Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - fotky displaye - žádost

proview (112)|1.4.2008 23:28
Udělej na čisto přeflešnutí at máš jistotu že je system celý-nezničený.Udělej si backupem zálohu a na naformátovanou sd kartu dej novou rom a neřeš u čeho se zbytečně trápíš.
Def_ce4you (24)|2.4.2008 09:36
Ahoj.
Jsem šťastným majitelem ASUS 535, ale mám jeden problém, který jsem doposud nebyl schopen vyřešit.
GPSka z cold startu najíždí mezi 3-6 minutami, což je čas naprosto šílený. Je úplně jedno, jestli jsem na místě s lepším nebo horším signálem.

Co s tím?
Def_ce4you (24)|2.4.2008 09:36
Ahoj.
Jsem šťastným majitelem ASUS 535, ale mám jeden problém, který jsem doposud nebyl schopen vyřešit.
GPSka z cold startu najíždí mezi 3-6 minutami, což je čas naprosto šílený. Je úplně jedno, jestli jsem na místě s lepším nebo horším signálem.

Co s tím?
Def_ce4you (24)|2.4.2008 09:36
Ahoj.
Jsem šťastným majitelem ASUS 535, ale mám jeden problém, který jsem doposud nebyl schopen vyřešit.
GPSka z cold startu najíždí mezi 3-6 minutami, což je čas naprosto šílený. Je úplně jedno, jestli jsem na místě s lepším nebo horším signálem.

Tento problém mám v případě všech možných i nemožných GPS software a tak nevěřím, že by byl problém právě v nich :(

Co s tím?
Kitt2002 (21)|3.4.2008 07:56
Taky mate obcas problem s fotakem? Me to obcas ulozi fotku z pulky sedou
Kitt2002 (21)|3.4.2008 09:10
Jeste jedna otazka, kdyz bych chtel flashovat z WM6 na vyssi verzi WM6, muzu pouzit na tuto novou verzi zalohu te stare, at to nemusim instalovat znova...Asi podle me ne, prehraly by se tam registry a to by asi nebylo to prave, co?

Dalsi otazka se tyka fotaku a sedych fotek

permar (552)|3.4.2008 18:29
K těm fotkam , stalo se mi to jednou od té doby nic , a to ho dost často používám na focení dokumentů atd . Makro má dost dobré .
Kitt2002 (21)|3.4.2008 19:32
Jeste jedna vec. Updatoval sem to na tu extended verzi 4rd a zarazi me jadna vec, ktera v te starsi byla ok. Pri foceni je nahled(hledacek) daleko tmavsi nez vysledna fotka, ktera ma verny jas..(pri horsich svetelnych podminkach).Docela zajimave, co u vas?


Kde by se daly stahnout predchozi verze wm6 (treba bez extension packu-puvodni) a zda je lze nahrat zpet
Franky52 (186)|8.4.2008 10:53
Vážení, může mi někdo, prosím, poradit, jak rozchodit kartu 8GB v Asus P 535 s WM6? Úprava v registrech nepomohla. PDA kartu prostě nevidí...
proview (112)|8.4.2008 14:48
Hodně záleží jakej typ karty jsi si pořídil... klidně se taky může stát že nebude ochotná pracovat ..ale to jsou běžný záležitosti někdy...tak trochu smůla jak se říká ... možná že by nebylo od věci jí rozchodit rovnou výměnou za jinou od jiného výrobce.....po dohodě s prodejnou kde jsi jí pořídil.Někdy se tak stane prostě .... a jak nepomůže patch na sdhc karty nebo správně upravené registry, tak myslim neni co řešit.Třeba alza nějaké větší obstrukce s výměnama nedělá mám takovej dojem a určitě by se našlo víc prodejců .
Skacko (36)|8.4.2008 18:22
mě uprava registru nepomohla, ale pak sem našel patch a karta se rozjela, ten patch sem dám jestli chceš ;-)
jirin_ce4you (6)|8.4.2008 18:54
Patch posli, testnu.

