Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - fotky displaye - žádost

koko777 (33)|6.8.2007 15:56
[QUOTE="Lipon"]ja kdyz jsem kupoval pred tydnem 535ku, tak mi v krame 4GB nedoporucili - ale mozna to jenom na WM6 nemeli vyzkouseny

dotaz na zkusenejsi uzivatele P535 - kdyz vypnu telefonni cast (treba na noc) a pak ji zase zapinam, hroozne dlouho trva, nez nabehne, SIMka je chranena PINem, nabehne soft klavesnicka pro zadani pinu, ale dalsich nekolik desitek sekund nejde zadavat, az pak teprve se objevi dialog k zadani PINu. A dale kdyz vyjdu odnekad z podzemi, treba z metra, kde nebyl signal, tak taky dlouho trva, nez se chyti zase na GSM signal ... je to normalni chovani telefonni casti?

Mam CZ verzi s WM6.

P.S. Ani v posledni verzi s WM6 nebyla opravena chyba s (ne)oznamovanim prichozi bankovni zpravy.

Tak 4 GB Preteca jsem zkoušel a na WM5 nejede. P535 ji vůbec nevidí a to ani v Pocket Mechanic - jinak v PC jede OK. Tkže počkat na WM6 a testnout jestli to bude makat....



Pokud mam spusteny SIM toolkit, ukaze se hlaska o nove zprave banky, ale kdyz dam "Hotovo", ukazuje se jen otacejici se ikona pracujiciho programu a nic - z aplikace musim vyskocit, znovu spustit, otevrit zpravy banky a precist, tady uz je vse rychle ...[/QUOTE]
koko777 (33)|6.8.2007 15:57
[QUOTE="koko777"][QUOTE="Lipon"]ja kdyz jsem kupoval pred tydnem 535ku, tak mi v krame 4GB nedoporucili - ale mozna to jenom na WM6 nemeli vyzkouseny

dotaz na zkusenejsi uzivatele P535 - kdyz vypnu telefonni cast (treba na noc) a pak ji zase zapinam, hroozne dlouho trva, nez nabehne, SIMka je chranena PINem, nabehne soft klavesnicka pro zadani pinu, ale dalsich nekolik desitek sekund nejde zadavat, az pak teprve se objevi dialog k zadani PINu. A dale kdyz vyjdu odnekad z podzemi, treba z metra, kde nebyl signal, tak taky dlouho trva, nez se chyti zase na GSM signal ... je to normalni chovani telefonni casti?

Mam CZ verzi s WM6.

P.S. Ani v posledni verzi s WM6 nebyla opravena chyba s (ne)oznamovanim prichozi bankovni zpravy.




Pokud mam spusteny SIM toolkit, ukaze se hlaska o nove zprave banky, ale kdyz dam "Hotovo", ukazuje se jen otacejici se ikona pracujiciho programu a nic - z aplikace musim vyskocit, znovu spustit, otevrit zpravy banky a precist, tady uz je vse rychle ...[/QUOTE][/QUOTE]

Tak 4 GB Preteca jsem zkoušel a na WM5 nejede. P535 ji vůbec nevidí a to ani v Pocket Mechanic - jinak v PC jede OK. Tkže počkat na WM6 a testnout jestli to bude makat....
HOSTel (16)|6.8.2007 23:10
Tak to mě mrzí. A já se chystal tu 4gigovku koupit. Nechal jsem se mystifikovat
na strakách Sunnysoftu (jak ji nabízí k Asus P535).
Alespon že 2gigovky fungují. Mám Kingston a ta je bez problémů. (i v MDA Vario)
Tominico (29)|8.8.2007 12:33
Zdravím...myslíte, že by na Asus P535 jela karta 8GB, když jsou problémy se 4GB? Ptám se jen proto, že třeba na telefonech Sony Ericsson jedou bez potíží karty 8GB. Udivuje mě, že nějaká W800i překousne větší kartu než PDA. Mám 2GB a ta mě bohatě stačí, ptám se jen ze zajímavosti!
koko777 (33)|8.8.2007 22:41
[QUOTE="Tominico"]Zdravím...myslíte, že by na Asus P535 jela karta 8GB, když jsou problémy se 4GB? Ptám se jen proto, že třeba na telefonech Sony Ericsson jedou bez potíží karty 8GB. Udivuje mě, že nějaká W800i překousne větší kartu než PDA. Mám 2GB a ta mě bohatě stačí, ptám se jen ze zajímavosti![/QUOTE]

