Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SBSH iLauncher a Today obrazovka

gamma_ce4you (22)|11.4.2007 15:30
Ahoj vsem,

nejakou dobu jsem si hral s MDA Vario. Libilo se a vcera jsem si koupil HTC TyTN v bazaru. Vizuelne super, riskl jsem to. Zda se, ze to vyslo, ale...

Dneska si ho chci "ohnout" na svoje potreby a moc bych potreboval iLauncher na Today obrazovce kvuli rychlemu spousteni aplikaci a snad to umi i monitoring systemu. iLauncher se bez problemu nainstaluje, ale to je tak vsechno.

Doslova marne hledam, jak iLauncher (trial verze) dostat na Today obrazovku, jak vidim na bezpoctu vasich screenshotu. Dokaze mi nekdo pomoci?

Nebo se to nejak "vnuti" primo do SBSH PocketBreeze?

Diky za odpovedi, Gamma
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|11.4.2007 17:11
Start>Settings>Today>Items a zkontrolovat, zda je zatržítko u iLauncheru. Pokud tam vůbec není iLauncher, tak raději odinstalovat a druhý pokus instalace.

Jen jsi nemusel zakládat nové téma, dotaz jsi mohl položit přímo v debatě k iLauncheru, to jen pro přístě, jo? ;) Jinak nám to tu bobtná a kyne o duplicitní témata a je to nepřehledné…
GeorgeCZ_ce4you (141)|11.4.2007 17:13
Nevim, jak je to ve WM5, ale neco jako Start->Settings->Today->Items (tak je to ve WM2003SE) si predpokladam zkousel?
Mozna hloupa poznamka, ale jeden jikdy nevi ;-)

Pozde :-(
Tak jen pridam, ze iLauncher PocketBreeze k nicemu nepotrebuje (a naopak).
gamma_ce4you (22)|11.4.2007 17:50
[QUOTE="Jarouš"]Start>Settings>Today>Items a zkontrolovat, zda je zatržítko u iLauncheru. Pokud tam vůbec není iLauncher, tak raději odinstalovat a druhý pokus instalace.[/QUOTE]

tak prave tam jsem ho hledal a nic :( Zkusim dalsi reinstall, diky vsem za odpovedi.

gamma
gamma_ce4you (22)|12.4.2007 10:27
Tak jsem preinstaloval nekolikrat, ale TyTN a iLauncher se proste asi nemaji radi. Stejne tak mi nebezi TCPMP, ten zase ne a ne prehrat film. Zacinam mit lehky pocit, ze to zase tak dobry pristroj neni :S

Gamma
gamma_ce4you (22)|13.4.2007 15:35
Tak uz je to vyreseno, stacilo vypnout lokalizaci.

Mam stroj od operatora O2 a zajimalo by me, zda je tam ta lokalizace primo v ROM, nebo po HR budu ji muset zase nekde hledat, nevite nekdo?

Diky, gamma