Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - fotky displaye - žádost

Romcok (19)|18.2.2008 17:14
Zdravim,
mam taku otazku, zistil som ze mi nejde prijat prichadzajuci hovor tym vacsim tlacitkom na lavej strane a ani ukoncit tym na pravej, viete prosim poradit?

Tiez som napisal extra tema, no nik sa nereaguje. Viete mi prosim poradit:
Kupil som Focusa C-max a nejak mi ten original nepasuje. Nejde umiesnit tam kde by som potreboval, viete doporucit ine drziaky s ktorymi mate "dobru" sksenost?

dakujem

nasiel som taketo:
http://www.ebuy.sk/?p=productsMore&iProduct=772&sName=PDA-Holder-max
http://www.ebuy.sk/?p=productsMore&iProduct=771&sName=PDA-Holder-mini
Lipon (61)|18.2.2008 18:25
a nemáš náhodou zamknutá tlačítka šoupátkem na straně?

k držáku ti nic moc nepovim - já používám originál v Corolle combi (posl. řada), rozměrově podobná Focusu kombi, zde asi tak mé znalosti o podobnosti končí ... chvíli jsem s ním laboroval kam na skle dát, aby nepřekážel nabíjecí konektor, ale podařilo se ...
Marcel00_ce4you (73)|18.2.2008 18:58
Hovor ide prijat aj ked mas soupatko na strane v polohe "zamknute".
Co sa drziakov tyka te n "husim krkom" sa mi nepaci, okrem toho ich problem je ze v aute "peruju" a trasu sa s celym PDA. A ten mini by som si na palubovku natvrdo nemontoval. Skoda nicit palubovku auta. Ved ten co je dodany v sade je podla mna super v pohode.
Abrandecky_ce4you (102)|18.2.2008 19:10
Nemáš v nějaké aplikaci namapované tyto tlačítka?
Lothar.14 (21)|18.2.2008 19:41
Čauves, už sem se jednou ptal, ale nikdo nereagoval, tak to zkoušim znova :o) Nevíte někdo o nějakym BT sniperu na P535ku, zkusil sem jich hafec, ale nic mi nefunguje. Vim, že je to píčovina, ale je s tim celkem prdel, tak kdyby ste někdo věděl, dík za radu. Jinak zatim běhá všechno v poho. Mějte se :o)
Romcok (19)|18.2.2008 20:48
Pani dakujem,
s tym "husim krkom" ma to nenapadlo, ze sa to moze kolisat, to je asi fakt, lepit to tiez nechcem, vidim ze mi neostava nic ine, ako najst dobru polohu i ked pri tej ktoru som nasiel je kabel extremne nasponovany, troska mi zavadzia i pri radiacej pake. (Je dostat nejaky dlhsi nabijaci kabel?) V tom C-maxe je to daleko horsie mal som esca a tam to bolo bez problemov.

To je pravda, prijatiu hovoru nevadi supatko.
2 Abrandecky:
toto bola tazka otazka, vedome som nic nenamapovaval.
Rekja_ce4you (19)|18.2.2008 21:01
nevím co jsem kde omylem kliknul,ale najednou mám na horním řádku v levo vedle ukazatele síly signálu na místo dosavadních dvou protisměrných šipek s křížkem (neaktivní ActiveSync ?) velké G (aktivován GPRS přenos?).
Nepřišel jsem na to jak se mi to "povedlo" jak to změnit a byť to možná ničemu nevadí,mám pocit (možná se mi to jen zdá!) že např. při navigaci se mi od té chvíle mapa trošičku zpožďuje.
Co jsem s tím provedl? A jak to vrátit do původního stavu ?
tomik999 (17)|18.2.2008 21:43
To Romcok: Idealni je si koupit klasickou nabijecku, ustrihnout kabel a namontovat na konektory cigaretaku - pod plastama. (Tzn. ze mam porad volny zapalovac a muzu ho pouzivat pro jine zarizeni). Nejaky prumerny elektrikar to jiste zapoji. Pak tento kablik protahnout pod plastama pristrojovky az k drzaku navigace. Takze vlastne vubec nevidis zadny kablik. Vidis jen kousek kabliku s konektorem, ktery Ti vychazi z pod plastu pristrojovky. Ja osobne mam navigaci po leve ruce a kabel mam protahly vyduchem pro klimu. Takze kdyz pouzivam navigaci, muzu v pohode soupnout konektor nabijecky do tel.
Kitt2002 (21)|19.2.2008 07:15
Existuje nejaky file manager, kterej by mel normalni funkce jako mazani kopirovani presouvani, vytvareni zastupce a hlavne podporu bluetooth prenaseni souboru... Pouzivam ted pocket hile manager, ale 14denni trial, potom mam total commandera, ale ten mi bluetooth nenabizi. Dik Kitt...
Marcel00_ce4you (73)|19.2.2008 07:22
Vsetko co si popisal poskytuje prieskumnik suborov dodany s WM. ;)
martin_g (81)|19.2.2008 08:02
[QUOTE="Kitt2002"]Existuje nejaky file manager, kterej by mel normalni funkce jako mazani kopirovani presouvani, vytvareni zastupce a hlavne podporu bluetooth prenaseni souboru... Pouzivam ted pocket hile manager, ale 14denni trial, potom mam total commandera, ale ten mi bluetooth nenabizi. Dik Kitt...[/QUOTE]
Total Comander pre PPC - je zadarmo, ma vsetko co si popisal + editor registrov a ma aj moznost pracovat s dvoma oknami podobne ako na PC.
Marcel00_ce4you (73)|19.2.2008 08:03
Total commander pre PPC neumoznuje odosielat cez bluetooth.. neviem mozno v nejakej verzii to ide, ale ja o takej neviem.
martin_g (81)|19.2.2008 08:34
Takze TotalCommander ma skutocne len moznost poslat cez infrared. Dakujem za upozornenie.
Romcok (19)|19.2.2008 11:26
Prosim s tymi tlacitkami mi neviete poradit?

"Zdravim,
mam taku otazku, zistil som ze mi nejde prijat prichadzajuci hovor tym vacsim tlacitkom na lavej strane a ani ukoncit tym na pravej, viete prosim poradit?"

v nastaveniach - tlacitka - tam to vyzera nejak cudne.
Su tam len Tlacitko 1 (ten kruzok), Tlacitko 1 (dlouh...) (tiez na kruzok), a tlacitko 2 (dlohe ...) (ikona microfonu)
Marcel00_ce4you (73)|19.2.2008 12:12
Skus Hard reset... (Tlacitko ON/OFF, krizovy kurzor hore, reset stylusom...

To tlacitko by fungovat malo pokial nieje mechanicky poskodene. Ked ho stlacis len tak pri zapnutom PDA vyvola sa ti ponuka telefonu ?
00265192_1_Z1xW.jpg
Lothar.14 (21)|19.2.2008 12:40
Nazdárek :o) to se tu nikdo nebaví tim, že v tramvaji spamuje lidi přes BT? nikdo mi neporadí jakej prográmek by fungoval na P535? to se teda divim :o( Ale jestli se přecejenom někdo ozve budu rád :o) Mějte se
Romcok (19)|19.2.2008 12:56
2 Marcel00

Hura hard reset pomohol, dakujem
Marcel00_ce4you (73)|19.2.2008 13:31
[QUOTE="Lothar.14"]Nazdárek :o) to se tu nikdo nebaví tim, že v tramvaji spamuje lidi přes BT? nikdo mi neporadí jakej prográmek by fungoval na P535? to se teda divim :o( Ale jestli se přecejenom někdo ozve budu rád :o) Mějte se[/QUOTE]

asi vsetci jazdia autom :D


strycka googla si sa pytal ?
Lothar.14 (21)|19.2.2008 13:35
Po městě autem? :o) zlatý MHD. Potkáte spoustu krásnejch ženskejch, ušetříte nervy a ještě ste v práci dřív. Jenom ten BT sniper mi chybí :o)
Marcel00_ce4you (73)|19.2.2008 13:37
skusim byt cesky....

