Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - fotky displaye - žádost

Marcel00_ce4you (73)|20.5.2008 19:27
Ja SMS dostavam denne, okrem ineho GSM banking denny vypis z uctu a ani raz sa mi to nestalo. PDA mam od oktobra/2007.
kesu (548)|20.5.2008 19:43
Přijde mi že hlavní problém bude v kombinaci s českymi operátory
polcarj (6)|21.5.2008 07:55
Mne se stava jina vec: SMS prijde, ale nezapipa, ani nevyskoci bublina. Telefon vypada, jako kdyby SMS prisla pred nejakou dobou. Po HW resetu jsem instalovalsadu oblibenych aplikaci a pak se objevilo toto chovani, takze nevim, ktera z nich to zpusobila...
kesu (548)|21.5.2008 11:26
[QUOTE="polcarj"]Mne se stava jina vec: SMS prijde, ale nezapipa, ani nevyskoci bublina. Telefon vypada, jako kdyby SMS prisla pred nejakou dobou. Po HW resetu jsem instalovalsadu oblibenych aplikaci a pak se objevilo toto chovani, takze nevim, ktera z nich to zpusobila...[/QUOTE]

bude to chtít asi vyrazovací zpusob
Lokiji_ce4you (0)|21.5.2008 15:40
nevite kde koupit na tento telefon sitovou nabijecku?:-)diky
docc1 (101)|21.5.2008 17:04
kdybys napsal lokalitu, pomohl bys. v Praze treba agen.cz....
matess99 (19)|21.5.2008 17:43
Tak koukam,že problém se SMS je docela častý.Mně třeba přijdou tři najednou,ikdyž druhá strana má výpisy,že bylo doručeno v tu doby kdy to bylo posláno.Ale stává se to jen v režimu spánku,když ho používam tak přijde normálně.
Marcel00_ce4you (73)|21.5.2008 20:04
v mojom pripade je jedno ci je v rezime spanku alebo nie, jednoducho sa asus zobudi a oznami prichod SMS. Napriklad tie ranne vypisy z banky. Zrejme bude chyba v tych CZ operatoroch Vasic, aj ked mi to nedava zmysel.
Lokiji_ce4you (0)|22.5.2008 11:32
mam dotazek, nabijecka by mohl byt nekde z okoli zlina ale to asi stejne nebude+zkouseli ste nekdo na p535 objednat boxwave folii? nemaji tam totiz primo pro p535. Napsali mi ze mam bud zmerit display digitalni suplerou nebo vyfotit s 2 pravitkama:-)zkouseli ste to nekdo?
martin_g (81)|22.5.2008 13:24
[QUOTE="Lokiji"]mam dotazek, nabijecka by mohl byt nekde z okoli zlina ale to asi stejne nebude+zkouseli ste nekdo na p535 objednat boxwave folii? nemaji tam totiz primo pro p535. Napsali mi ze mam bud zmerit display digitalni suplerou nebo vyfotit s 2 pravitkama:-)zkouseli ste to nekdo?[/QUOTE]

