Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - Call Assistant

xJerry (4)|30.3.2007 14:39
Zdravim vsechny, potreboval bych poradit s call assistantem.

Pri spusteni mi uprostred zustene zbytek predchoziho screenu ale to by se dalo jeste prezit. Da se v tom nastaveni nejak chodit. Ale co je horsi je ze po nejakem case kdy je aplikace zpustena (asi tak po minute) zacne na obrazovce naskakovat "Auto reply" a pod tim je napsana hlaska "error opening call log" asi tak 20 po sobe, je tam sice volba "ok" ale po zmacknuti okamzite naskoci znovu. Kdyz se to po 20s "uklidni" aplikace se uplne vypne.

Nevite nekdo co by to mohlo byt?
vpx (529)|2.4.2007 17:39
to mas dobry, me zase nejdou editovat zpravy, jak prekrocim nejaky pocet znaku, je to na reset telefonu. Uz ted se mi ta aplikace nejak nezda a to jsem ji jeste neotestoval.

Taky jsem zkousel trosku z jineho soudku SmartProfile. Chodi to nekomu nejak rozumne ? Me to hlasi chyby a na webu jsem se docetl, ze musi byt dotnetv2 v pameti telefonu a ne na karte, pak to funguje. To kdybych udelal, tak budu mit v telefonu jenom dotnet a ten SmartProfile, takze taky nic moc :(( Ono kdyby fungoval "Automaticky" profil tak jak ma, tak ani SmartProfile potreba neni, jenomze kdyz jsem v Papyrusu "busy", tak automaticky profil nic neprepne a normalne to vyzvani. mam podezreni, ze "Automaticky" profile funguje jenom s originalnim kalendarem WM. Mate nekdo podobne zkusenosti ? Diky za rady :)