nic ! Co to, co to ? nevíte? Dík. :O
Ondřej Fabianek (22)|30.7.2007 22:25
Zdravím všechny uživatele tohoto zajímavého prográmku. Narazil jsem na jeden problém, který má asi snadné řešení. Kde mohu přidat kontakty do black a white listu? Nějak nemůžu nikde tuto možnost najít.?

Předem děkuji za odpověď
ElSoft (1244)|31.7.2007 05:54
zkoušel jsi klikonu na Přidat?
00226055_blacklist_YYII.png
Ondřej Fabianek (22)|31.7.2007 09:47
Díky, říkal jsem, že to bude mít sndné řešení. Věděl jsem, že jsem něco přehlédl, tak ještě jednou díky. Po dni zkoušení fajn program a zatím mi funguje snad vše, co může. :)
Furbo (323)|4.9.2007 00:08
Vydána nová verze 1.1.1.
Lutri_ce4you (143)|4.9.2007 10:41
[QUOTE="Furbo"]Vydána nová verze 1.1.1.[/QUOTE]

A v čem je změna? Ví to už někdo?
Lobo_ce4you (514)|4.9.2007 10:46
Stačí mrknout na jejich stránky:

Version 1.1.1 (August 28, 2007):

* Automatic meeting profile issues on Windows Mobile 6 fixed
* Time-based profile issues fixed
* Performance issues fixed
* No photo in call log on HTC devices fixed
* USSD-requests now can be added as a contact for photo speed dial
* Duplicated entries in system notification queue issue fixed
* Call filtering issues fixed
* Other minor bugfixes
* WiFi support on Glofiish m700 and x500+ added
* Missed calls notification issues fixed
* Backlight support device list extended (HTC Athena, iPAQ 69XX, i-Mate PDAL, Glofiish X500+, HTC Touch)
Morte_ce4you (261)|22.9.2007 08:19
Myslim ,že s tímhle programem se nainstaluje do pda i sada avataru spb avatars.
Našel jsem obrazek dalších avatarů,který jsou ve stejnem stylu nevíte kde se dají sehnat?
spamoid (83)|20.10.2007 16:40
Zdravim,
koupil jsem si svoje prvni MDA a resim, jak nastavit profily. Mam TyTnII a nejsem schopen nastavit profily tak, jak jsem je mel ve svem 5 let starem Siemensu ME45 :oops: Pripadam si jako uplny pako.
Ve WM6 jsem nasel pokus o nastaveni profilu, ale neni tam ani moznost postupneho zvysovani hlasitosti s vibracemi ani moznost nastavit pro ruzne profily ruzne vyzvaneni... Tak jsem zkusil SPBPhoneSuite a ty krome toho, ze nabizi o par profilu vic a v ramci profilu zapinani BT, WiFi apod. nemaji vubec nic navic... Poradi nekdo jak na to? Da se to v PhoneSuite nastavit zvysujici hlasitost zvoneni s vibracemi nebo aspon zesilujici vyzvaneni? Kdyz jej tam nastavim tak to stejne vyzvani hlasitosti, ktera je nastavena v %...
Diky moc predem...
golom (56)|21.10.2007 00:14
resenim pro vsechny tvoje problemy je program phonealarm od firmy PocketMax... tam jde nastavit takovejch veci, ze nez nastavis jeden profil tak te to uz nebude bavit :)...
Furbo (323)|5.12.2007 22:01
Nová verze na světě

Version 1.2 (December 04, 2007):

* Palm 700w and 750v profile settings support
* Call filtering mode is included into profiles settings
* Bluetooth/WiFi/Phone changing mode in automatic profile switching settings fixed
* Spb Pocket Plus 4.0 Today plug-in compatibility added
* Call filtering in profile settings fixed
* Navigation within the smart Today (Spb Pocket Plus, Spb Diary) fixed
* Smart Today icon-related bug fixed
* A "Photo Speed Dial settings gone after backup" issue fixed
* HTC Touch Photo Dpeed
RStein (2012)|21.12.2007 11:08
K verzi 1.2.
Jake s ni mate zkusenosti? Ja ji podezrivam, ze v ni nejsou funkcni veci, co v predchozi verzi chodily bez problemu.

1) I kdyz mam v profilu BT v rezimu On a Discoverable, tak se nepravidelne prepne jen na rezim On. To mi kvuli BT HF sade v aute hodne vadi.

2) V profilu Normal mam nastaveno wifi na Untouched. V profilu Time Based (aktivni od 23:50 do 06:00) mam krome dalsich voleb nastaveno, ze se vypne Wifi. Kdyz po 23:50 rucne spustim Wifi a po skonceni prace znovu zvolim z nabidky Automatic (reaplikuje se profil Time based), tak se wifi vypne, ale rano po aktivaci profilu Normal se mi zarizeni pripoji k wifi.:(
caran (37)|27.12.2007 14:57
Pouzivam WM6 18533 modified a mam problem s spb phone suite 1.2.0. Mam nastaveny auto profil pre Bluetooth ale po pripojeni headsetu (nokia BH-208)
sa mi automaticky profil prepne na :CAR nie :HEADSET a ked dam profil :CAR disabled tak sa mi ostane :NORMAL

Ked som mal R65 a spb phone suite asi 1.0 tak vsetko fungovalo ako ma.
osch (1330)|27.12.2007 15:20
Při zapnutém BT a připojené externi GPS mi po ukončeni jakéhokoliv hovoru BT spadne (tedy off). Taky Phone Suit 1.2.0
RStein (2012)|27.12.2007 15:52
caran: Ano tohle se zmenilo - mne to vyhovuje, v aute se opravdu aktivuje profil CAR.
Profil HeadSet se mi aktivuje jen pri pripojeni dratovych sluchatek.
David_ce4you (199)|15.1.2008 16:26
No, není to špatná aplikace, ale zjistil jsem, že z ní používám pouze Oznámení telefonu na ztracená volání a SMS. A na tak málo je to příliš velká aplikace.
Nemá někdo tip jak tuto funkci nahradit něčím jiným, nerobustním, jednoduchým, bez today plugin, co opravdu funguje? Díky.
Lobo_ce4you (514)|15.1.2008 19:00
Můžeš vyzkoušet AlarmPal.