P535 ma 2,8" display, nemusis nic merat (rovnaky s inymi PDA - napr HTC Tytn).
kesu (548)|22.5.2008 13:57
přesne tak,stačí objednat ta univerzalní na 2,8" displej......mam oba druhy, jak tu AntiGlare tak i Crystal a doporucuju tu Crystal.sice je na slunci o neco mene citelna,ale za to je uplne čirá a "nerozmazava" obraz
docc1 (101)|22.5.2008 15:00
ahoj. snad jsem to neprehledl, ale nejak ani v manualu neni popsany jaky je rozdil mezi Active sync normalni a turbo... mozna hloupa otazka, ale to to jako rychleji synchronizuje? :D
permar (552)|22.5.2008 15:42
Pro přispěvatele Lokiji - Boxwave mám na svém Asusu,můžu vřele doporučit,mám tu matnou fólii, a velikostně je v pořádku. Ještě než měli zastoupení u nás ,tak jsem si ji objednával přímo s USA ,prvně na SE P990i. :yes:
Pro přispěvatele docc1 : turbo je hold turbo,mělo by to být rychlejší,a ono je.:)) :yes:
Lokiji_ce4you (0)|22.5.2008 16:39
ted sem to meril a rozmery displaye sou 4,465x5,930 cm tam pisou ze je 44x57mm. http://www.mnshop.cz/zbozi-607-boxwave_cleartouch_anti_glare_2_8.htm pasuje tato?
permar (552)|22.5.2008 16:46
Určitě,přesně tu jsem měl,mám, a je dokonce o nějaký kousíček menší-tzn. že se ti tam vleze bez problému aniž bys cokoliv ořezával(fólii). :yes:
Abrandecky_ce4you (102)|22.5.2008 19:45
Co se týče Boxwave, po domluvě s prodavačem jsem objednal fólii na MDA Vario a měl jsem do poznámky napsat BWCT-PHS525T.
Synchronizace Turbo se chová tak, že o dost více zpomalí PC (alespoň to moje) a o něco rychleji synchronizuje. Osobně používám normální synchronizaci - tu rychlost na pár KB v mailech ani nepoznáš
McMarty (4)|24.5.2008 20:26
Takovej odtaz, jak dlouho vam vydrzej ochrane folie? ja mam tu svoji uz skoro rok a porad pohoda. Akorat uz nevim co to bylo za typ, odhaduju ze asi neco od belkina ale nejsem si jistej
permar (552)|24.5.2008 21:09
Mám Boxwave 3/4 roku,a taky v pohodě,pro jistotu mám vždy jednu v záloze myslím ( Brando), ale když se fólie dobře nalepí,tak si myslím ,že min rok určitě musí vydržet,ono samozřejmě také záleží na používání PDA.:yes:
Bongo (35)|24.5.2008 23:59
[QUOTE="Abrandecky"]Synchronizace Turbo se chová tak, že o dost více zpomalí PC (alespoň to moje) a o něco rychleji synchronizuje. Osobně používám normální synchronizaci - tu rychlost na pár KB v mailech ani nepoznáš[/QUOTE]
Nemáš náhodou Kerio Firewall? V kombinaci s ActiveSync a synchronizací nastavenou na turbo to sežere celý cpu :))
Abrandecky_ce4you (102)|25.5.2008 01:01
No mám :)
Vyzkouším to bez něj
levap1_ce4you (58)|26.5.2008 12:33
Velký problém....
Po hard resetu (a také hned po koupi 535) se mi vždy každou hodinu objevuje hláška viz. obr. Vždy se mi to po různých nastavení (které si ani nepamatuji) tak po dvou dnech uklidnilo a přestala hláška chodit, ale teď už mi to dělá týden a nevím co s tím. Nesetkal se s tím někdo? Operátora mám Vodafone a nastavení mms, wapu a atd. jsem provedl podle jeho pravidel. Začínám být "na nervy".... Volám help, kdyby mi někdo poradil, budu moc štastný.
polcarj (6)|26.5.2008 13:09
Mam pocit, ze mne to taky delalo. Pak jsem si nechal nastavit konfiguraci jakymsi automatickym pruvodcem a tim se to vyresilo...
Marcel00_ce4you (73)|26.5.2008 13:34
Mas zle nastavene odosielani a prijem MMS... a hlaska sa ti tam objavuje preto lebo sa pokusa odoslat spravu ktora je v priecinku "k odeslani". skus odstranit profil MMS a vytvor ho znova.
stanislaw (1)|26.5.2008 16:43
Má cenu si v dnešní době přizovat nový P535?
docc1 (101)|26.5.2008 16:47
ja si ho poridil, v patek to bude 14 dni, a cim vic ho poznavam tak nelituji. ma par much, ale ty jsou akceptovatelne.
hensel (10)|27.5.2008 08:42
asi tak nějak mám ho asi 2 týdny a jsem spokojen ;)
tntckooo (26)|29.5.2008 09:04
mam dotazy na p535-ku a to:
1. cital som rozne prispevky a zistil so, ze obcas blbne video - zvuk je posunuty, preblikava obraz (rgb) JE TO TAK? riesilo sa to nejakym patchom?
2.GSM modul - cakanie pri bootingu cca 1minutu, a ze vraj ma problemy aj s vypadavanim prosto sa tvari ako vypnuty mobil ale nieje MATE RIESENIE?
3.ked by som mal p535 s wm 5cz tak mi staci updatenut zo stranky asus tymto a budem mat wm6+updaty? firmware V4.7.17_CSY_CS00 a potom este nato nove radio 4.9.0.0? ci to treba nejak zvlastne stiahnut wm6cz?
4. je to wifi az tak tragicke s dosahom?