Dikec.
Franky52 (186)|8.4.2008 21:55
Zkoušel jsem nejrůznější patche, ba i karty a nic nepomáhá. Takže uvítám vše co se dá zkusit. vřelé díky...
Def_ce4you (24)|9.4.2008 07:39
GPSka z cold startu najíždí mezi 3-6 minutami, což je čas naprosto šílený. Je úplně jedno, jestli jsem na místě s lepším nebo horším signálem.

Tento problém mám v případě všech možných i nemožných GPS software a tak nevěřím, že by byl problém právě v nich.

Co s tím?
Xerxes Artifex (56)|9.4.2008 08:13
Řekl bych že asi nic. Toto je standardní pokud GPS nepouzivas moc casto, musi to najit polohu satelitu a pak se to teprve zacne hledat pozici. Jeden čas jsem GPSku pouzival temer denne tak si to polohu satelitu pamatovalo "odminula" a nabihala v case do 1 min ale ted kdybych 535ku zapnul tak to zas bude hledat dobu takze to je normalni.
proview (112)|9.4.2008 22:13
Pro DEF:
Napsal jsem soukr. zprávu... tak se podívej a nějak to pořešíme.... mě se zdá i jedna minutka přespříliš taky ... když to jde mnohem líp :-)))))))))))))
A tři minuty je nesmysl uplně :-)
Xerxes Artifex (56)|10.4.2008 00:35
Minuta je na Asus hodně? tak to mne také zajímá jak to zrychlit...
Marcel00_ce4you (73)|10.4.2008 06:40
GPS: Hlavne sa netreba vtedy pohybovat ale zotrvat na jednom mieste. Mne vyhlada satelity do 1-2 minut aj ked ho 2-3 tyzdne nepouzijem. Inak je to do 1 minuty a ak je to v ramci dna tak je to do cca 10 -20 sekund.
---Mirda--- (12)|10.4.2008 09:49
Me GPSka taky nabiha strasne dlouho a jesli mate nejakou fintu jak to zrychlit tak sem snou...
Xerxes Artifex (56)|10.4.2008 10:14
Marcel00: To je zajímavé, mně se GPSka chytne když stojím za cca 3 minuty, když jedu dejme tomu 50km/hod tak něco přes minutu a půl a když jedu vlakem EC 120 km/hod tak se chytá kolem minuty... kdepak je zakopaný pes že je to přesně opačně???
proview (112)|10.4.2008 23:54
Nebudem se tady bavit o warezu ... když tak soukr.- třeba icq :-))))))
Ondraha_ce4you (17)|11.4.2008 06:41
Zdravím
Mám problém s nastavením telefonu. Klasicky vjedu do menu/nastavení/telefon a je problém. Nechce mě to tam pustit. Pouze se zhruba na jednu sekundu objeví příslušná podsekce a vyhodí mě to zpátky. Neví někdo, co s tím?
Kitt2002 (21)|11.4.2008 07:18
Jeste jedna vec. Updatoval sem to na tu extended verzi 4rd a zarazi me jadna vec, ktera v te starsi byla ok. Pri foceni je nahled(hledacek) daleko tmavsi nez vysledna fotka, ktera ma verny jas..(pri horsich svetelnych podminkach).Docela zajimave, co u vas?


Kde by se daly stahnout predchozi verze wm6 (treba bez extension packu-puvodni) a zda je lze nahrat zpet
---Mirda--- (12)|11.4.2008 10:49
zdravim... mam docela problem s WisBarAdvance, zajimalo by me jestli to dela jeste nekomu kdo ma Asus P535, protoze kamosovi s HTC to nedela....
Vsiml sem si ze me WisBar neustale ubira ramky i kdyz nic nespoustim, staci dvakrat otevrit start a vyjet z neho a uz je pamet mensi, uz sem ho dnes aji preinstaloval a porad totez... nevi nekdo co by to mohlo delat??? :((
Franky52 (186)|13.4.2008 17:22
[QUOTE="Skacko"]mě uprava registru nepomohla, ale pak sem našel patch a karta se rozjela, ten patch sem dám jestli chceš ;-)[/QUOTE]