co z toho "kdyz jenom potkam" :) ale to uz je na ine tema
Lothar.14 (21)|19.2.2008 13:39
Hele google sem zkoušel už mockrát, ale bez úspěchu, ty si našel něco použitelnýho? :o)
czbird (334)|19.2.2008 14:14
[QUOTE="Marcel00"]Total commander pre PPC neumoznuje odosielat cez bluetooth.. neviem mozno v nejakej verzii to ide, ale ja o takej neviem.[/QUOTE]

on umi i bluetooth, ale bohuzel jenom s Microsoft BT stackem, ktery P535 nema. Doporucuju Pocket File Commander.
czbird (334)|19.2.2008 14:14
[QUOTE="tomik999"]To Romcok: Idealni je si koupit klasickou nabijecku, ustrihnout kabel a namontovat na konektory cigaretaku - pod plastama. (Tzn. ze mam porad volny zapalovac a muzu ho pouzivat pro jine zarizeni). Nejaky prumerny elektrikar to jiste zapoji. Pak tento kablik protahnout pod plastama pristrojovky az k drzaku navigace. Takze vlastne vubec nevidis zadny kablik. Vidis jen kousek kabliku s konektorem, ktery Ti vychazi z pod plastu pristrojovky. Ja osobne mam navigaci po leve ruce a kabel mam protahly vyduchem pro klimu. Takze kdyz pouzivam navigaci, muzu v pohode soupnout konektor nabijecky do tel.[/QUOTE]

asi jsem lama ale neni v cigaretaku nahodou 12V, a USB na vystupu ma mit 5V? neco mi unika... aneb to prece nemuze fungovat :)
Marcel00_ce4you (73)|19.2.2008 14:32
Asi mal na mysli predlzovacku do cigaretaku. tu ma po palubkou a v nej ma strcenu origo nabijacku z asusa... Tak to mam urobene ja...
tomik999 (17)|19.2.2008 21:21
To CZbird: Jejda, ted jsi me dostal. Delali mi to primo v autoservisu. Mam tam kamarada, ktery je prodejce a tak, jak jsem to popsal, mi to vysvetlil. Jsem ted zrovna mimo CR, ale hned jak prijedu, tak to overim. Ale pravdepodobne to bude tak, jak to popsal Marcel00. Kazdopadne dam vedet. Nadruhou stranu jde videt, ze jsou tady fakt vsimavi useri.... Klobouk dolu. Divim se, ze me to taky nenapadlo. Takze sorry vsem za pripadnou mistifikaci a Tobe, CZBirde, jsem dluzen pifko zato, ze jsi me nachytal na hruskach! :-)
Skipy (110)|20.2.2008 17:30
Nemáte někdo zkušenosti s přijímačem RDS-TMC a P535.
Skipy (110)|20.2.2008 17:30
Nemáte někdo zkušenosti s přijímačem RDS-TMC a P535.
Abrandecky_ce4you (102)|20.2.2008 20:18
Nevím jak vám, ale mě po upgradu ROM FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th nefunguje zoom u fotoaparátu a nefunguje přepnutí do profilu "Schůzka" v režimu "Automatický profil" (má to fungovat na základě události, která má ve stavu "zaneprázdněn"). Můžete to někdo prosím vyzkoušet?
Díky
DoDo1000 (2)|20.2.2008 20:59
Chapi poradte,

jde na P535tce rozchodit Skype tak, aby zvukovej vystup byl normalne ze sluchadka a ne z hlasityho speakeru?
Marcel00_ce4you (73)|20.2.2008 21:51
riesim tiez tento problem...
kesu (548)|20.2.2008 22:33
[QUOTE="DoDo1000"]Chapi poradte,

jde na P535tce rozchodit Skype tak, aby zvukovej vystup byl normalne ze sluchadka a ne z hlasityho speakeru?[/QUOTE]

Dodo dodo, ty me snad vubec neposloucháš :D věř mi fakt to nejde
kesu (548)|20.2.2008 22:33
nevíte nekdo jak to vypadá s WM 6.1 pro ASUSka?
DoDo1000 (2)|20.2.2008 22:45
[QUOTE="kesu"]nevíte nekdo jak to vypadá s WM 6.1 pro ASUSka?[/QUOTE]