DIK ZA ODPOVEDE
martin_g (81)|29.5.2008 09:47
tntckooo:
Add1: Áno existuje problém pri nahrávaní videa - ja ho mam tiež, vraj sa chystá nova verzia wm6.1 kde to bude odstránené - pri wm5 to nerobí.
Add2: Mal som aj tento problém, ale nahratie najnovsej verzie radia to vyriesilo - da sa to tiez odstranit vypnutim automatickeho vyhladavania sieti (problem je ked je slaba siet a tel sa prepne na inu a v kratkom casovom okamihu sa vrati spet na povodnu - to vratenie na povodnu siet zvyklo zblbnut).
Add3: vsetko najdes na strankach asus, a zatial mi od tial aj vsetko fungovalo.
Add4: odhadol by som to tak na 3 panelákové steny - za stvrtou sa uz nepripojis - vzdialenost na volnom priestranstve som netestoval.

Tolko moje skusenosti.
tntckooo (26)|29.5.2008 10:37
dik moc, asi naozaj do toho pojdem pretoze kupit mesacnu 535ku za 10 000sk je podla mna slusne NO NIE? a to ma este origos IGO+2GB kartu
fiv (17)|29.5.2008 18:56
Ahoj lidi, mohl by mi prosím někdo poradit. Mám nedávno tento přístroj a nedaří se mi několik věcí. Pročetl jsem tuto diskuzi už asi do 50 vlákna.

1.Jedná se mi o synchronizaci přes Activ sync. Jak zajistit (nastavit) abych se mohl připojit skrz PDA a PC na net, když mám přístroj propojený mini USB kabelem? (PC je připojen na net kabelem) Už jsem to několikrát tak rozhasil, že se to nechtělo spojit už ani s PC a pomohl jen HR.

2. Máte taky problémy s procesem rapimgr.exe ve win XP SP 2? Při synchronizaci se spustí (v PC) a jede celou dobu na 100 % výkon CPU až do restaru win. Nejde ručně zrušit ani při odpojení zařízení, částečně pomáhá jen dát mu nižší prioritu - mám jednojádro a je to ku...sky znát. PC nejde ani nijak rozumně vypnout - jen tlačítkem na CASu. Pochopil jsem, že je zřejmě za tím internet, páč v práci to synchronizuju úplně v poho - rapimgr jede sotva na 5% a po skončení synchro ho v poho ručně vypnu. V práci nemám žádnou vnitřní síť ani firewall ani antivirus a no problém. Doma je net, firewall (kerio) a antivirus(NOD32). Zkoušel jsem obě zabezbečení před synchronizací ručně vypnout, ale nemělo to vliv.

3. Snažím se pátrat taky po zprovoznění 4 GB SDHC karty. Narazil jsem tady na nějaké patche, ale pak mi to šlo ještě hůř (teď stav, karta jede a po uspání a znovunajetí není vidět - vysunout zasunout a OK)
Kdybyste mě někdo aspoň trochu nasměroval tak díkas.
Jinak už jsem se tady dost a dost inspiroval
gildos (12)|29.5.2008 20:34
[QUOTE="tntckooo"]mam dotazy na p535-ku a to:
1. cital som rozne prispevky a zistil so, ze obcas blbne video - zvuk je posunuty, preblikava obraz (rgb) JE TO TAK? riesilo sa to nejakym patchom?
2.GSM modul - cakanie pri bootingu cca 1minutu, a ze vraj ma problemy aj s vypadavanim prosto sa tvari ako vypnuty mobil ale nieje MATE RIESENIE?
3.ked by som mal p535 s wm 5cz tak mi staci updatenut zo stranky asus tymto a budem mat wm6+updaty? firmware V4.7.17_CSY_CS00 a potom este nato nove radio 4.9.0.0? ci to treba nejak zvlastne stiahnut wm6cz?
4. je to wifi az tak tragicke s dosahom?

DIK ZA ODPOVEDE
[/QUOTE] Já mám wifi doma protože syn má své PC bývám v třetím patře a před domem se bez problému připojím Asus mám půl roku a jsem naprosto spokojen -----wm6
fiv (17)|29.5.2008 22:07
Tak díky kdos jste mi odpovídali. Koho by to v budoucnu zajímalo tak

1: Pomohla jednoduchá věc, kterou bych věru nečekal. Náhodou jsem přepnul v nastavení USB synchronizaci z turbo na normal a jede to bezvadně. Jak jednoduché ..... když to znáš je to brnkačka :-)

2:Stejná věc pomohla i pro chod CPU - ten teď jede dle mých představ prakticky 0% při synchronizaci.