Patch jsem zkoušel nainstalovat, ale nedaří se mi krok druhý - přepsání dvou souborů ve Windows. PDA prostě odmítá ty dva soubory přepsat. Nevíš, prosím, jak na to?
Abrandecky_ce4you (102)|24.4.2008 22:38
Přišel už někdo na to, proč někdy nepřijde SMS? Jen se rozsvítí display a nic nepřijde. Jako tohle je dost nepříjemná chyba
Franky52 (186)|25.4.2008 19:38
[QUOTE="Abrandecky"]Přišel už někdo na to, proč někdy nepřijde SMS? Jen se rozsvítí display a nic nepřijde. Jako tohle je dost nepříjemná chyba[/QUOTE]

smazat, díky
polcarj (6)|2.5.2008 11:19
Ma nekdo zkusenosti z http://www.boxwave.com/products/flexiskin/flexiskin-asus-p535_2495.htm ?
kesu (548)|2.5.2008 12:02
[QUOTE="Abrandecky"]Přišel už někdo na to, proč někdy nepřijde SMS? Jen se rozsvítí display a nic nepřijde. Jako tohle je dost nepříjemná chyba[/QUOTE]

Nepoužíváš nahodou SBP Pocket Plus?
pslovinsky (37)|2.5.2008 15:03
[QUOTE="polcarj"]Ma nekdo zkusenosti z http://www.boxwave.com/products/flexiskin/flexiskin-asus-p535_2495.htm ? [/QUOTE]

...ja sice skusenosti nemam, ale urcite by som do toho siel..:cool:
kesu (548)|2.5.2008 15:24
[QUOTE="pslovinsky"][QUOTE="polcarj"]Ma nekdo zkusenosti z http://www.boxwave.com/products/flexiskin/flexiskin-asus-p535_2495.htm ? [/QUOTE]

...ja sice skusenosti nemam, ale urcite by som do toho siel..:cool: [/QUOTE]

vypada to zajimave,skoda to nemaj v CR aby se to dalo nekde v krame vyzkouset
jirin_ce4you (6)|2.5.2008 20:22
[QUOTE="pslovinsky"][QUOTE="polcarj"]Ma nekdo zkusenosti z http://www.boxwave.com/products/flexiskin/flexiskin-asus-p535_2495.htm ? [/QUOTE]

...ja sice skusenosti nemam, ale urcite by som do toho siel..:cool: [/QUOTE]

No, mozna by se takto dalo usetrit na postovnym, kdyby se sesel rozumnej pocetl lidi.
Marcel00_ce4you (73)|2.5.2008 20:56
Ahojte, po dlhsej dobe som tu opat.

Riesil ste niekto VOIP telefonovanie pomocou SIP protokolu ?
jirin_ce4you (6)|2.5.2008 21:25
SJ Phone
Marcel00_ce4you (73)|3.5.2008 08:39
ten mi nefunguje... skusal som tam jeden soft a ten mi fungoval v pohode, ale vzhladom na jeho praktickost ho nechcem. SJphone by som aj bral ale vypisuje mi nieco s firewallom. Pokusal som sa nainstalovat aj update rom-ky kde sa mi v aplikacii telefon ukaze moznost telefonovania cez internet, ale taktiez sa nevie pripojit.
Abrandecky_ce4you (102)|4.5.2008 09:32
[QUOTE="kesu"][QUOTE="Abrandecky"]Přišel už někdo na to, proč někdy nepřijde SMS? Jen se rozsvítí display a nic nepřijde. Jako tohle je dost nepříjemná chyba[/QUOTE]