No, to uvidíme po upgradu FW na Windows Mobile 6......
Abrandecky_ce4you (102)|10.8.2007 09:33
Také zvažuji, že si koupím Asus P535.
Trochu mne ale zrazuje ta ozvěna během hovoru.
Chtěl jsem se zeptat, jestli při volání ze SKYPE jde přepínat zvuk do sluchátka. Ptám se proto, že jsem četl recenzi na FS Pocket LOOX T830 a tam právě psali, že při hovoru ze SKYPE neumí přepnout zvuk do sluchátka.
Dále jsem se chtěl zeptat, jestli lze ve wifi nastavit WEP šifrování, pevná IP adresa a DNS.

Rozhoduji se mezi Asusem a E-ten x500. Rádio nepotřebuji, ale ta paměť a 400Mhz procesor :!:
Eventuelně E-ten x500+ s VGA displejem. Nikdy jsem to neviděl, tak nevím, jestli má cenu ty peníze za ten VGA displej dát. Jak vy jste spokojeni s displejem Asuse? Je tam hodně viditelná mřížka?
CZTomidlo (20)|10.8.2007 10:00
[QUOTE]Chtěl jsem se zeptat, jestli při volání ze SKYPE jde přepínat zvuk do sluchátka. Ptám se proto, že jsem četl recenzi na FS Pocket LOOX T830 a tam právě psali, že při hovoru ze SKYPE neumí přepnout zvuk do sluchátka.[/QUOTE]

ze Skypem nemam zkušenost, ale jak zapnu sluchátka tak se veškere zvuky jdou přes sluchátka, odpojí se reproduktor.

[QUOTE]Dále jsem se chtěl zeptat, jestli lze ve wifi nastavit WEP šifrování, pevná IP adresa a DNS.[/QUOTE]

lze tam vše nastavit

a k tomu displeji, vše jde pěkně vidět, a mřížka? To nevím co je :))
proview (112)|10.8.2007 13:18
Na asusu s WM5 4GB nejde ... je potřeba stáhnout plugin z developersu.S WM6 jede normálně .Myslím že ani nebude moc záležet na značce ale třeba EMTEC je bez potíží :-)
koko777 (33)|10.8.2007 16:45
[QUOTE="proview"]Na asusu s WM5 4GB nejde ... je potřeba stáhnout plugin z developersu.S WM6 jede normálně .Myslím že ani nebude moc záležet na značce ale třeba EMTEC je bez potíží :-)[/QUOTE]

Cauves, prosim te ten plugin je co? kde to vemu? Myslíš že by s tím pluginem chodila 4GB karta i na WM5. Dík za info...
palacinka. (20)|11.8.2007 23:26
je to patch do WM6 a je proto aby na P535 fungovali SDHC karty, hledej na xda-developers, pro WM5 to neni
palacinka. (20)|14.8.2007 18:29
Asus do P535 vydal nový FW pro GSM modul pro WM6. Výrazně se zlepšila rychlost práce GSM modulu, byly odstraněny některé chyby. Ti kdo již mají WM6 tak doporučuji upgradovat. Zatím pozoruji jen kladné změny.
czuraak (97)|14.8.2007 18:34
Kurňa, nevíte kdy bude konečně k dispozici česká verze WM6 :?: :?: :?: Psal sem jim na tu :evil: jejich :evil: podporu a nikdo mi neodepsal:!:
CZTomidlo (20)|14.8.2007 18:42
Mne z te podpory napsali, cituji :

Dobrý den
Děkujeme Vám, že jste se rozhodli kontaktovat ASUS zákaznický servis.
Mé jméno je Jan a dnes Vám budu asistovat.

Tuto informaci bohužel zatím nemámé.

Děkujeme Vám, že používáte produkty a služby ASUS!
Thank you for using ASUS products and services!

S pozdravem,
Yours sincerely,

Technical Support Department

ASUS Czech s.r.o.
VMI building
Na Rovince 887
720 00 Ostrava - Hrabova
The Czech Republic, EU

www: http://www.asus.com.tw/index.htm

Neodstraňujte, prosím, žádnou část tohoto e-mailu při případné další komunikaci k tomuto tématu.
Please do not remove any parts of this e-mail message in further communication about this issue.
palacinka. (20)|14.8.2007 23:20
na webu asusu provedli update informaci o vydani WM6, nyni je uvedeno, ze ceske WM6 budou na konci srpna
http://www.asus.com/news_show.aspx?id=7867
mik78 (3)|15.8.2007 00:02
Používá někdo z majitelů P535 SimToolkit ve spojení Vodafone + eBanka? Jak je na tom tento Asus?
koko777 (33)|15.8.2007 10:28
[QUOTE="mik78"]Používá někdo z majitelů P535 SimToolkit ve spojení Vodafone + eBanka? Jak je na tom tento Asus?[/QUOTE]

No já používám Vodafone + GeMoney a v pohodě. P535 jede na WM5.
desp (20)|15.8.2007 11:09
[QUOTE="mik78"]Používá někdo z majitelů P535 SimToolkit ve spojení Vodafone + eBanka? Jak je na tom tento Asus?[/QUOTE]

viz. https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=23218

Čekám na update na WM6, snad by to mělo být konečně OK.
Lipon (61)|15.8.2007 13:12
[QUOTE="desp"]
Čekám na update na WM6, snad by to mělo být konečně OK.[/QUOTE]

update to asi moc neřeší - neměl jsem WM5, takže nemůžu srovnat zamrzání; používam P535 s WM6 CZ a O2+eBanka - oznámení o doručení zprávy nevyskočí, je třeba růčo vlézt do SIM toolkit aplikace, doručené zprávy - aplikace se někdy spouští moooc dlouho, někdy zůstane na displeji jen ikona "working", shodim aplikaci, znova spustim, a občas to napodruhé už najede, někdy napoprvé, zatím jsem souvislosti nenašel
skizzikn (1)|17.8.2007 21:10
Zdravim,
prave jsem si koupil Asus P535 a nemam nejak vubec zkusenosti s nim. Mam otazku, jak se zapina GPS a vubec jak funguje? Nejak vubec v menu nenachazim nic o GPS
Dekuji predem
JoU81_ce4you (116)|18.8.2007 19:27
Tak mam tez P535 :) Co me potesilo, jsou cesky WM6 prof, a celkove to hodnotim jako velmi podarene "padlo", hlavne co se tyce rychlosti.
Mam ale dva problemy, jeden souvisi s nabijenim, na nekterym PC mi to nedobiji, zasuvkova je OK. Spravi se to casem / baterka/, nebo je to vada? A druhy, u Wormsu /Jamdat/ nemuzu nastavit controlkey, obesel to nekdo nejak, nebo to nikdo nehraje? Diky za odpovedi.
Tomáš Kubec (749)|19.8.2007 07:01
Strč to do zadního USB a mělo by to bejt OK.
xxmz (30)|22.8.2007 06:24
Jdou přemapovat u P535 i boční tlačítka (volume, foto....)???
czbird (334)|22.8.2007 09:40
[QUOTE="xxmz"]Jdou přemapovat u P535 i boční tlačítka (volume, foto....)???
[/QUOTE]

