Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - fotky displaye - žádost

mdkill (31)|7.12.2007 12:48
[QUOTE="insomnia"]Ahoj, koupil jsem Asus P535 a mam veskery Program Files v pameti Asuse, ale rad bych, aby to cely bylo na miniSD karte a ja tak mohl mit vsechny programy tam. Duvodem je i to, ze se mi do pameti telefonu nevejde TomTom6 se vsema mapama, ktery chci. Pomuze mi nekdo?

Chci se jeste zeptat na GPS, protoze se mi nezobrazuje ikonka GPS, kdyz zadam start/nastaveni/pripojeni - je to normalni? objevi se mi tam ikonka GPS az kdyz naistaluju aplikaci, ktera GPS vyuziva?

Diky[/QUOTE]

Pri instalaci musis navolit, ze to chces na miniSD a ne do pristroje. Pokud instalujes z *.cab tak ten pouze nakopirujes na kartu a spustis v PDA. Pokud je instalujes z *.exe musis spojit PDA s PC pres ActiveSync a *.exe spoustis v PC. GPS ti bez instalace softu samo nepojede.
mattirm (15)|7.12.2007 18:20
Prosim o pomoc ,ak mi niekto vola tak sa mi na display zobrazi len "T-MOBILE" a "PRICHOZI HOVOR" nezobrazi sa od koho. No potom az vojdem do zmeskanych tak mi normalne zobrazi kto volal. Vie niekto v com asi je problem? DAKUJEM :oops:
Mipii (24)|10.12.2007 01:05
[QUOTE="mattirm"]Prosim o pomoc ,ak mi niekto vola tak sa mi na display zobrazi len "T-MOBILE" a "PRICHOZI HOVOR" nezobrazi sa od koho. No potom az vojdem do zmeskanych tak mi normalne zobrazi kto volal. Vie niekto v com asi je problem? DAKUJEM :oops: [/QUOTE]
Mi se normálne na displeji zobrazi jmeno volajícího číslo a ješte i fotka pokud ji tam mam pokud je to číslo co nemám v kontaktech tak se mi zobrazí jen jeho číslo mam o2 a vodafone
mattirm (15)|10.12.2007 07:30
[QUOTE="Mipii"][QUOTE="mattirm"]Prosim o pomoc ,ak mi niekto vola tak sa mi na display zobrazi len "T-MOBILE" a "PRICHOZI HOVOR" nezobrazi sa od koho. No potom az vojdem do zmeskanych tak mi normalne zobrazi kto volal. Vie niekto v com asi je problem? DAKUJEM :oops: [/QUOTE]
Mi se normálne na displeji zobrazi jmeno volajícího číslo a ješte i fotka pokud ji tam mam pokud je to číslo co nemám v kontaktech tak se mi zobrazí jen jeho číslo mam o2 a vodafone [/QUOTE] Tak to vobec nechapem ,preco mne to neide,samozrejme mam aj CLIP fakt som z toho trocha paff.
mattirm (15)|10.12.2007 07:57
A to som vyskusal aj s kartou O2 a stale nezobrazuje :?
Marcel00_ce4you (73)|12.12.2007 00:21
[QUOTE="czbird"]No to mi teda prijde fakt mnohem jednodussi si zapnout to odpojovaci tlacitko primo v liste, nez se tim takhle pokazde prokousavat... :sarcastic:

[/QUOTE]
V suvislosti s odpojenim GPRS po prijati resp. odoslani MMS reagujem na tie divoke postupy odpojenia GPRS pomocou preklikavania sa menu, alebo klikani na bublinu hore a tam davat odpojit...

To je divocina, co tak stlacit 2 cervene tlacitko. hmm ? :sarcastic:
Marcel00_ce4you (73)|12.12.2007 00:22
[QUOTE="mattirm"][QUOTE="Mipii"][QUOTE="mattirm"]Prosim o pomoc ,ak mi niekto vola tak sa mi na display zobrazi len "T-MOBILE" a "PRICHOZI HOVOR" nezobrazi sa od koho. No potom az vojdem do zmeskanych tak mi normalne zobrazi kto volal. Vie niekto v com asi je problem? DAKUJEM :oops: [/QUOTE]
Mi se normálne na displeji zobrazi jmeno volajícího číslo a ješte i fotka pokud ji tam mam pokud je to číslo co nemám v kontaktech tak se mi zobrazí jen jeho číslo mam o2 a vodafone [/QUOTE] Tak to vobec nechapem ,preco mne to neide,samozrejme mam aj CLIP fakt som z toho trocha paff.[/QUOTE]

To preto, lebo mas to telefonne cislo nahodene v zozname 2x a to vzdy pod inym menom. Napr.: 090X123456 Jan Novak a taktiez napriklad ako Novak Jan. Toto sa bezne stava aj na beznych mobiloch.
trubg_ce4you (47)|12.12.2007 07:11
Fungují vám videa na netu?Stáhnul jsem flash player 7 a nic..TCPMP mám taky..:oops:
mattirm (15)|13.12.2007 08:35
Tak uz viem preco sa mi nezobrazovali mena resp. tel.č. pri prichadzajucich hovoroch. Problem bol v Softwear SPB PHONE SUITE v.1.0 .Po jeho odinstalovani ide vsetko ako má.
Lipon (61)|13.12.2007 09:04
SPB PhoneSuite mam taky a zobrazuji se mi u vsech prichozich hovoru jmena z kontaktu ...
mattirm (15)|13.12.2007 09:55
[QUOTE="Lipon"]SPB PhoneSuite mam taky a zobrazuji se mi u vsech prichozich hovoru jmena z kontaktu ...[/QUOTE]Bol by som rad keby aj mne fungoval PHONE SUITE ,ale proste je to tak ze asi moju P535-ku s WM6 nema rad. Na neakom fore som sa docital ze niesom jediny ktoremu sa to stalo. Skusil som HR a len samostatny PHONE SUITE a ten isty problem. Takze sa musim zaobist bez neho. :?
Atisbusty (102)|14.12.2007 13:33
Ahoj všem, dlouho jsem rozmýšlel dárek pro bratra a standardně jsem koukal po přístrojích HTC. Pak jsem narazil na 535 a pokud jsem tedy něco nepřehlédl, vyjma klávesnice a nepodpory G sítí je to shodné zařízení jak Kaiser. Pokud k zařízení máte nějaké zásadní výhrady, budu rád za každou poznámku.

Díky
Mipii (24)|16.12.2007 18:26
Cau lidi skusil jsem v 3 obchodech asi 4 značky všech tříd class 2,4,6 a ani jedna 4 GB karta mi nefunguje dam ji do přístroje skusim i reset a pořad mi to hlasi karta nenainstal kartu pretec jsem jeste nemel možnost vyskoušet jsem z okoli ostravy a v žadnem obchode jsem na ni nenarazil a obědnavat na slepo přes net neco co možna ani nebude fungovat se mi nechce neporadil by někdo co s tím a jestli nekomu vubec funguje jina karta 4GB krom pretec ???
rocco (35)|16.12.2007 22:58
[QUOTE="Mipii"]Cau lidi skusil jsem v 3 obchodech asi 4 značky všech tříd class 2,4,6 a ani jedna 4 GB karta mi nefunguje dam ji do přístroje skusim i reset ......[/QUOTE]

Jak uz tu bylo nekolikrat reseno a receno :)) funguji vsechny karty,ALE pokud ji budes strkat do cerstve koupeneho Asuse,tak ti nepofrci,protoze v nich neni posledni verze firmwaru!!! Stahni ji,hod si ji na nejakou mensi kartu,nainstaluj a potom Ti to zblajzne vsechno! Capis? :cool: PS: posledni verze se lisi v jedne malickosti a tou je verze ROM,proto to nefacha!
rocco (35)|18.12.2007 17:39
Pro vsechny.kdo se posledni dobou nemohou dostat na stranky podpory Asusu,tady je vyse zmineny posledni update firmwaru:

[CODE]http://rapidshare.com/files/77442649/FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th.zip[/CODE]

:cool:
trubg_ce4you (47)|20.12.2007 09:10
Nemáte někdo nějaký tip na nabíječku druhé baterie?
proview (112)|20.12.2007 23:07
Po delší době opět zde :))

tady je odkaz přímo na ftýpko ohledně sledování vývoje romek .Ted momentálně porovnávám ,podle času, Kaisera a 535.Chci co nejobjektivněji tak vydržet ...



ftp://ftp.asus.cm.tw/pub/ASUS/IA/535/
mv88_ce4you (17)|24.12.2007 12:43
Mám problém s wi-fi na mém ASUS P535, už podruhé mi "zmizela" možnost zapnout wi-fi. Správce wi-fi hlásí, že wi-fi je vypnuté, volba "Zapnout wi-fi" je neaktivní. Jediné, co pomůže, je tvrdý reset a všechno instalovat znovu :-( Nevíte někdo, jestli se wi-fi nedá oživit bez resetování??? Díky
proview (112)|25.12.2007 12:49
Tak takový problém je dost zvláštní ....musíš trochu popsat co máš nainstalováno a pod.Doporučil bych asi přeflešnout radio a ted zrovna je už nová verze 4.81...a zdá se dost dobrá ve všech směrech.Jinak bych doporučil asi přeflešnout celkově ...
Je navýsost dobrý používat clean temp-po odinstalování různých prográmků, a v pr. files smazat zbytky.

lancerr (6)|26.12.2007 03:54
při vložení sim karty do asusu se mě v kontaktech objevily tel čísla a kontakty.když je dám uložit do kontaktů telefonu tak mám v kontaktech vše 2* jednou na sim a jednou v mobilu nedá se někde navolit že se májí zobrazovat kontakty je z mobilu?

Chiquita_CZ (28)|26.12.2007 15:55
Zdravim,

na mém asusu mi neustále ubývá pamět programu a netuším čím je to způsobeno, neví někdo jak to zjistit? případně co s tím dělat? Kolik tak priblizne mate vy volné paměti?
Setkal jsem se s problémem kdy jsem nebyl schopen otevřít jednu webovou stránku protože na ní bylo video a mělo více než 10MB a prostě se nevešlo do téhle "operační paměti". Nedá se nějak zařídit aby si při zaplnění odkládal data např na kartu?...
Lothar.14 (21)|27.12.2007 10:32
Ahoj, jsem taky jedním z těch šťastlivců, kteří vlastní P535ku. Jen mě trápí pár maličkostí. :o) Jak změním vyzvánění u budíku? Poradí někdo kam to mám naházet? A pak, když nejsem na WIFI, jak zprovoznit ICQ přes GPRS, jde to vůbec? Díky :o)
Marcel00_ce4you (73)|27.12.2007 18:01
ANO icq CEZ gprs IDE... NEJDE TO LEN V PRIPADE KED BEZIS SUCASNE NA ACTIVE SYNC...

Co sa zmeny budika tyka, tak tam kde sa nastavuje budik, klikni na ten zvoncek co tam vidis a dostanes sa do ponuky zmeny tonov a inych funkcii budika. Ak ti zvuky nevyhovuju, tak si do ardresara Windows na PPC dohraj dalsie zvuky vo formate wma.

Vot vsjo... :sarcastic:

oprava, tie subory pre budik su vo WAV a nie WMA ako som pisal... omluvam sa za chybu :oops:
proview (112)|27.12.2007 18:34
Samosebou se lze jednoduše připojit třeba icqčkem nebo skypem přes gprs:))

Stačí jen spustit explorer nechat běžet -at uz přes google třeba a nebo jinou (tímto je myšleno spouštění bez sebemenšího nastavování)-uvodní spouštění ještě ale neznamená že služba -data gprs běží... -to se musi viditelně v liště objevit přeci ,pak již jen stačí spustit skype a nebo icq (data na icq jsou zadáčo tušim u všech operátorů) ... a nechat klidně celej den připojeno.

A druhá odpoved na zmenšování vel. pam. ---stačí si nainstalit clear temp (free) a nakonfikčit -a hned se asusovi bude líp dejchat :-)))
Lothar.14 (21)|27.12.2007 21:21
Díky vám oboum, někdy bych měl zapojit mozek. Ale dostal sem ho pod stromek, takze sem zatim ve fázi poznávání. :o) Je to super stroj, snad nejde chtít víc. čus
Lothar.14 (21)|27.12.2007 22:16
Jenom ještě dotaz, seš si jistej, že to má bejt wma? Teď sem to zkoušel, ale pořád mi to nejde, je to divný :o(
Marcel00_ce4you (73)|27.12.2007 22:35
A co ti konkretne nejde ? menit tie tony ked kliknes na ten zvoncek ? Pisal som ti na ICQ ale nist....

Doplnene ohladne doplnenia songov do budika:
Ten wav musi mat vzorkovaciu frekvenciu 22kHz, 16Bit, mono. Nazov by nemal obsahovat medzery...
Marcel00_ce4you (73)|30.12.2007 22:17
Mam prosbu, nevie niekto ako presuniem systemovu zlozku na SD kartu ? nechcem aby bola na zariadeni.:oops:
Marcel00_ce4you (73)|31.12.2007 13:54
Sikovna utilitka, v ktorej si mozete nacaosvat, kedy sa ma zapnut GSM modul alebo vypnut na jednotlive dni. Taktiez moznost nacasovat zapnutie a vypnutie BT. Program je FREE.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
proview (112)|1.1.2008 01:34
No to je velmi podařenééé :-))) ... ale fakt dobrá věcička ...to se dost hodí ....
já teda nejsem přítelem zapchávat zbytečnostma ale tohle je dobrý ...ted zkoušim porovnávat kaisera s asusem-nejde to rychle teda ...ale krom větší možnosti dat. přenosů - kam se hrabe na asuse .. až mě to votráví a budu na konci tak to popíšu ....
Zatim se jen bavíme o základní romce s českým neb slovenským prostředím což neni stejný co IW.A to nemyslim ve zlym-ale tady asus nezaspal .A jen nepatrný rozdíl mezi anglickou a českou romkou .
Lothar.14 (21)|1.1.2008 22:18
poradí mi někdo, kde sehnat flash player? mam WM 6
Surgical (2364)|1.1.2008 23:20
Že by?

Obecně funguje-li na WM5, proč by nefachal na WM6? Nutno ovšem zkusit.

Též by měl fungovat (u mě funguje) Flashlite 2.1 for Windows Mobile 5

Pro přezkoušení funkce si dovolím přidat soubor :)




P.S. mám taky WM6, akorát na Artemisu
lancerr (6)|3.1.2008 14:03
[QUOTE="proview"]No to je velmi podařenééé :-))) ... ale fakt dobrá věcička ...to se dost hodí ....
já teda nejsem přítelem zapchávat zbytečnostma ale tohle je dobrý ...ted zkoušim porovnávat kaisera s asusem-nejde to rychle teda ...ale krom větší možnosti dat. přenosů - kam se hrabe na asuse .. až mě to votráví a budu na konci tak to popíšu ....
Zatim se jen bavíme o základní romce s českým neb slovenským prostředím což neni stejný co IW.A to nemyslim ve zlym-ale tady asus nezaspal .A jen nepatrný rozdíl mezi anglickou a českou romkou .[/QUOTE]

Wirelesstime
pánové tento soft mě nechodí mobil se vypína ale bluetooth ne nevite jak to nastavit mobil se vypíná i když dám aby se nevypínal abluetooth jede furtnull
Marcel00_ce4you (73)|3.1.2008 15:57
Tak to fakt nechapem, uz mi to slape od vtedy co to je tunak na fore a bez jedinej chybicky... BT nepouzivam a ani som ho nenastavoval, takze to ti povedat neviem... posli PRINTSCREEN obrazovky ako to mas nastavene...
lancerr (6)|3.1.2008 18:09
jak se děla prinscreen
Marcel00_ce4you (73)|3.1.2008 21:47
[QUOTE="lancerr"]jak se děla prinscreen[/QUOTE]

skus si stiahnut tuto utilitku, je free... musis byt spojeny cez ActiveSync s PC. NA PC spusti tuto utilitu a je to...

http://www.pocketpcfreewares.com/de/index.php?soft=552
trubg_ce4you (47)|4.1.2008 20:30
1.Používáte někdo Phone Pad s T9?Místo háčků to posílá jen otazníky..klidně bych se obešel bez diakritiky,ale kudy na to?Vyřešil to někdo?T9 bez diakritiky?
2.V Baterry Status jde nějak nastavit v počítadle hovorů aby to počítalo tak,jak to operátor účtuje?Do první minuty zaokrouhlovat a od druhé přesný počet sekund?Maličkost,ale mělo by to jít...Díky ...
permar (552)|5.1.2008 18:23
Mám prosbu-buť tak hodný a napiš trochu podrobněji jak dopadlo to porovnání Kaisera s Asusem P535. Jsem samozřejmě vlastníkem Asuse,ale moc by mě to zajímalo.Kolega v práci si pořídil Kaisera ,ale bohužel nemáme čas na to ,abychom zkusili něco porovnat. Takže za jakoukoliv tzv. malou rekapitulaci bych byl vděčný,dík. Jinak pánové, nevím jak ostatní majitelé tohoto pocketka, ale já jsem dost mile překvapen,jak tento přístroj,Asus P535, šlape. A všiměte si,že když se podívate na jakékoliv stránky,které se věnují Pocket PC,všíchni mají nějaký problém,jen majitelé Asusu jsou spokojeni,hold není stroj jako stroj.:D
permar (552)|5.1.2008 18:26
To porovnání (Kaiser vs. Asus) bylo pro přispěvatele Proview. Dík za pochopení.
lancerr (6)|7.1.2008 01:07
zkoušely jste někdo na tom wirelesstimu zapínat a vypínat bluetooth všechno mě jde zapínat a vypínat telefon,wifi ale bluetooth ne.mám tuhle verzi a ještě novější,ta umí i wifi ale ani u jedné mě to bluetooth nejde
lancerr (6)|7.1.2008 02:47
potřebuji nějakej softík na vypínání bluetooth něco jako wirelesstim ale funkční nevíte o něčem.používám bluetooth pro HF v autě proto je potřebuji mít přes den zapnuté a vypínat jen v noci kvůli baterce nevíte o něčem??
proview (112)|7.1.2008 12:09
Tak trochu to srovnání asuse a kaisera:
Samosebou je každej stroj tak trochu z jinýho těsta ...ale chtěl jsem jen porovnat praktičnost,vychytávky a hlavně vše v základní romce .Co se týče rychlostí tak tady neni o čem hovořit...asus .Jen připomenu že asus má prostředí již v romce a není to iw......kaiser používá interwrite a tady je to malý zpomalení celýho pdačka.pokud se vypne tak je to hodně znát .Co se týká klávesnice u kaisera -tak ta je dost dobrá...ovšem -nejsem pisálek za jízdy autem smsek a pod-tak tady si myslím je praktičnost jen na stole....ale dobrá klávesnice je -to se musí přiznat .Jinak psaní tužtičkou si myslím je taky dost dobrý u asuse -i rychlý a pohodlný .Jedině co se musí u kaisera hodně pochválit je nabídka připojování-to funguje velmi pěkně a dá se ztahovat i z torrentů a docela svižně :-).A na icq přes gprs zas bohatě stačí asus.Co mě ale hodně zarazilo tak to jak kaiser nezvládá streamová videa..... to tak do rychl. kolem 280 a má co dělat ...tady by to chtělo vychytat něco kolem grafiky . Na 535 jdou do rychl. tak kolem 500 a je to hodně znát .To samé platí i pro přehrávání videí z kamerky .Jinak bych řek že fotečky jsou asi tak na stejno .Velkej klad vidim v pamětovkách -cenách,dostupnosti a tak .Mini sd se mi jeví jako vhodnější .Ale to je věc názoru.Celkově bych to asi shrnul tak 55:45 ve prospěch asuse s tim že kdo potřebuje rychlejší dat. přenosy měl by dát přednost kaisrovi a kdo rád rychlejší hračičku k práci tak asuse -myslím prográmky a různý vychytávečky.
Spolehlivost je asi stejná samosebou-obě zařízení nemají moc chybiček .Asus je o něco lehčí . Tolik jen všeobecně....nechci samozřejmě ani upřednosnovat jedno nebo druhé a jestliže někdo písne že mu něco nefunguje tak zkontrolovat všechno nainstalovaný a tak .
permar (552)|7.1.2008 17:07
Vážený Proview,dík za srovnání A vs. K, dnes jsem měl v práci chvíli čas tak jsme s kolegou srovnávali, a ve stručnosti je to asi tak jak jsi již uvedl ve svém příspěvku. :)) Já jsem spokojený až až,musím zaklepat na dřevo.:D
kesu (548)|9.1.2008 17:43
Lidicky nevite jak zprovoznit dalkove ovladaní PC (S Win VISTA) na Asuskovi (přes BT) ? Resp. jak zprovoznit synchronizyci s PC pres BT?
kesu (548)|9.1.2008 18:12
[QUOTE="konik"]Pro vsechny.kdo se posledni dobou nemohou dostat na stranky podpory Asusu,tady je vyse zmineny posledni update firmwaru:

[CODE]http://rapidshare.com/files/77442649/FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th.zip[/CODE]

:cool: [/QUOTE]

Jak zjistím jakou verzi fw mam aktualne nahranou?
permar (552)|10.1.2008 16:25
K tomu tvému zjištění fw - klikni na Nastavení/Systém/Systémové informace/Verze a jseš tam.:))
X-etra (14)|11.1.2008 18:46
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jestli neexistuje nějaký program pro telefon v pda. Jde mi hlavně o to, aby to ukazovalo celkový čas odchozích hovorů, atd. Jinak mám Asuse P535 od Vánoc a nemůžu si ho vynachválit. Díky moc.
Marcel00_ce4you (73)|11.1.2008 20:44
[QUOTE="X-etra"]Dobrý den, potřebovala bych poradit, jestli neexistuje nějaký program pro telefon v pda. Jde mi hlavně o to, aby to ukazovalo celkový čas odchozích hovorů, atd. Jinak mám Asuse P535 od Vánoc a nemůžu si ho vynachválit. Díky moc.[/QUOTE]

PhoneDash

Ja som si ho dokonca prelozil do SK... Celkom sikovny softik. Uplne mi vyhovuje.
Mipii (24)|16.1.2008 12:54
Nazdar prominte že zase otravuji stahnul jsem si z rapidu tu novou verzi romky co tam hodil koniik mam doma kartu 1 gb tu to normalne bere tak jsem to na ni hodil ale když to chci otevřít to proste nejde tak se chci zeptat na radu teda spíš na postup jak mam postupovat když tam chci dat tu novou romku koupil jsem si kartu 4 gb class 6 a v fotaku normalne frčí takže doufam že když to udělam podle vasich rad udělam tak to bude oukej i v pda diky moc Mipi
Jarano (8)|16.1.2008 15:57
Zdravím, nevíte někdo jaký je rozdil v ROM mezi verzí FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_3th a FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th. Obě vyšly pár dní po sobě ale není mi jasný rozdíl. Download z ASUSu nabídne 4th, na ftp mají obě verze.
Jediné co mě napadá že 4th je novější a jsou tam opravené nějaké chyby, ale zas rozdíl mezi nima je 2dny, to toho moc nemohli stihnot změnit???