Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nemožnost změnit oblíbené položky

kamikaut_ce4you (49)|23.4.2007 21:54
Ahoj - mám takovej divnej problém..
Neukládají se mi oblíbené položky. Tedy uloží se mi, ale po vypnutí TT a znovu zapnutí jsou tam zas ty staré a nové ne. I pokud všechny smažu, vypnu-zapnu, tak tam zase jsou..
Mám TT 5,21. Udělal jsem i Hard-reset, znovu naistaloval a zas..
Stahnul jsem si (nelegalni - kvuli tomu) TT6 + nový mapy. Hard-reset a co byste řekli - znovu stejnej problem..
Co s tím?
diky
Kamil
kamikaut_ce4you (49)|24.4.2007 18:30
Ještě bych doplnil o to, že se tento problém týká i naplánované trasy.. Pokud si nějakou naplánuji a vypnu/zapnu, tak zmizí.. Když se to začalo projevovat - na TT5, tak jsem tam měl naplánovonou trasu a i když jsem ji smazal, tak po vypnutí/zapnutí tam byla znovu.. Jinak vše na mém PDA funguje tak, jak má.. :-(
mape_ce4you (17)|26.4.2007 01:08
To vypada na zamcenou kartu :)
kamikaut_ce4you (49)|26.4.2007 07:19
[QUOTE="mape"]To vypada na zamcenou kartu :)[/QUOTE]
Ahoj - JO BYLO TO TÍM!! .. DÍKY MOC A MOC..
Koukal jsem na tu kartu, co jsem používal a on tam vypadnulo to zamykací "šoupátko".. Divný ale je, že mi to čtečka karet v PC v pohodě zapisuje, maže.. Proto jsem si toho nevšimnul..
Uź funguje (na nový kartě) tak, jak má..

vážně díky - taková pí*ovina a já se s tím se*u už pár dní..
díky
Kamil
marvas_ce4you (20)|3.5.2007 18:51
Ono to na první pohled není na kartě vidět. Já mám A716 a čtečka mi SD kartu bere bez problémů, ale PDA s tím má problémy a nechce na ní zapisovat. Asi tam má nějak jinak nastavenou kontrolu lock karty. Na jiné SD kartě mi to chodí bez problémů. U toho mého PDA se musí pacička přímo dotýkat konce. U čtečky je to jedno, asi je kontrola locku karty někde jinde. Jo dobrý je, že nový TomTom hlásí, že si věci neuložil na kartu. :)
Já mám osobně jiný problém a to, že mi TomTom nevídí všechny mapy a to vím na 100%, že tyto mapy jsou pro tuto verzi TT určeny. dokonce se mi stává, že pokaždé, stačí přehrát mapy na jinou kartu, mi ukáže jiné mapy. Ale jamile se mi podaří tu mapu v TT vidět a otevřít, již pak chodí bez problémů.

Marvas
libor_m (1026)|4.5.2007 08:39
A jsou to legálně zakoupené a aktivované mapy?