AE Button Plus
koko777 (33)|23.8.2007 10:04
Tak vážení od včerejška je na webu ASUSu update na české WM6 pro Asus P535. Hurááá, no konečně.Jenom doufám že po update pojedou i 4GB karty....
jirikv (7)|23.8.2007 10:39
Zdá se že nepojedou :(
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=24643
proview (112)|24.8.2007 22:58
Tak že shrunuto a sečteno:.... karty nad 4Gb jdou v český verzi wm 6 uplně normálně .... patch je určený pro majitele HTCček ale funguje i na ASUSovi ale s WM5kama... toliko na uvod .Trošku to chce číst developers.Trošku bude potíž se čtečkama a kompatibilě karet s nima .... SDHC karty fungují tak trochu v reřimu RAID (jako).. díky architektůře vně přidaného čipu který v podstatě sčítá dvě 2GB sekce .... tady to chce zkoušet která karta ke kterému zařízení.... sice se toho napsalo už dost kolem ale trošku polopaticky objasnit neškodí ...a každopádně by měla být kartička zformátována na FAT 32.. :-))))
koko777 (33)|25.8.2007 11:32
[QUOTE="proview"]Tak že shrunuto a sečteno:.... karty nad 4Gb jdou v český verzi wm 6 uplně normálně .... patch je určený pro majitele HTCček ale funguje i na ASUSovi ale s WM5kama... toliko na uvod .Trošku to chce číst developers.Trošku bude potíž se čtečkama a kompatibilě karet s nima .... SDHC karty fungují tak trochu v reřimu RAID (jako).. díky architektůře vně přidaného čipu který v podstatě sčítá dvě 2GB sekce .... tady to chce zkoušet která karta ke kterému zařízení.... sice se toho napsalo už dost kolem ale trošku polopaticky objasnit neškodí ...a každopádně by měla být kartička zformátována na FAT 32.. :-))))[/QUOTE]

Tak to mám radost, už mám objednanýho 4GB SanDiska.Jo a mimochodem, upgradnul jsem telefoní modul na v.4.8.0 (doporučeno pro WM6) a teď mi už konečně chodí upozornění na bankovní zprávu na display.... prostě bomba!
zuzkys (356)|25.8.2007 14:14
Koko777: Prosím tě až ti ten 4gb sandisk přijde, dej vědět zda chodí nebo ne, chci ho taky pořídit. Díky.
koko777 (33)|25.8.2007 14:17
[QUOTE="zuzkys"]Koko777: Prosím tě až ti ten 4gb sandisk přijde, dej vědět zda chodí nebo ne, chci ho taky pořídit. Díky.[/QUOTE]

Jasan, měl by dorazit v pondělí, ale budu v práci takže sem písnu až tak v 0:30 hod v noci....
proview (112)|26.8.2007 09:00
Tak zas malilinko :
Na ftýpku ASUSE jsou ke stažení dvě verze -WM6 _csy-3RD+4TH... stejná velikost,datumy ale jiný, a už jsem porovnával ... flešoval jsem dvakrát a měřil a instaloval různý doplňky od HTC....výsledek je: jednoznačně.....3RD.Fungují ale spolehlivě samozřejmě obě.Zřejmě se jedná o jinak poskládanou ROMku.Potom bych chtěl ještě upozornit toho kdo bude kupovat čtečku at raději -pokud to dovolí okolnosti -vyzkouší přímo u prodejce ....jak jsem říkal ,né každá i když to má na sobě napsáno, pracuje s SDHC kartama.
koko777 (33)|26.8.2007 11:13
[QUOTE="proview"]Tak zas malilinko :
Na ftýpku ASUSE jsou ke stažení dvě verze -WM6 _csy-3RD+4TH... stejná velikost,datumy ale jiný, a už jsem porovnával ... flešoval jsem dvakrát a měřil a instaloval různý doplňky od HTC....výsledek je: jednoznačně.....3RD.Fungují ale spolehlivě samozřejmě obě.Zřejmě se jedná o jinak poskládanou ROMku.Potom bych chtěl ještě upozornit toho kdo bude kupovat čtečku at raději -pokud to dovolí okolnosti -vyzkouší přímo u prodejce ....jak jsem říkal ,né každá i když to má na sobě napsáno, pracuje s SDHC kartama.[/QUOTE]

