Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ovládací tlačítka E-Ten M700

RaSvaj (2)|20.3.2007 07:31
Zdravím, jsem "nováček" ve světě PDA/Smartphone a M700 je moje první zařízení tohoto druhu. Mám pár dotazů, jelikož mi přijde že uložení tlačítek na ovládání hlasitosti je dost divné protože při každém vyndavání z pouzdra se mačkají dalo by se nějakým způsobem nastavit na tlačítka +/- například podsvícení? Už jsem se s tím naučil žít a na dnes mám ikonku na uzamknutí přístroje, ale stejně by se mi tam to podsvícení líbilo. A další tlačítka který nejsou v menu nastavení jsou ty dvě ovládací nad přijmem a ukončením hovoru, ty se dají nějak nastavit abych si tam dal aplikace co chci? V nastavení tlačítek jsem přišel akorát na to jak změnit ostatní tlačítka tyhle tam nejsou nebo jsem to nenašel díky za odpovědi.
Jirkac_ (269)|20.3.2007 08:26
Nemam to vyzkousene, ale zkuste program smartSkey (xda-developers)

The program will remap the softkey buttons and volume buttons:
tap soft key = orginal soft key functions
tap and hold left soft key = start menu
tap and hold right soft key = close/ok button
volume slider at the left = page up/down

(predefinovat to na regulaci podsviceni to asi nepujde, vypada to ze program napevno zmeni funkci klaves volume na PageUp/Down.
cubehash (156)|20.3.2007 10:45
Ty dvě tlačítka se dají přepsat v registrech
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20831&dd=0&fi=20

[QUOTE="geoRG77"]Bohužel applet soft. klávesa v etenu není, takže třeba přes registry:

Levá soft. klávesa:
HKCU/Software/Microsoft/Today/Keys/112/Default="Telefon"
HKCU/Software/Microsoft/Today/Keys/112/Open="\Windows\Nabídka Start\Telefon.lnk"

Pravá soft. klávesa:
HKCU/Software/Microsoft/Today/Keys/113/Default="Kontakty"
HKCU/Software/Microsoft/Today/Keys/113/Open="\Windows\Nabídka Start\Kontakty.lnk"[/QUOTE]
RaSvaj (2)|21.3.2007 09:08
Díky, sice jsem pročítal tady skoro celé fórum, ale tohle jsem nějak přehlédl... A ještě k těm tlačítkům na ovládání hlasitosti, to jsou HW tlačítka přímo na hlasitost nebo jsou to soft tlačítka a jdou taky nějak převolit?