Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zvuky a upozornění - SMS

ByBOB (15)|26.3.2007 14:36
Měl bych dotaz, možná hloupej ... Pokud chci, aby bylo aktivní zvukové oznámení SMS, v nastavení zaškrtnu Programy+ Oznámení a připomenutí. Ale hrozně mě pak rozčiluje zvuk jednotlivých tlačítek či psaní čísla do telefonu... Nebo píšu-li SMS s pomocí PhonePadu, tak zvuk při každém dotyku písmene na dispay. Jediným způsobem jak to obejít je uplné ztlumení volume u PDA,ale když to pak zapomenu dát zpět, neslyším samořejmě příchozí SMS
:(( Neznáte jinou cestu?
Ještě "maličkost" - hovořím-li do telefonu, slyším v pozadí takový zvláštní dozvuk mého hlasu, není to přímo ozvěna, ale je to nezvyklé ... Druhá strana mě slyší "jinak",vzdáleněji, než při volání s klacickým mobilem. Jde toto nějak upravit? Či smůla? ROMku mám už 354. Díky za rady :cool:
fury_only_ce4you (259)|26.3.2007 14:56
Pokud používáš Phone Pad, tak v jeho možnostech jde zvuk při tapnutí (psaní) vypnout...;)
Myslím že je to: Turn on screen tap sound
ByBOB (15)|26.3.2007 20:20
Dá se Phone Pad nastavit,ju? Tak to jsem netušil. Říkáš v Možnostech, ale jak se k nim dostanu? :oops:
ByBOB (15)|26.3.2007 20:22
Aaaa, už jsem našel jak k "možnostem". Díky moc :)
cubehash (156)|27.3.2007 08:41
Nechapu, proc se v tom treba nepohrabete chvili sami, kdyz Vam nekdo neco poradi a pak teprve se ptat dal. Je to rozhodne lepsi, nez sem psat takovyhle kraviny :-(