Hned se jdu na to podívat.... :o) Jinak já používám čtečku od Kingstona ( http://www.kingston.com/flash/mobilelite_reader.asp ) a je super čte vše - viz odkaz. Zkoušel jsem tam SDHC Hama; SanDisk; Emtec; Pretec a vše je OK. Za 240,-Kč super volba...
koko777 (33)|26.8.2007 11:27
[QUOTE="proview"]Tak zas malilinko :
Na ftýpku ASUSE jsou ke stažení dvě verze -WM6 _csy-3RD+4TH... stejná velikost,datumy ale jiný, a už jsem porovnával ... flešoval jsem dvakrát a měřil a instaloval různý doplňky od HTC....výsledek je: jednoznačně.....3RD.Fungují ale spolehlivě samozřejmě obě.Zřejmě se jedná o jinak poskládanou ROMku.Potom bych chtěl ještě upozornit toho kdo bude kupovat čtečku at raději -pokud to dovolí okolnosti -vyzkouší přímo u prodejce ....jak jsem říkal ,né každá i když to má na sobě napsáno, pracuje s SDHC kartama.[/QUOTE]

Jo a prosim tě, který je který je tam: FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_3rd.zip / 20.8.2007 a FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th.zip / 23.8.2007 velikost jak píšeš je stejná.

Který je teda lepší a v čem jsou rozdíly (trochu detajlněji)
Díky za info.
Daniel Bartošík (5)|26.8.2007 16:06
Zdravím.


Chtěl jsem se zeptat na 2 věci..
1. Jaká je nejrychlejší synchronizace PDA a PC? Pomocí bluetooth? Nebo je rychlejší nahrát data na kartu pomocí čtečky karet?
2. Jak se nejlevnějíi připojit na internet v PDA? Předplatit si internet u operátora?

Děkuji, přeji všem hezký zbytek neděle..
Daniel Bartošík (5)|26.8.2007 16:12
A ještě mě napadla jedna věc.. Lze připojit USB flešku k PDA s mini USB portem? Ještě jenou děkuji.. D. B.
palacinka. (20)|26.8.2007 16:23
P535 nepodporuje USB host, takze flashku neni mozno pripojit, synchronizace s PC se dela nejlepe pres USB kabel, nejlevneji internet? samozrejme si zaplatit nejaky internet u sveho operatora
proview (112)|26.8.2007 22:03
jak jsem napsal ... lepší je 3rd..... samozřejmě nemusí každý souhlasit... ale podle měření a to měření z času náběhu a pak.. bez změny profilů rychlost třeba náběhu toma a iGO... to jsou dost složitý aplikace na výpočet šesti scriptů.To nás zajímá když pomyslíme max. 520Mhz a neznáme práci s řadičem a s ovladačem obrazovky.. ale to se dá celkem snadno zlepšit utilitkou od Míly Strouhala a oxio :-))))))).. to měla nejlíp pořešena MDAII...mě bylo divný proč dvě ROMky...se stejnou velikostí... od stejnýho programátora ...pochopim dvě modifikace doplňků.. to se dá učesat......ale tady je funkčnost stejná ... obsah taky a stejně jede každá jinak ... editor co má asus už na stažení neni:-(((((((( byl ale ... a ted je na develpopersu to co nefachachá na 535... dost makačka :-))))
A taky.. jak psal Palačinka .. USB host neni implementována ... škoda ...ale zas bych nebrečel .. poč má po ruce skoro každý a i třeba v elektrowordu neni problém .. pokud by nějaký byl :-))))
Nejlevnější připojení je žádné připojení :-)) záleží kdo co potřebuje :-.)))).. na mejly a nejmenší věci bohatě poslouží GPRS .. na brouzdání je zas nejlepší WIFI .. kdo má předplaceno ..cokoli... je asi supr jakákoli služba...ale pak ... manče :-))).. to si musí každý rozmyslet na co co .. hm :-))).. těžko radit .. ASUS to prostě zvládá :-)))) pokud by někdo toužil tak do sz dám utilitky ... jinak jsou volně samosebou :-)).. X-BUTON je primárně pro HTC čili jde to trošku ztuha ale jde bezvadně .. po třetím resetu :-)))))))))

