Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FTP klient na WM 2005 C550

Pufo Callo (165)|1.4.2007 18:58
Aky je vas oblubeny ftp klient?
Nenasiel som zatial ziadny extra:(
Carabei (611)|1.4.2007 19:27
ja pouzivam ten co je obsazenej v totalcommanderu, vyhovuje mi, mi staci jeden program
Pufo Callo (165)|1.4.2007 21:12
ktoru veriu konkretne pouzivas? Stiahol som si nejaku, na PDA to vypada hrozne a nenasiel som tam ani FTP. Je to cecmd.arm.cab 427 KB (437 391 bytes)
Uz neviem odkial to mam:D
Je to verzia 2.5PB2
BTW nejde to dat aby to vypadalo ako normalny totalcmd na pc?? Takto tam mam len jedno okno:( Neviem ako by som to potom pretahoval z pda na ftp server a naopak. A aj to plytva zbytocne miestom, viem si to zivo predstavit pouzitelne s dvoma
A hlavne to FTP mi napis pls kde je, kukol som snad vsetko..
Carabei (611)|1.4.2007 21:23
pouzivam uplne stejnou verzi, ftp najdes po najeti do rootu a \\Plugins
totalcommander neni kraska, ale pri Virtual two windows modu je perfektni na jakekoliv presouvani vetsiho mnozstvi souboru, FTP funguje spolehlive a to i na SP
Pufo Callo (165)|1.4.2007 21:35
OK uz to ide, otazka: co to je ten virtual two windows mode a SP? Resp tie dve okna ako zapnem ma fakt zaujima
Carabei (611)|1.4.2007 21:59
obejvi se vpravo nahore takova sipka vedle \ a .. , presneji > nebo <, pomoci ktere si prehazujes dve okna, napr v jednom si nastavis kam chces veci kopirovat, prepnes do druhyho a uz jen vybiras soubory ke kopirovani a nemusis pri kazdem kopirovani projizdet adresarovou strukturu. jinak nastavuje se to v SHOW 7.polozka zezhora po zvoleni je nadpis Display mode a tam jsou tri moznosti, nejprehlednejsi a dle meho nejuzitecnejsi je prave Virtual 2 window mode. jinak SP bylo bysleno SmartPhone
Pufo Callo (165)|1.4.2007 22:02
OK mam to. Dakujem za vsetko:yes: