Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - fotky displaye - žádost

proview (112)|17.1.2008 10:33
pro MIPII:
novou romku když ztáhneš tak jen rozbalit a složku otevřít a co je důležité tak zkopírovat do naformátované karty do rootu.Jsou to tři soubory a jeden je složka 2577 a to je binár ..... tu nechat tak jak je . (šachy s ní jen když se flešuje na jinou verzi než českou ).Zastrčit do slotu a spustí se bajos a tam si přečteš kroky... tot vše .
Rozdíl mezi 3RD a 4TH ve funkčnosti není... akorá se změnil datum vydání a přepis z rom 525 na 535.Je jinak poskládaná jelikož primárně obě vycházejí od 525tky.A opraveno stk. a sms.Vůbec neni rozdíl v rychlosti mezi anglickou , evropskou a nebo třeba francouzkou :-)))) Tyhle romky od asusu jsou dotažený do dokonalosti že ostatní poskytovatelé s WM6 můžou jen tiše závidět .Nic navíc,maximum funkčnosti a nejmín problémů.
Můžu s klidem tvrdit že jsem neměl v ruce lepší zařízení (samozřejmě ve stejný třídě)-co se týče vel. paměti a procesoru.
proview (112)|17.1.2008 10:34
pro MIPII:
novou romku když ztáhneš tak jen rozbalit a složku otevřít a co je důležité tak zkopírovat do naformátované karty do rootu.Jsou to tři soubory a jeden je složka 2577 a to je binár ..... tu nechat tak jak je . (šachy s ní jen když se flešuje na jinou verzi než českou ).Zastrčit do slotu a spustí se bajos a tam si přečteš kroky... tot vše .
Rozdíl mezi 3RD a 4TH ve funkčnosti není... akorá se změnil datum vydání a přepis z rom 525 na 535.Je jinak poskládaná jelikož primárně obě vycházejí od 525tky.A opraveno stk. a sms.Vůbec neni rozdíl v rychlosti mezi anglickou , evropskou a nebo třeba francouzkou :-)))) Tyhle romky od asusu jsou dotažený do dokonalosti že ostatní poskytovatelé s WM6 můžou jen tiše závidět .Nic navíc,maximum funkčnosti a nejmín problémů.
Můžu s klidem tvrdit že jsem neměl v ruce lepší zařízení (samozřejmě ve stejný třídě)-co se týče vel. paměti a procesoru.
Mipii (24)|17.1.2008 13:19
THX ja jsem to nedal rovnou do rootu ja to nechal jeste v jedne složce moc dik
DedaLebeda (5)|17.1.2008 18:53
Tak přátelé. P535 mám cca 9 měsíců, doteď bez problémů.
V pondělí se začala P535 dosti zahřívat - vysoká spotřeba - a po vyndání baterie už nenaskočila :dead:
Takže konec, samozřejmě nemám zálohu, jsme zvědav co servis...

:mad:
zuzkys (356)|17.1.2008 19:02
Nech to ležet bez baterky nejakou dobu, alespon 24h, buď naskočí sám, když ne hoď HR a určitě pojede. Stejnej problém jsem zažila i já.
DedaLebeda (5)|17.1.2008 20:21
Ležel bez baterie den a nenaskočil, když jsem tam dal novou baterii začal se zase hřát.
Už jede na servis, zařízení který musí den ležet, aby naběhlo teda nepotřebuju :((
Jsem zvědav jak to dopadne (a hlavně jak rychle).
Snek_ce4you (19)|17.1.2008 21:54
Mám p535 -ku od srpna 2007 a bez žádného poškození mi přestala číst simku . Zkoušel jsem 3 karty a ani jednu . Poslal jsem ji na reklamaci 2.1.08 a ještě do dnešního večera mi nepřišel jediný email nebo sms co je za problém. Zařízení kromě telefonu fungovalo na 1 s hvězdičkou ale telefon za 4- . Kontakt jsem někdy volil i čtyřikrát než začal vytáčet číslo nebo se mi mockrát někdo stěžoval že mi volal a já mu to nezvedal přitom jsem seděl u Mda a vůbec nic se nedělo ani mi nepřišlo žádné upozornění o zmeškaném hovoru.
proview (112)|18.1.2008 01:28
Tak předně ... jestliže něco nefunguje tak se napřed podívám a vzpomenu ce jsem s asusem vyváděl.... je to prostě jako komp ...akorát troško víc citlivější ... a pak teprve píšu ... ---tolik uvod ...nezdá se mě ani omylem že by zrovna 535 měla nedostatky... ty si děláme sami.... doporučuju :
clean temp .. extendet switch,a potom x-button .... a je vystaráno bez dalšího zkoumání . a zaručuju že bude šlapat gpska tak jak má a ostatní bejkárny taky ... .. když tak, tak do sz hm? :-)))) a nebo mejl ...

fakt že to prostě oproti jiným strojkům maká ...a navíc supermaká ....
Mipii (24)|18.1.2008 01:51
Od ted jsem velice spokojený uživatel p535 je to super mašina a od te doby co tam mam 4 GB kartu je to nepřekonatelny stoj!!
zuzkys (356)|18.1.2008 03:16
Ještě mít asusík 3,5" displej tak je to pro mě king mezi stroji. :D
Abrandecky_ce4you (102)|18.1.2008 07:18
No to já bych zase nechtěl - větší spotřeba baterie a větší rozměry. Už i tak je v pouzdře tlouštík
kesu (548)|18.1.2008 08:33
3,5" by bylo pekný,ale pak bych ho musel nosit v batohu :D
trubg_ce4you (47)|18.1.2008 09:42
Neporadí mi někdo jak nastavit aby hovor byl přijatý přímo v hlasitém odposlechu?Pokud to vůbec jde?Abych to nemusel přepínat ťuknutím na displej?Zdravím...díky..
kesu (548)|18.1.2008 09:47
Takovy nastavení sem nikde nevidel,ale nebylo by to neprakticky i kdyby to slo? to se pak vsechny hovory budou prijimat na hlasity i když nebude třeba a pak se to bude zase muset prepinat na normalní.
kesu (548)|18.1.2008 09:54
[QUOTE="proview"]Tak předně ... jestliže něco nefunguje tak se napřed podívám a vzpomenu ce jsem s asusem vyváděl.... je to prostě jako komp ...akorát troško víc citlivější ... a pak teprve píšu ... ---tolik uvod ...nezdá se mě ani omylem že by zrovna 535 měla nedostatky... ty si děláme sami.... doporučuju :
clean temp .. extendet switch,a potom x-button .... a je vystaráno bez dalšího zkoumání . a zaručuju že bude šlapat gpska tak jak má a ostatní bejkárny taky ... .. když tak, tak do sz hm? :-)))) a nebo mejl ...

fakt že to prostě oproti jiným strojkům maká ...a navíc supermaká ....[/QUOTE]

K čemu sou přesně vhodnáý programy extendet switch a clean temp?
Jirka K._ce4you (189)|18.1.2008 21:07
hezky o něm mluvíte,jdu si ho koupit
proview (112)|18.1.2008 22:02
Prográmek extendet switch je tak tochu něco jako úklid pozavíraných aplikací .. jako kdyby se defragmentovalo a uklízely rozházený soubory v romce -čili malinko, ale přece, to pomůže . Původně byl vytvořený pro 2003 ale funguje i na wm6..Clean temp je vynikající prográmek na odmáznutí zaplněný keše a po odinstalování prográmků jejich zbytků a registrů co jsou už zbytečný...fakt moc doporučuju-jak je malej tak je super...lehce se nastavuje a myslim že jsem lepší neviděl ...... a že jsem jich zkusil docela dost :-)) Všechny jsou free samosebou.Mám na kartě složku kde mám všechno uloženo a pokud měnim back up tak instalíruju jen tyto a samozřejmě navigace s mapama.Ještě bych možná zmínil programek Samsung Time ... malinkej a vkusnej .Jinak ty zbytečky jako ICQ, SPB Backup a SPB Weater z poče .Ani jedna aplikace nedělá sebemenší problém mezi sebou .
proview (112)|18.1.2008 22:17
No :-))) 2.8 '' myslím stačí ... sice jsem si zvykal taky s obavama ze 3.5'' ...vyřešil jsem to elegantně silnějšíma brejlema a mám vystaráno .Idealní by samosebou bylo kdyby se dalo sehnat zažízení velikosti ASUSKA s aspon 21'' obrazovkou ..ale obávám se že takovej mazec prostě zatim neni realnej :-))
Marcel00_ce4you (73)|18.1.2008 23:25
Maximalna spokojnost s Asuskom.
Ale niekde na nete som videl ze existuje do SD slotu TV tuner... ale to som asi fantasta ked cakam ze bude aj na miniSD... :sarcastic:
Marcel00_ce4you (73)|18.1.2008 23:25
brrrr to tam asi nevopcham.... :oops: SDIO TV

alebo taketo integrovane cudo
zuzkys (356)|18.1.2008 23:55
Já bych totiž PDA s telefonem a 3,5" displejem uvítala, dlouho jsem si zvykala na přechod z 3,5" na 2,8" asuska. Totiž přijde mi, že při čtení ebooků, navigaci a občas nějaký seriál/filmík je dost poznat, že je prostě menší. Jakmile přijde na trh nějaké PDA s telefonem a 3,5" tak prostě jdu do toho. Využívám ho hodně právě na činnosti, u kterých je to malinko znát. Sice je to o zvyku, ale ani za ten půl rok jsem si úplně stopro nezvykla, pořád mi to přijde nějak prťavé :D A jestli s sebou tahat o pár cm větší zařízení to už mě nezabije.
permar (552)|19.1.2008 07:25
Tož se taky přidám k hodnocení již výše zmiňovaného pocketka-max. spokojenost,a přesně jak napsal Proview,je to jako comp a proto je třeba se k tomu také chovat. Mám akorát dotaz na přispěvatele Proview- já na to čištění veškerého tzv. bordelu používám aplikaci MemMaid,zkusil jsi ji a co na ni říkáš.Já jsem max.spokojený,vyčistí úplně vše.Vím že je placená ale za ty peníze to stálo. Ještě k přispěvatelce Zuzkys-klobouk dolů před něžným pohlavím ,které používá taková zařízení,bohužel ve svém okolí znám slečny,ženy,které jsou mnohdy rády ,že si zavolají ze své nové Nokie x-té řady :))
Jirka K._ce4you (189)|19.1.2008 21:25
mám dotaz,tady vidím,že máte všichni WM6,tak proč to v obchodech nabízí s WM5?nemáte nějaký odkaz s obchodem s wm6kou?
zuzkys (356)|19.1.2008 22:26
Já si myslím, že už se v obchodech skoro všude prodává s WM6. To, že mají v popisku WM5 je podle mě jen jejich lenost to aktualizovat. Ale pokud chcceš mít opravdu jistotu tak např na www.asus.as mají i v popisku WM6. Ale není nejmenší problém pokud bys narazil na WM5 si to přeflashovat na WM6 - to umí opravdu každý a není to nic složitého.
2Permar: Díky za poklonu :oops: Já jsem asi trochu jiný příklad "typické holky", zajímájí mě takové technoidní věci, víc než věci, které by měly zajímat holky :D
kesu (548)|19.1.2008 22:31
[QUOTE="Jirka K."]mám dotaz,tady vidím,že máte všichni WM6,tak proč to v obchodech nabízí s WM5?nemáte nějaký odkaz s obchodem s wm6kou?[/QUOTE]

Je to presne tak jak říka zuskys. Jinak ja ho kupoval v alzasoftu a byl uz rovnou s wm6 i kdyz v ceniku meli napsano wm5
Jirka K._ce4you (189)|20.1.2008 08:24
Díky za rady,jdu to omrknout a asi jdu do toho.550ka asi hned tak na trhu nebude a čekat se mi nechce,dcera už pokukuje po Kaiserovi,tak sebou musím mrsknout,navyhovuje mi na něm klávesnice,vždy sem měl PPC bez,a ta akcelerace taky nic moc,ti co ho obhajují,tak nevím co z toho mají,je těžší,se strachem ho vytahujete z pouzdra ať vám náhodou nespadne na zem,atd,nevím co bych na něm našel za plus
Jirka K._ce4you (189)|20.1.2008 08:38
nechci dělat raklamu Alzasoftu,ale [CODE]http://blog.air4web.com/alzasoft-smejd.html[/CODE]
Jirka K._ce4you (189)|20.1.2008 09:24
tak to vypadá,že by se mělo založit nové téma - kde koupit Asus P535,nikde ho nemají skladem,že by už nikdy?
Bongo (35)|20.1.2008 11:23
Více-méně (až na pár drobností více :) ) spokojeným uživatelem Asusu P535 jsem tak čtvrt roku, ale kdybych si teď kupoval nový pda telefon, lákal by mě spíš [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] :))
Abrandecky_ce4you (102)|20.1.2008 11:42
Chtlě jsem se zeptat, jak máte nastaven mikrofon? Automaticky? Manuálně?

To Bongo: Tak všechno jde dopředu, to by člověk nemohl nic koupit
Bongo (35)|20.1.2008 11:45
Já to myslel spíš jako tip pro Jirku K...
Lothar.14 (21)|20.1.2008 13:09
Čauves, poradíte mi někdo jakej bluetooth sniper používáte? Mám WM 6 a zatim sem nic nenašel :o( Díky
Jirka K._ce4you (189)|20.1.2008 20:06
Tak jsem ho nikde nenšel,ještě zkusím zítra něco obvolat a uvidím,ale je to nějaká bída,nikde nic.Ještě bych se chtěl zeptat jak je to s kartami s větší kapacitou,4Gb nebo 8Gb SDHC,dík
Mipii (24)|21.1.2008 11:48
Cau mam problem s indikační ledkou asuse mam tak čtvrt roku a jsem ted nesmírně s ním spokojen vždy když mi přišla sms nebo jsem měl změškaný hovor mi ledka blikala červene a po přečteni sms zase zelene ted bliká zeleně pořád nevíte co s tím?
Skipy (110)|21.1.2008 12:23
Mrkni na nastavení - zvuky a upozornění - zprávy, nová SMS, mělo by být zatrženo blikat bez omezení.
Mipii (24)|21.1.2008 14:56
Diky je to tam po flashnuti romky jsem se v nastaveni moc nehrabal tak jsem nevedel jestli to bylo od vyroby nebo jsem to tam nastavoval thx už to facha
Mipii (24)|23.1.2008 22:55
Čau tak ještě jeden problém vim že se to tady už řešilo ale nemohl jsem to najít tak se hned zeptám flashnul jsem romku takže mi p 535ka detekuje 4 gb karty ale po sleep modu zamrzne a nedetekuje ji to pls co s tím??
Abrandecky_ce4you (102)|24.1.2008 17:21
proview (112)|27.1.2008 01:52
Tak se vyskytlo nové radio-4.9 a testuju ... zatim se jeví jako dost dobrý a hlavně se zdá na startu i rychlejší .
Lutri_ce4you (143)|27.1.2008 10:44
Tak jsem si to stáhl, ale nejde mi to nainstalovat :( Jaký je prosím postup :oops:
proview: Jo a co je v ní nového??
milanvoska (9)|27.1.2008 10:46
[QUOTE="proview"]Tak se vyskytlo nové radio-4.9 a testuju ... zatim se jeví jako dost dobrý a hlavně se zdá na startu i rychlejší .[/QUOTE]Prosím tě odkud jsi to stáhl. Koukal jsem na stránky Asuse a nikde jsem to nenašel?
proview (112)|27.1.2008 11:32
Tak... ztáh no :-)))))) říkám ... přes ftýpko ....
Musí se to rozbalit samozřejmě .. je to samosebou instalátor-dát na kartu -napájet přes usb a spustit..tot vše přeci.
Taky jsem vyzkoušel konečně dobře fungující patch na sdhc karty kdož ho nemají :-).
proview (112)|27.1.2008 11:38
Nového v ní nic asi nebude ... spíš se bude jednat o drobnou modifikaci pro naše sítě .Verze 4.8 a 4.81 je určena pro chs... tak šup s ní pryč a zpátky 4.7.Ale tahle je dobrá .
permar (552)|27.1.2008 12:13
Vážený Proview s tím pathem na SDHC postupovat klasicky ? Tzn. naistalovat do zařízení a hotovo? Nebo se to musí někde speciálně vložit? Možná je to pro tebe triviální dotaz ale dvakrát měř a jednou .......,tak bych nerad něco zkonil,dík za odpověď.
permar (552)|27.1.2008 12:20
No zkouším naistalovat tu novou verzi rádia ale pořád mi to píše please plug in AC first!!! Tak teď nevím v čem dělám chybu,poradí někdo?
milanvoska (9)|27.1.2008 12:22
[QUOTE="permar"]No zkouším naistalovat tu novou verzi rádia ale pořád mi to píše please plug in AC first!!! Tak teď nevím v čem dělám chybu,poradí někdo?[/QUOTE]Tak připoj nabíječku !!! Ne USB kabel z PC, ale originál nabíječku a půjde to.
Marcel00_ce4you (73)|27.1.2008 12:37
[QUOTE="proview"]Tak se vyskytlo nové radio-4.9 a testuju ... zatim se jeví jako dost dobrý a hlavně se zdá na startu i rychlejší .[/QUOTE]

Tiez by ma zaujimalo cim sa nove "radio" lisi...
zslezak (2)|27.1.2008 12:46
[QUOTE="proview"]Prográmek extendet switch je tak tochu něco jako úklid pozavíraných aplikací .. jako kdyby se defragmentovalo a uklízely rozházený soubory v romce -čili malinko, ale přece, to pomůže . Původně byl vytvořený pro 2003 ale funguje i na wm6..Clean temp je vynikající prográmek na odmáznutí zaplněný keše a po odinstalování prográmků jejich zbytků a registrů co jsou už zbytečný...fakt moc doporučuju-jak je malej tak je super...lehce se nastavuje a myslim že jsem lepší neviděl ...... a že jsem jich zkusil docela dost :-)) Všechny jsou free samosebou.Mám na kartě složku kde mám všechno uloženo a pokud měnim back up tak instalíruju jen tyto a samozřejmě navigace s mapama.Ještě bych možná zmínil programek Samsung Time ... malinkej a vkusnej .Jinak ty zbytečky jako ICQ, SPB Backup a SPB Weater z poče .Ani jedna aplikace nedělá sebemenší problém mezi sebou .[/QUOTE]

Děkuji za popis, ale chtěl bych poprosit o nějaký link, kde to najdu; zkoušel jsem různé servery se software pro PDA, nenašel, ani vygůglovat se to nedaří. Nebo máte-li ještě instalační soubory schovány, pošlete prosím.
cz025552@tiscali.cz
Děkuji předem
Bongo (35)|27.1.2008 12:54
Zkoušel jsem do googlu zadat asus p535 radio 4.9, a podle výsledků se zdá, ze zkratka CR na konci souboru neznačí "Česká Republika", ale "Costa Rica". Tuším, že "Česká Republika" by byla označena zkratkou CSY.
Ale klidně s tím experimentujte :D
JoU81_ce4you (116)|27.1.2008 13:19
Bongo - bingo :D