3: Pomohl patch Asus535, který je někde na straně 80 tohoto fóra. Po instalaci jiných, karta nebyla vůbec vidět. Tenhle ji oživil a zatím ještě nevypadla.
hensel (10)|29.5.2008 22:23
ten patch ze str. 80 mi také pomohl od té doby musím říci s kartou nejsou problémy snad brzy změním na 8 gb možná více ;)
andyho (14)|30.5.2008 09:09
Ohledne zprovozneni 4GB SDHC karty se tu jiz psalo. Ja mam Kingston a delalo mi to same. Patche nepomahaly. Stacila mala uprava registru a uz asi 5 mesicu v poho. Uz se to tady na foru objevilo, ale napisu to znovu : Musis vytvorit (pokud tam jiz neni) dword key DisablePowerManagement = 0. Najdes ho v HKLM\drivers\sdcard\clientdrivers\sdmemory_class.To same udelej jeste pod subklicem High_capacity a dej reset pristroje...Melo by to byt v poho...Zdar. Kdyby ti to neslo, dej mi vedet na jahodnik(zavinac)seznam.cz
docc1 (101)|30.5.2008 15:09
Tak jsem si dnes v autobuse chtěl pustit můj oblíbeny Twin Peaks, a i na max. hlasitost to za jízdy není moc slyšet . Asi budu muset koupit jiná sluchátka, ale nevím, jestli to pomůže. Kupoval jste někdo jiná sluchátka? Jaká a kde? Děkuji
Abrandecky_ce4you (102)|31.5.2008 10:51
to martin_g
A to jsi slyšel kde, že bude WM6.1 pro P535?
Ales11 (39)|31.5.2008 13:07
[QUOTE="Abrandecky"]to martin_g
A to jsi slyšel kde, že bude WM6.1 pro P535?[/QUOTE]

Já jsem to taky slyšel že bude WM 6.1 odepsali ze servisu P535.. červen/červenec tak se uvidí jestli bude nebo ne ..:)
kesu (548)|31.5.2008 17:11
1) Lidi zkoušeli jste nekdo jinou než českou ROM? je přehraní složité? A jak to funguje s českými operátory?

2) Jáká verze radia je nejlepší? jsou nejake rozdíly mezi 4.9 a 4.8 ?

(Koukal sem že vyšla verze 4.9.1. pro madarsko...zkousel ji nekdo?)
proview (112)|1.6.2008 23:09
Tak k těm romkám :
nahrát jde bez problému každá romka která je podle typu souboru určená pro 535 (třeba na dewelopersu ... ale i jinde ) a tady se dočteš která je jaká a co obsahuje.Klidně můžeš nahrát 6.1-fuguje dobře taky...třeba od pdaviet- P535_4.7.61.08_WM6.1_PVC--PVB.Taky existuje jedna která je maximálně malá ale taky maximálně neumí nic -to se pak musí doinstalovat samozřejmě:-))Jsou v angličtině a samosebou i v jiných jazykových vydáních .Rozdíly jsou minimální a jak jsem před časem zhodnotil tak naše-počeštěná je docela dost výborná.Jiná věc je ta, že spousta zařízení používá na změnu počeštění interwrite 9.5.Je to docela obsáhlý balík změn do systemu ,tak že je snad jasný že trochu zbrzdí celý zařízeníčko ....proto zřejmá výhoda kompletně odladěný prostředí v češtině u 535.Jinak samosebou když se přeflešuje na třeba anglickou nebo jakoukoliv, tak nastavení všech dat. služeb musíš provest manualně-ta naše -csy obsahuje sadu od operátorů.Ale jinak - kdo nemá dostatek trpělivosti a znalostí co to vlastně ty soubory na flešování jsou a od čeho tam jsou :-)) tak myslím že nemá smysl se do toho zbytečně pouštět( je to uplně jiný postup).S tím radiem je to o dost jednodušší a jednoznačně říct která je nejlepší a která nejhorší nejde .U 4.6 verze zlobilo gprs a občas zatuhla wifi...ostatní od 4.7 se mi jeví jako skoro nastejno-4.8 je ale doporučená výrobcem tak proč ne . .... hodně záleží co kdo má naistalováno -jak požívá wifi-jak silný signál gprs je k disopozici a pod...vždycky se musí testovat na čistý romce-to je základ... jinak je výsledek dost zavádějící.Ta verze 4.91 pro madarsko je taky na tom tak nějak nastejno ... můj pocit je - že po čase mi přišlo radio o něco pomalejší (ale jak říkám -jen pocit) Existuje jeden postup jak opravdu viditelně všechno zrychlit bez zásahu do registru...dost podivnej -ale dost viditelnej :-))) když tak zítra popíšu pokud bude zájem :-))...a dám sem znova ty soubory co jsou docela (bez vnucování) výborný -malinký a funkční.
permar (552)|2.6.2008 16:57
Pro proview : určitě bude zájem o nějaké ty vychytávky, jak se říká každá rada dobrá :) , za tvoji nabídku díky - myslím že ostatní majitelé P535ky budou se mnou určitě souhlasit .
kesu (548)|2.6.2008 19:28
Tak lidičky už par dní jedu na nové anglické ROM s WM 6.1 tak sem vam připravil takový krátký navod jak ji tam bez problému nahrát. Jinak všechno šlape jako hodinky a nemužu si ji vynachvalit