Kesu, Kesu, ver mi, ze blbe... ;)
permar (552)|21.2.2008 18:09
Pánové obracím se na vás s prosbou o radu,pomoc - zakoupil jsem si v Sunnysoftu baterii 1450mAh Li-Ion ,je udávaná pro Asus P535,P525,P735 aj.při vložení baterie do PDA se okamžitě zobrazil stav 100 procent ,když jsem klikl na indikátor baterie,tak mi to nahlásí neznámý typ baterie,a tím pádem ani nevím na kolik procent ji mám nabitou,ani jiná aplikace mi nezobrazí její stav, SPB Mobile hlásí 100 procent,Battery Stattus dokonce -1 procento. Může mi někdo z vás s tímto problémem pomoci,za jakoukoliv radu předem děkuji.
Marcel00_ce4you (73)|21.2.2008 18:23
v tych origo baterkach je elektronika ktora komunikuje s PDA. Ta bohuzial u neorigo betriek nnieje. Preto ja by som neorigo nekupoval. Problem vidim tam.
permar (552)|21.2.2008 18:59
Tak zatím dík za tuto ne moc povzbudivou radu,i tak mockrát dík. Tož nezbude nic jiného než ji vrátit,hold chybami se člověk učí.
Marcel00_ce4you (73)|21.2.2008 20:14
to si myslim, mozno sa mylim.... pockaj kym sa vyjadria dalsi... :sarcastic:

takto ako vravim je to u notebookoch a mam to preverene a odskusane. rozoberal som tie baterky a videl som tam spustu chipov. Ale obist sa da vsetko :cool:
fbi.swat_ce4you (0)|21.2.2008 21:22
Cau.Ja mam ten stejny problem s baterii od Sunnysoftu.Udelal jsem chybu ze jsem ji nestihl vratit do 14 dnu.Poslal jsem ji na reklami jiz 4 krat a pokazdy mi vrati novou baterii.Takze nemam pry narok na vraceni penez.Jsem stoho nestasnej.Nevite jak to udelat aby mi vratili penize?
Marcel00_ce4you (73)|21.2.2008 21:28
3x opakovana reklamacia, alebo 4x rozna reklamacia = odstupenie od kupy. Takze ak sa zopakovala 3x taista eklamacia a oni ti dali druhu baterku cim uznali reklamaciu tak mas narok na vratenie penazi. Pozor na baterie je 6mes. zaruka.

To je zo zakona. Aspon v SR to takto je, neviem ako v CR, ale malo by to byt rovnake.
zuzkys (356)|21.2.2008 21:29
Pokud reklamuješ zboží pokaždé se stejnou závadou, tak závada se smí projevit pouze 3x, již při třetí reklamaci se stejnou závadou máš nárok na vrácení peněz. Přesněji je v zákoně napsané, že ty určíš, zda chceš vrítit peníze, nebo nové zboží. Ne prodejce, ale ty určíš co z toho si vybereš. V tomto případě bych již důrazně žádala o vrácení peněz pokud jak píšeš jsi reklamoval již čtyřikrát a to pořád se stejnou závadou.
fbi.swat_ce4you (0)|21.2.2008 21:32
Jo to jsem jim presne psal ze chci vratit penize,ale odepsali mi podle zakona nemam navraceni penez narok kdyz reklamuji pokazde nove zbozi.
Marcel00_ce4you (73)|21.2.2008 22:16
Mas 2 moznosti.

1. dat to na obchodnu inspekciu, nech ti poradia ako dalej. vsetky papiere a potvrdenia odkladaj. upovedom o tom ze hodlas ist na inspekciu aj toho predajcu. mozno sa cukne.

2. ziadaj povodny tovar, Nie novy. musia ti dat to co si si kupil a samozrejme opravene. ak nie, odmietni prevziat.

argument aky ti napisali, nema oporu v zakone.
kesu (548)|21.2.2008 23:49
ted mam zrovna tentyž problem....prvni baterie mi nesla nabít vubec a ta druha co mi poslali jde nabit jen na 9% tak ji zrovna chci reklamovat,jenze problem je v tom ze mi ted mobil zacal ukazovat 100% i u me original baterii i kdyz je vybita.. tak vubec nevim co s tim..poslal sem cely mobil na reklamaci. Jinak baterii jsou zakoupene z PlamPC
zuzkys (356)|22.2.2008 00:54
[QUOTE="fbi.swat"]Jo to jsem jim presne psal ze chci vratit penize,ale odepsali mi podle zakona nemam navraceni penez narok kdyz reklamuji pokazde nove zbozi.[/QUOTE]