czuraak (97)|26.8.2007 23:54
Kurňa, čim že se to dává HR:?: :?: :?:
Lipon (61)|27.8.2007 08:52
[QUOTE="koko777"]
Tak to mám radost, už mám objednanýho 4GB SanDiska.Jo a mimochodem, upgradnul jsem telefoní modul na v.4.8.0 (doporučeno pro WM6) a teď mi už konečně chodí upozornění na bankovní zprávu na display.... prostě bomba![/QUOTE]
upgradoval jsi to radio na WM6 nebo 5? Jak je to se zarukou v pripade upgradu? Je platna nebo je nutno ve znackovym servisu, aby zaruka zustala zachovana?
S bankovnima zpravama furt bojuju (WM6 CZ) :-( , docela by mi to helflo

P.S. jakyho operatora s kterou bankovni aplikaci pouzivas?
Rom4n (340)|27.8.2007 09:28
HR se provede soucasnym stiskem zapinaciho tlacitka a pichnutim do resetu.. Ted jsem si tak vzpomnel na svoje uplne prvni PDA, COMPAQ 3636 a tam byly vratka... za nima mikrospinac, takze kazdej debil mi to mohl tehdy jeste ve skole smaznout. No, ale na co vratka, kdyz stacilo pouze vybit baterku na nulu :D a slo to taky :-///
koko777 (33)|27.8.2007 10:04
[QUOTE="Lipon"][QUOTE="koko777"]
Tak to mám radost, už mám objednanýho 4GB SanDiska.Jo a mimochodem, upgradnul jsem telefoní modul na v.4.8.0 (doporučeno pro WM6) a teď mi už konečně chodí upozornění na bankovní zprávu na display.... prostě bomba![/QUOTE]
upgradoval jsi to radio na WM6 nebo 5? Jak je to se zarukou v pripade upgradu? Je platna nebo je nutno ve znackovym servisu, aby zaruka zustala zachovana?
S bankovnima zpravama furt bojuju (WM6 CZ) :-( , docela by mi to helflo

P.S. jakyho operatora s kterou bankovni aplikaci pouzivas?[/QUOTE]

Se zárukou nevim jak to je.... Jinak upgradoval jsem az na WM6. Banku mám GE Money a Vodafon operátor (simka je stará asi 3,5 roku)
koko777 (33)|27.8.2007 13:13
[QUOTE="zuzkys"]Koko777: Prosím tě až ti ten 4gb sandisk přijde, dej vědět zda chodí nebo ne, chci ho taky pořídit. Díky.[/QUOTE]

Tak bomba!!! 4GB miniSD SanDisk v Asus P535 na WM6 jede úplne nádherně. Doporučuju!!!
zuzkys (356)|27.8.2007 13:30
Super potěšující zpráva! Ale teď tak koukám, že vlastně 4gb miniSD od Sandisku nemůžu nikde najít... všude mají jen Emtec. Mohl bys kdyžtak hodit odkaz, kde si koupil? díky.
czbird (334)|27.8.2007 13:33
ty wm6 jsi flashoval sam nebo je mas od novoty? mi se to flashnout nepodarilo - nejdrive meli na webu cesky wm6 firmware, ktery nesel rozbalit, a kdyz jsem sehnal alternativni verzi, tak stejne nesla flashnout (bad checksum)... uz jste nekdo uspeli? zajimaji me CZ WM6.
zuzkys (356)|27.8.2007 13:39
Podívej se do tématu "Bude na P535 WM6?" Tam máš o tom spoustu napsané, už je nás tam hodně co úspěšně provedli flash.
czbird (334)|27.8.2007 13:40
[QUOTE="zuzkys"]Podívej se do tématu "Bude na P535 WM6?" Tam máš o tom spoustu napsané, už je nás tam hodně co úspěšně provedli flash.[/QUOTE]

dik za tip, jdu na to... koukam, ze stranky uz updatovali - verze "4th"... tak uvidime
Daniel Bartošík (5)|27.8.2007 14:16
Zdravím..

