Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

VNC

Trautenberg (50)|7.4.2007 21:23
Zkousel jsem oba programy (vncviewer), ktere jsou zde na ce4you.cz. Po zadani hostname:0, nebo ip:0 (zkousel jsem i bez portu, jenom hostname nebo jenom ip adresu, i s jinymi porty) a kliku na tlacitko ok dojde k tomu, ze okno programu zmizi. Deje se tak u obou programu. Zkousel jsem byt pripojen na internet pres wifi, active sync, i BT modem, pokazde stejne chovani.

Vyzkousel jsem i h. reset a udelat nove nastaveni.


Zkousel jsem ulozit exe jak na karte, tak v interni pameti zarizeni.

Server ma nastaveno aby jel i se starsim protokolem. Z desktopu se na server bezproblemove dostanu. Programy nehlasi zadnou error hlasku, proste po kliku na ok zmizi okno a nic se nedeje.

Mam FS N560.



Nevite nekde co delam spatne?

Reddy (166)|9.4.2007 20:13
To, že to takhle zmizí se většinou stává při zadání chybné ip adresy. KdYž tam zadáš jako ip adresu 0, tak to asi fungovat nebude. Jo a taky musíš mít na pc nainstalovanou server část vnc.
Trautenberg (50)|10.4.2007 11:50
[QUOTE="Reddy"]To, že to takhle zmizí se většinou stává při zadání chybné ip adresy. KdYž tam zadáš jako ip adresu 0, tak to asi fungovat nebude. Jo a taky musíš mít na pc nainstalovanou server část vnc.[/QUOTE]


Delate si ze me srandu?

Samozrejme ze zkousim korektni ip adresu, i domenu, ktera je smerovana na firewall, kde mam pravidlo na smerovani na svuj stroj ve vnitrni siti.

Na PC samozrejme server cast jede, vzdyt jsem psal, ze mi to z desktop PC doma jede, ale z pocketa ne.

macula_ce4you (691)|10.4.2007 12:04
Reddy (166)|10.4.2007 16:49
Samozřejmě, že si dělám srandu, to jste nepoznali? :D
mk33 (17)|14.8.2007 00:06
me to taky delalo, a pomohlo napsat ip ve formatu ip:5900 ( nebo jiny port na kterym bezi vnc server)
Reddy (166)|14.8.2007 00:09
Já mám s těmahle věcma problémy pořád. Když na desktopu VNC server nevypnu a nezapnu v uživatelském modu nebo co to je, tak se z pocket pc nepřipojím.
mk33 (17)|14.8.2007 18:59
no, ještě by mohlo pomoci použití protokolu v. 3.3 .