Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Soft na PDA pre bluetooth/wifi snarfing

Pufo Callo (165)|3.4.2007 19:30
Nasiel som toho vela, na Bluetooth len v Java a v emulatore to akosi nikdy nenajde zariadenie(asi nefunguje bluetooth api??)a tie na wifi robia akosi nieco ine ako si predstavujem.. aky soft odporucate?
RESP nejaky wifi sniffer a nieco na obidenie ochrany aby som mohol bruzdat cez cudziu wifinu aj bez hesla... u nas je zadarmo :CENZURA:
Reddy (166)|3.4.2007 20:16
No nevím nevím, jestli to půjde takhle snadno...nainstalovat si prográmek a ihned surfovat zadarmo...k tomu asi bude potřeba trochu víc věcí a hlavně zkušeností aby se obešlo kódování. A nebo se sebrat a vyrazit na čundr hledat free wi-fi sítě. Ale já stejně nemám wi-fi, takže do toho vladtně nemám co kecat.
Pufo Callo (165)|3.4.2007 20:29
free wifi siete v mojej oblasti niesu ale nemam problem najst aj 30 APciek a to nie v centre ale v istom sidlisku. Urcite by sa na nejake dalo lahko napojit.. A co nieco funkcne na bluetooth?
Myslim ze taketo aplikacie maju najvacsi vyznam pre PDA a NB tak sa cudujem ze som to za sekundu googlenia nenasiel:no:
Wuffi (1599)|3.4.2007 20:49
Co takhle si spis zaplatit sve vlastni pripojeni nez nekomu krast konektivitu za kterou on plati?
Mimochodem pokud se nepletu jedna se uz v CR o trestny cin.
xtonda (811)|3.4.2007 21:47
Sympatická aplikace je Hitchhiker, ale nic neláme ale prochází dostupné sítě a pokud je síť volná, tak se připojí. Tak to zkus, pokud budeš mít štěstí a někdo kolem úplně otevřenou síť tak tě to na ní připojí, pokud ne, tak smůla.

Lámače sem našel akorát na Linux.
Pufo Callo (165)|4.4.2007 07:19
xtonda dik vyskusam, lepsie ako nic a robi to plne automaticky? Lebo manualne skusat 20 sieti..
xtonda (811)|4.4.2007 09:23
Jo automaticky, tuhle jsem jel autobusem po sídlišti a jen jsem sledoval, jak tam naskakují sítě a Hitchhiker se zkouší připojit.
SPM (182)|4.4.2007 10:39
[QUOTE="Wuffi"]Co takhle si spis zaplatit sve vlastni pripojeni nez nekomu krast konektivitu za kterou on plati?
Mimochodem pokud se nepletu jedna se uz v CR o trestny cin.[/QUOTE]

Nechci nějak rozpoutávat flame, ale pokud někdo má síť (a její zabezpečení) nastavenou tak, že na připojení do ní stačí ťuknout se připojit, eventuelně pustit nějakej WEP cracker (což je záležitost pár minut), tak si nic jiného snad ani nezaslouží...
ninja_ce4you (102)|4.4.2007 11:08
A pokud mas PDAcko jen v kapse a ne na pancerovem retezu, tak si take nazaslouzis nic jineho nez aby ti jej ukradli?

Zamysli se nad sebou...
xtonda (811)|4.4.2007 12:12
Teď jsem náhodou při řešení jiného problému našel tohle: http://airscanner.com/downloads/sniffer/sniffer.html, ale WEP louskáček v tom není.
xhladi07 (525)|4.4.2007 12:19
Uprime.. Pokud necham polozene pda na lavicce, tak mi ho pravdepodobne nekdo slohne. Pokud necham volne sirit signal WiFi s nechranenou konektivitou, pravdepodobne se na nej nekdo pripoji. Sam obcas kdyz cekam na nekoho na sidlisti a nudim se, tak proscanuju okoli (pomoci WiFiFoFum) a jak uvidim SSID neco jako airlive, nebo podobny, pripojim se na nej astahnu si maily. Ovsem nejaky lamani wep klice, nebo neco podobnyho.. To je hovadina..
SPM (182)|4.4.2007 18:39
[QUOTE="ninja"]A pokud mas PDAcko jen v kapse a ne na pancerovem retezu, tak si take nazaslouzis nic jineho nez aby ti jej ukradli?

Zamysli se nad sebou...[/QUOTE]

Tím že se mu připojí do sítě asi tak velkou škodu jako ukradením PDA nezpůsobí... Navíc dneska už ochrana WEP = téměř žádná, tj jako to PDA nechat na lavičce. Přijde mi nesmyslné si doma postavit WiFi síť a nechat ji nechráněnou nebo téměř nechráněnou a pak někoho žalovat, když se do ní připojí...
Pufo Callo (165)|4.4.2007 19:09
Hitchhiker je dobry, ale chcelo by to k nemu este nieco na prelusknutie WEP... nikto nic? :)
Zdenek Malinsky (9781)|4.4.2007 19:52
Myslím, že to můžeme zamknout. Kdo se chce legálně připojit, tak zde najde návodů dost a hackeři se ptát nemusí.