Nepoužíváš nahodou SBP Pocket Plus?[/QUOTE]
Ne, nepoužívám
permar (552)|4.5.2008 09:58
Ještě se vrátím k problému nepřijatých SMS. Už jsem to tady také někde psal,občas se mi to stane cca tak 1x za 14dní, zkoušel jsem to odsledovat i tzv. vylučovací metodou -zda to nezpůsobuje nějaká aplikace, protože veškeré tzv. multifunkční programy jako je třeba SPB Mobile Shell mají v sobě kontakty,možnost posílání SMS atd. Bohužel výsledek nula. Spíš je ale zajímavé že mám nastavené automatické stahování emailů, no a u těch problémy nemám, mám také dvě emailové schránky(seznam,t-mobile) , pokaždé když mi někdo pošle email tak mi přijde info sms, a musím konstatovat,že spolehlivost je 100%, nikdy se mi nestalo ,že bych nebyl informován o nějakém příchozím emailu,také info sms od banky mi chodí pravidelně(stav účtu). Akorát mě utěšuje ,že to není jenom problém Asusu,bohužel se s tím potýkají i majitelé jiných značek PDA. Asi to bude daň za tu multifunkčnost těchto zařízení.
martin_g (81)|4.5.2008 21:08
[QUOTE="Marcel00"]ten mi nefunguje... skusal som tam jeden soft a ten mi fungoval v pohode, ale vzhladom na jeho praktickost ho nechcem. SJphone by som aj bral ale vypisuje mi nieco s firewallom. Pokusal som sa nainstalovat aj update rom-ky kde sa mi v aplikacii telefon ukaze moznost telefonovania cez internet, ale taktiez sa nevie pripojit.[/QUOTE]

Ja pouzivam na P535 SJPhone s maximalnou spokojnostou (dokaze usetrit hodne penazi).
Ked budes SJhone testovat, testuj ho na nejakom otvorenom wifi hotspote, cez activesync nechce chodit ani mne.
Marcel00_ce4you (73)|4.5.2008 21:41
[QUOTE="martin_g"][QUOTE="Marcel00"]ten mi nefunguje... skusal som tam jeden soft a ten mi fungoval v pohode, ale vzhladom na jeho praktickost ho nechcem. SJphone by som aj bral ale vypisuje mi nieco s firewallom. Pokusal som sa nainstalovat aj update rom-ky kde sa mi v aplikacii telefon ukaze moznost telefonovania cez internet, ale taktiez sa nevie pripojit.[/QUOTE]

Ja pouzivam na P535 SJPhone s maximalnou spokojnostou (dokaze usetrit hodne penazi).
Ked budes SJhone testovat, testuj ho na nejakom otvorenom wifi hotspote, cez activesync nechce chodit ani mne. [/QUOTE]

Praveze to skusam doma cez vlastne wifi a vypisuje mi to: NAT/FIREWALL: NAT of Unknow type
Neviem kde mam problem, skusal som inu utilitku na voip a ta mi isla, tiez by som radsej pouzival SJ phone ale neviem ho rozbehat.
martin_g (81)|5.5.2008 07:57
Marcel00:
Vypni na wifi vsetky ochrany a nechaj ho uplne otvorene, SJPhone by sa mal rozbehnut. Tu hlasku s NAT/FIREWALL vypisuje ked sa nevie dostat cez wifi.
Ja mam doma tiez wifi a SJPhone ide len ked mam wifi uplne bez ochran, malo by to fungovat aj ked bude zapnuta ochrana, ale zatial som nezistoval co presne treba nastavit (Ja pouzivam SJPhone ked som v zahranici a tam sa pripajam cez free hotspoty, takze zatial som s tym problem nemal.).
Marcel00_ce4you (73)|5.5.2008 08:05
to martin_g: diky, vyskusam, aj ked mi to nedava logiku. predpokladam ze mas na mysli ochranu wifi (wpa, wep a podobne kryptovanie)
martin_g (81)|5.5.2008 08:36
[QUOTE="Marcel00"]to martin_g: diky, vyskusam, aj ked mi to nedava logiku. predpokladam ze mas na mysli ochranu wifi (wpa, wep a podobne kryptovanie)[/QUOTE]

Presne tak.
Rekja_ce4you (19)|5.5.2008 11:20
Dotaz : hledal jsem,ale buďto špatně,nebo... Existují pro navigaci TT6 mapy i pro turistiku,případně cykloturistiku. Nebo je jednodušší (lepší) použít jiný SW,něco jako SMARTMAPS ?
díky za informace
martin_g (81)|5.5.2008 13:04
[QUOTE="Rekja"]Dotaz : hledal jsem,ale buďto špatně,nebo... Existují pro navigaci TT6 mapy i pro turistiku,případně cykloturistiku. Nebo je jednodušší (lepší) použít jiný SW,něco jako SMARTMAPS ?
díky za informace[/QUOTE]

