Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700 a icq pres GRPS - EDGE

LorD.FreD (56)|15.4.2007 23:05
Zdravim, rad bych se zeptal jestli vam chodi a jaky programek pouzivate... stahnul jsem si nejake primo icq, nevim presne nazev, a ani ted nemuzu z pristroje vycist nejakou verzi... ale mam problem s pripojenim, pise mi to ze se nemuze pripojit do internetu... kdyz ho hodim na kabel a jdu na net skrz pocitac tak funguje ok, ale pres GRPS nechodi... pricemz web mi pres GRPS chodi, pres EDGE nevim, jeste sem nezkousel ale to by melo byt jedno ne ? nezkousel sem pres GRPS natahnout celou stranku, kvuli placeni, ale pripoji se... icq nikoliv... mam VODAFONE a M700, rom 354, je potreba neco nastavit nebo mam zkusit nejaky jiny programek na icq ? jaky ? dekuji za odpovedi
Tomáš Kubec (749)|16.4.2007 09:42
Používám gsICQ a na T-Mobile GPRS i EDGE v pohodě.
Pítr6630 (55)|16.4.2007 11:21
Používám QIP a přes GPRS, EDGE u Vodafonu nemám problém... žádný nastavení nebylo potřeba, když nepočítám uživatelský jméno a heslo..:-)
htcjirka (1875)|16.4.2007 11:23
Placeny, ale spolehlive chodici je urcite i IM plus ve verzi 4.31,odzkouseno
cubehash (156)|16.4.2007 11:48
[QUOTE="Tomáš Kubec"]Používám gsICQ a na T-Mobile GPRS i EDGE v pohodě.[/QUOTE]
Pěknej prográmek ;-) Hned jsem musel vyzkoušet, díky :-)
LorD.FreD (56)|17.4.2007 21:14
Mohl by mi nekdo ten soft poslat na mail ? nebo dat link na mail (Lord.Fred@seznam.cz) ? byl bych moc vdecny, nemam ted moc casu se v tom hrabat :( pouzivate nejaky pocitadlo Kb prenesenech po GRPS nebo tam je nekde sikovne schovany a jen ho nemuzu najit ?
cubehash (156)|18.4.2007 08:44
www.google.com
najdes to rychleji, nez jsi napsal ten post.
http://mgslab.com/eng/

Ja bych mel dotaz: Jak pouzit v gsICQ HW klavesnici a jak ho minimalizovat (aby sel treba spustit z task managera a stale na nej chodily zpravy)
LorD.FreD (56)|20.4.2007 22:08
a nejake to pocitadlo pouzivate ? nebo to neresite ?
Tomáš Kubec (749)|21.4.2007 08:27
Spb GPRS Monitor
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
LorD.FreD (56)|23.4.2007 03:19
ten gsICQ mi pise ze vyzaduje novejsi rozhrani Microsoft.NET compact framework... mam stahnout z jejich www "NET CF 2.0SP1 WM5 " a hodit to tam ? radsi se ptam protoze vubec nevim co to po me chce...

jinak sem si stahnul mChat a je to docela ok, jeste uvidim co to IM+ a pak se rozhodnu pro jedno z toho...

dekuji za ten grps monitor, zejtra v praci to vsechno vyzkousim a uvidime :)
cubehash (156)|23.4.2007 08:45
Mas to vsechno na te strance ke stazeni. "NET CF 2.0SP1 WM5 " to bude ono. Normalne to nainstaluj a pak gsICQ.
Pocitadlo nepouzivam :-) mam to paušálně.
Uni (140)|24.4.2007 14:13
[QUOTE="cubehash"]www.google.com
najdes to rychleji, nez jsi napsal ten post.
http://mgslab.com/eng/

Ja bych mel dotaz: Jak pouzit v gsICQ HW klavesnici a jak ho minimalizovat (aby sel treba spustit z task managera a stale na nej chodily zpravy)[/QUOTE]

Připojuji se k dotazu, jak psát na HW klávesnici v gsICQ?
cubehash (156)|24.4.2007 14:35
Už jsem psal i PM pro radu, prý to možná ani nejde. Ten program tu klavesnici neumi pouzivat ;-)
Uni (140)|24.4.2007 14:54
Tak to je dost smutné. Právě testuji IM+ a zdá se, že bude nejvícve vyhovovat, tedy až na cenu:-/ Ale co se dá dělat....
LorD.FreD (56)|10.5.2007 20:04
Tak mam mensi problem, do ted to slapalo docela pekne, pouzivam mChat, ale pres GRPS to funguje, pres komp a active sync taky, ale jak sem v umezi kde je EDGE tak to proste nejde :( nevi nekdo kde by mohl byt problem ?
jakaja (4)|18.8.2007 14:09
[QUOTE="Uni"][QUOTE="cubehash"]www.google.com
najdes to rychleji, nez jsi napsal ten post.
http://mgslab.com/eng/

Ja bych mel dotaz: Jak pouzit v gsICQ HW klavesnici a jak ho minimalizovat (aby sel treba spustit z task managera a stale na nej chodily zpravy)[/QUOTE]

Připojuji se k dotazu, jak psát na HW klávesnici v gsICQ?[/QUOTE]

jde to, kingkong mi poradil.. Je to v nastavení. nastavení/gsicq - podsložka nastavení chatu a ta úplně poslední položka (pokud máte čestinu je to špatně přeloženo jako "vždy ukázat přijaté zprávy" (správně to má být "vždy zobrazit textové pole")) tak to políčko musí být zaškrtlé
sep_ce4you (351)|18.8.2007 19:04
momentalne pouzivam fring, ale IM+ neni spatnej akorat drahej :)
lukis_ce4you (35)|20.8.2007 16:52
připojim do tohoto vlákna také svůj dotaz. QIP se mi minimalizuje do spodní lišty, ale nevidím, jestli mám novou zprávu, existuje nějaký soft, který by při minimalizaci ukazoval, zda mám nějakou novou zprávu?