S tou fleškou je to škoda, ale není to zase tak velký handicap.-).

Spíše mě zajímá ten přenos dat. Ta synchronizace pomocí USB je hodně pomalá. Stahoval jsem 100 Mb mapu asi hodinu.. Není lepší (a hlavně rychlejší) koupit si čtečku karet? Jestli nebude moc vadit, že ji budu pořád vytahovat a dávat nazpět..
Co je ale horší je to, že mi nejede Active Sync (dříve mi jel a najednou se mu nechce). Dá se to někde nastavit, aby to zase šlapalo? Nebo dá se použít i jiný soft na spojení s počítačem. Ani by to nemusel být synchronizační.. Stejně nechápu, jak to funguje, prot. když jsem to použil poprvé, tak se mi to samo sesynchronizovalo tak, že se mi zaplnila celá karta hudbou až povrch..

A ještě k tomu netu.. Musím si to předplatit nebo se si to stačí u T-mobilu aktivovat GPRS? A cena tam je těch 0,06 Kč za Kb? Nechci to na žádné velké surfování, jen se třeba mrknout sem tam na mejl nebo na počasí.. A kolik by to tak mohlo stát, to mrknutí na mejl? Kolik se tím stáhne Kb?
A prohlíčeč na PDA? Na svém PC mám Firefox a jsem nadmíru spokojený.. je něco podobného i na PDA?

A ještě jedna věc. Když mi Asus napíše, když mám skoro vybitou baterku, že si ho mám nabít jinak přijdu o data, tak to nemusím brát vážně, že?:-)
Děkuji, s pozdravem D.B.
Daniel Bartošík (5)|27.8.2007 14:26
A ještě mě zajímá, jestli jede na P535 rádio? Nebo zase jen přes net? Děkuji, mějte se. D. B.
koko777 (33)|28.8.2007 00:43
[QUOTE="czbird"]ty wm6 jsi flashoval sam nebo je mas od novoty? mi se to flashnout nepodarilo - nejdrive meli na webu cesky wm6 firmware, ktery nesel rozbalit, a kdyz jsem sehnal alternativni verzi, tak stejne nesla flashnout (bad checksum)... uz jste nekdo uspeli? zajimaji me CZ WM6.[/QUOTE]

Tak tak, flashoval jsem si to sám a proběhlo to na první "šťouch"
Kde je problém v tvém případě nevim, ale já to stáhnul zde: http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/IA/P535/FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th.zip
Finalgrab (9)|28.8.2007 08:38
Tak sem teď koupil P535 u Alztasoftu za 13 a půl a sem naprosto nadšen.Maj ho tam s poslední verzí wm6 cz s českou lokalizací,chodí naprosto skvěle.Rádio na tom neroschodíš,protože by to neumělo zpracovat ten signál ze sluchátek,které slouží jako anténa.Akorát se mi nepodařilo ještě rozchodit GPS,ale po tom se ještě mrknu na fóru.Všem vřele doporučuju.U alza nebo i czechcomputeru k dostání i Kingston a levnější Sandisky 2 i 4GB,naprosto spolehlivé.
Lipon (61)|28.8.2007 09:35
tak jsem taky upgradnul radio na 4.8.0 a bankovni zpravy na displej stale nechodi (kyslici+ebanka) :-((( stale stejne, musim ruco do bankovni aplikace, prvni start aplikace je dlooouhej, pak uz to jde
no aspon ze se rychlejc zapina telefonni cast ...