Podle zákona právě nárok na vrácení peněz máš - pokud máš 3 reklamace stejné vady po sobě, při třetí je zákon takový, že si můžeš vybrat buď peníze, nebo nové zboží. Toto pokud jim napíšeš, věř mi, že ti uvěří a peníze vrátí, každý prodejce to zkouší, ale jak vidí, že znáš zákony, většinou couvne a dá ti peníze.
Nárok prostě máš, mluvím z vlastní zkušenosti a dost jsem se po tomto píďila, takže tento zákon znám velmi dobře.
Abrandecky_ce4you (102)|22.2.2008 07:21
Obracím se na vás znovu. Můžete někdo zkusit zoom u fotoaparátu u ROM FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th ??? Funguje?
martin_g (81)|22.2.2008 08:15
[QUOTE="Abrandecky"]Obracím se na vás znovu. Můžete někdo zkusit zoom u fotoaparátu u ROM FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th ??? Funguje?[/QUOTE]
Mne nefunguje.
mattirm (15)|22.2.2008 08:15
[QUOTE="Abrandecky"]Obracím se na vás znovu. Můžete někdo zkusit zoom u fotoaparátu u ROM FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th ??? Funguje?[/QUOTE]Tak som to vyskusal a ani mne to neide.(ale osobne mi tovobec nevadi kedze ide len o digitalni ZOOM) Zial som to neskusal ci to fungovalo predtym nez som preinstaloval verziu.
Abrandecky_ce4you (102)|22.2.2008 08:41
Díky, za odzkoušení.
Psal jsem na podporu, odpověděli mi, že mám přístroj reklamovat :). Přitom jsem jim psal, že je to na 99% chybou ROM, protože před upgrade ROM to fungovalo. Také nefunguje to přepínání do profilu "schůzka" pokud je v události stav "zaneprázdněn" a je zvolen "Automatický profil". Mají v tom ROM chyby, měli by to honem opravit, ale moc v to nedoufám. Třeba se někdy dočkáme WM6.1 a bude to tam už v pořádku.
Lipon (61)|22.2.2008 10:00
[QUOTE="zuzkys"]
Podle zákona právě nárok na vrácení peněz máš - pokud máš 3 reklamace stejné vady po sobě, při třetí je zákon takový, že si můžeš vybrat buď peníze, nebo nové zboží. Toto pokud jim napíšeš, věř mi, že ti uvěří a peníze vrátí, každý prodejce to zkouší, ale jak vidí, že znáš zákony, většinou couvne a dá ti peníze.
Nárok prostě máš, mluvím z vlastní zkušenosti a dost jsem se po tomto píďila, takže tento zákon znám velmi dobře.[/QUOTE]

dovolím si to trochu korigovat
při vadě věci, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby věc byla řádně používána jako věc bez vady (což u takto se chovající vadné baterky bezpochyby je), má kupující právo buď na výměnu věci nebo na má právo odstoupit - to je téměř doslovná citace § 622 ods. 2 věta první občanského zákoníku.
Právo volby tedy má kupující - pokud kupující oznámí nejlépe písemně prodávajícímu, že odstupujuje od smlouvy (tedy že nechce výměnu), má nárok na vrácení kupní ceny v plné výši; volbu je potřeba dát dostatečně najevo při uplatnění práva z odpovědnsoti za vady - tedy při reklamaci

ustanovení o možnosti odstoupení a tedy vrácení kupní ceny při 3. stejné vadě nebo 4. různé vadě se uplatní u jednoho a totéž výrobku, který byl opravován
Pokud je výrobek vyměněn za nový, běží všechny lhůty a podmínky znovu.
Marcel00_ce4you (73)|22.2.2008 10:45
[QUOTE="Marcel00"]Mas 2 moznosti.

1. dat to na obchodnu inspekciu, nech ti poradia ako dalej. vsetky papiere a potvrdenia odkladaj. upovedom o tom ze hodlas ist na inspekciu aj toho predajcu. mozno sa cukne.

2. ziadaj povodny tovar, Nie novy. musia ti dat to co si si kupil a samozrejme opravene. ak nie, odmietni prevziat.

argument aky ti napisali, nema oporu v zakone.
[/QUOTE]


a preto som vravel ze nech neprebera novy vyrobok, ale ziada povodny opraveny. Nakolko sa baterka opravit neda, resp ani vyriesit problem, tak je jasne ze neostava nic ine iba vratit peniazky... Tak ako kolega nadomnou pise.