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29785&fi=0#1
kesu (548)|2.6.2008 20:00
Jinak momentálne i testuju novou verzi radia a.4.9.1. ke stažení na strankach Asusu. Je sice určená pro Madarsko,ale i v našech sítí jde v pohode. Vyrobce u ní píše že v Madarsku opravuje problémy s ozvenou a ty se vyskytujou i u nas. Tak přeju dobré testovaní
dexter7 (13)|2.6.2008 21:22
[QUOTE="kesu"]Tak lidičky už par dní jedu na nové anglické ROM s WM 6.1 tak sem vam připravil takový krátký navod jak ji tam bez problému nahrát. Jinak všechno šlape jako hodinky a nemužu si ji vynachvalit

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29785&fi=0#1[/QUOTE]

suhlas najsamvacsi.. 6.1 je ovela rychlejsia ako 6.0. Osobne uz viac ako tyzdna prevadzkujem verziu 19900 od DIVman-a a velka spokojnost
stahovat mozete [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
kesu (548)|3.6.2008 12:30
To je ta sama verze o který píšu ve vedlejším vlakne. je tam i download a navod
hensel (10)|5.6.2008 12:48
asi to zde již někdo psal pokud se použije sdhc patch a chcete mít iGO2008 tak Vám nebude chodit dnes jsem ověřil..takže iGo půjde do dža a radši budu používat TT6 ;)
HH (40)|5.6.2008 13:25
Může mi někdo poradit s tímto? Po SW resetu a naběhnutí systému mi vyběhne popup okno Error: The operation completed successfully. Zdá se že vše funguje, akorát zmizela ikona otáčení obrazovky v pravém dolním rohu. Když otočím obrazovku pomocí SPB Mobile Shell 2 tak se vše otočí na landscape a vyběhne Error: This function is only valid in WIN32 mode. Ví někdo co s tím?
kesu (548)|5.6.2008 13:37
zkus odistalovat poslední program ktery si naistaloval, resp po instalaci ktereho to zaclo zlobit. A pokud to zaslo samo od sebe asi nepomuže nic jineho než HR
hensel (10)|6.6.2008 08:04
[QUOTE="hensel"]asi to zde již někdo psal pokud se použije sdhc patch a chcete mít iGO2008 tak Vám nebude chodit dnes jsem ověřil..takže iGo půjde do dža a radši budu používat TT6 ;)[/QUOTE]


tak jsem si našel patch na iGO a už to běhá jak má ;)
Ondraha_ce4you (17)|8.6.2008 13:14
Zdravím!
Již delší dobu zvažuji možnost externí klávesnice, ale jaksi se současným trhem nejsem spokojený, neboť jsem nebyl schopen takový produkt naleznout. Neporadí mi někdo jak sehnat k P535 externí klávesnici?
kesu (548)|8.6.2008 13:27
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/01133-B59/hp-ipaq-wireles-bluetooth-keyboard-bt-klavesnice.html

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/161BTEFKU/freedom-bluetooth-klavesnice-universal-spp-hid-65-klaves-v-5-radach.html