[CODE]http://www.pocketmax.net/alarmPal.html[/CODE]
1lomeno3 (50)|17.3.2008 18:44
Mám vybrán Normální profil s nastavenými vibracemi a vyzváněním. Při příchodu sms však nic neslyším, pouze jako zmeškání po x minutách. Kde je chyba?
Furbo (323)|17.3.2008 19:22
zkus si v tom profilu zkontrolovat položku Typ oznámení. Zda to tam nemáš vypnuto.
1lomeno3 (50)|17.3.2008 19:29
[QUOTE="Furbo"]zkus si v tom profilu zkontrolovat položku Typ oznámení. Zda to tam nemáš vypnuto.[/QUOTE]

To jsem samozrejme zkousel, uz nevim co jineho nastavit aby to jelo. Vypadat to na bug, holt nekompatibilni telefon asi.
Furbo (323)|17.3.2008 20:03
tak bych to neviděl:D používal jsem to na M700, X500 pak na X500+ a teď na Kaiserovi. Takže to nebude tímto.
1lomeno3 (50)|17.3.2008 20:50
Hm, tak ted uz fakt nevim.. rozumim tomu dobre, PS nahrazuje systemove nastaveni Sound and Notifications, ne? I kdyz stejne v obou moznostech ma vzdy nastaveno vibrace i zvoneni..
Martin Trucker (18)|2.4.2008 08:23
Dobrý den cihličkáři :D mám tak trochu problém, chtl bych si PhoneSuite od SPB legálně koupit, zatím ho testuji jako free 30denní na HTC HERALD, ale mám tento problém :no: pokud ho naistaluji a kdykoliv provedu soft Reset, tak se HTC nechce zapnout a trvale se restartuje dokud nevyndám paměťovku 4G MikroSDHC, poté cihlička naběhne a po startu zasunu karu a vše jede v pohodě, ale stačí další soft Reset a opětovně trvalé restartování dokud nevyndám kartu. Zkoušel jsem instalovat do karty i do pevného úložiště, žádná změna. Nevíte někdo čím by to mohlo být, co má společného s tímto programem paměťovka????

Děkuji Martin :cool:
Hans 20 (91)|3.4.2008 23:26
Tak to zkus nainstalovat do přístroje :D
Zdenek Malinsky (9781)|2.5.2008 15:15
Version 1.3 (April 30, 2007):
Profiles:
New profile engine: profiles and profile switching rules are separated
Now a user can create his own additional profiles
The profile switching pop-up has been updated to support multiple profile switch and to enable/disable the automatic profile switching rules
Profile icons have been updated
Additional marks notifying about changing or automatic turning a profile on have been added
Today plug-in:
GUI for selecting a default mailbox for opening when clicking on the mailbox icon has been added
Asterisks on the profile icon notifying about the profile update, have been implemented
The number on an icon is enlarged when selected
Missed call (sms, etc.) count is more contrast now

Více [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
Alekss_ce4you (43)|4.5.2008 15:53
Tak nevim, verze 1.2 mi chodila dobre a u 1.3 se mi teda ty ikonky moc nelibi, zkusil jsem a zustavam u puvodni :-)
osch (1330)|4.5.2008 16:20
Když si z verze 1.2 vykopíruješ soubor indicators.dat a přepíšeš jím ten který je v 1.3, budeš mít ikony jako dřív.
Alekss_ce4you (43)|5.5.2008 08:15
Dikes, fachci perfektne, zustaly i zvyraznene pocty sms a zmeskanych hovoru. Predpokladam, ze jsi i autor zmenseneho skinu pro Resco Keyboard, takze druhy dik :-) A jeste mala otazka od parmesicniho vlastnika PDA, da se namapovat odemykani klavesnice na tlacitko bez podpurnych aplikaci jako treba AEbutton? Zamykani lze, ale na odemykani jsem neprisel...
osch (1330)|5.5.2008 09:10
to Alekss: OT: Odemykání na button nejde. Pokud tedy myslíš to, které je implementováno ve WM. Ale doporučuji vyzkoušet vynikající S2U2. SMAZAT
Unite (159)|16.7.2008 20:23
[QUOTE="1lomeno3"]Mám vybrán Normální profil s nastavenými vibracemi a vyzváněním. Při příchodu sms však nic neslyším, pouze jako zmeškání po x minutách. Kde je chyba?[/QUOTE]
a nezrusil jsi si threadovane sms ?
ja jsem mel to same a nez jsem si zobrazeni sms nastavil na normalni , tak mi to chodilo.
Vratil jsem to zpatky na thread a uz zase vyzvaneni chodi.
Na XDA foru o tom pisou. Hlavne to dela Dutty Rom