TT6, iGo a pod su auto navigacie, cize nemaju mapy pre turistiky.
Pre turistiku mozes pouzit SMARTMAPS - tak ako si pisal, existuje aj TOPO CZ a TOPO SK ale tie su tusim len pre garmin, potom este mozes pouzit OziExplorer, ale ten nedokaze vyhladavat cestu a navigovat po nej.
Marcel00_ce4you (73)|6.5.2008 19:30
[QUOTE="martin_g"][QUOTE="Marcel00"]to martin_g: diky, vyskusam, aj ked mi to nedava logiku. predpokladam ze mas na mysli ochranu wifi (wpa, wep a podobne kryptovanie)[/QUOTE]

Presne tak.[/QUOTE]

Bohuzial nepomoho ani toto. Zaujimave vsak je ze kad nainstalujem Express Talk tak vsetko funguje ako ma. Ale ma to maly hacik, domaci telefon prestane fungovat, da sa z neho volat ale nan sa nikto nedovola aj ked sa z utility na PDA ukoncim. Musim restartnut router a potom ten domaci zas funguje.

Je nejaka skusenost ?
libmot_ce4you (11)|16.5.2008 15:42
Poradí mi někdo jak na Wirelesstime a BT. GSM i wifi zapne/vypne jak nastavím, ale BT naprosto ignoruje. Zkoušel jsem v1.2.1 i v2, výsledek stejný
docc1 (101)|20.5.2008 15:11
[QUOTE="kesu"][QUOTE="Abrandecky"]Přišel už někdo na to, proč někdy nepřijde SMS? Jen se rozsvítí display a nic nepřijde. Jako tohle je dost nepříjemná chyba[/QUOTE]

Nepoužíváš nahodou SBP Pocket Plus?[/QUOTE]

používám, je to tím? mám p535 od pátku, a včera se mi to stalo, pda se zapnul displej, ale nic mi nepřišlo, a dnes se zde dočtu že se to občas stává :((
docc1 (101)|20.5.2008 15:11
ie vlozil 2x to same. omlouvam se
kesu (548)|20.5.2008 17:53
[QUOTE="docc1"][QUOTE="kesu"][QUOTE="Abrandecky"]Přišel už někdo na to, proč někdy nepřijde SMS? Jen se rozsvítí display a nic nepřijde. Jako tohle je dost nepříjemná chyba[/QUOTE]

Nepoužíváš nahodou SBP Pocket Plus?[/QUOTE]

používám, je to tím? mám p535 od pátku, a včera se mi to stalo, pda se zapnul displej, ale nic mi nepřišlo, a dnes se zde dočtu že se to občas stává :(( [/QUOTE]

No myslel sem si že to zpusobuje,ale nakonec to tím není.Ale přislo mi že kdyz sem to mel naistalovaný,tak ze mi to delalo casteji. Jinak posilal sem to i na reklamaci,vymenili celou desku,ale dela to zase. Tak ze neni to problém HW, ale SW...tzn chtelo by to novou,resp jinou ROM... Taky sem vysledoval ze nejvetší problemy jsou kdyz prichazí SMS z Vodafonu....častecne se tomu da vyhnout častejším pravidelným restartovaním přístroje,ale stejne to jednou zase prijde....Myslím si že se to stava na každem přístroji,jen si toho uživatel vetšinou nevšimne.
Tenhle problem už mě začína tak štvát,že i uvažuju o koupi jineho přístroje
permar (552)|20.5.2008 18:37
Jenom doplním přispěvatele Kesu- s těmi SMS to asi nebude jenom problém Asusu,kolega který vlastní HTC se s tímto problémem také setkává,už jsem to tady jednou psal ,asi to bude ,je to můj názor, taková menší daň za určitou multifunkčnost těchto PDA zařízení. Ono je totiž zajímavé ,že emaily mi chodí bez sebemenších problémů. Info sms z banky, od operátora také,prostě jednou za určitý čas se to vyskytne,ale opět se opakuji mě to dělá jenom od lidí co jsou v sítí Vodafone,možná by to spravil nějaký patch,možná. Ale jinak na spolehlivost tohoto PDA si nemůžu stěžovat:yes: , pro mě prostě super.:)