Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - fotky displaye - žádost

czbird (334)|2.9.2007 10:06
Nic nemotam! A jestli chceš tvrdit, že SD je to samý co miniSD a uSD, tak si o tom nejdřív něco zjisti a přečti. Co třeba napájení???
A hlavně se mi nesnaž tvrdit že ti jede celá kapacita 4GB na FAT 16.Ono totiž od 4GB je třeba Fat32, kvůly řadiči který spojuje dva 2GB čipy.[/QUOTE]

i "ne-SDHC" kartu muzes naformatovat na 4GB s FAT16, akorat budes muset mit 16k clustery, a to každý program neumi.
mahas (5)|2.9.2007 17:50
Dobry den,
jsem majitelem Artemise, nektere veci mi vadi , asi predpokladam vadily vam, tak se chci zeptat na par veci po prechodu k Asusu, ktery planuji ( asi na P750 az bude , kolem vanoc )

1. jde pouzit HTC Home a HTC x-button nebo nejake jine alternativy...? co znamena po 3 resetech , to me trochu desi :-)
2. Mam TomToma, jak nasdilim iGO nebo Navigon aby je navigace umela pouzivat? TT funguje, ale iGO nevidi GPS...udajne na to existuje utilita, ktera udela virtualni GPS com a pak to jde...
3. Jaky pouzivate soft na Asusu a byl predtim asi logicky i na Artemisovi ? Slo by porovnat rozdil v rychlosti, ale i vydrz baterky ?
4. Existuje nejaka redukce microSD na miniSD nebo je nutno koupit nove karty ?
5. Jaka je kvalita zvukoveho vystupu na Asusu, Artemis byl velmi velmi kvalitni, prakticky jako MP3 prehravac... S dobrymi sluchatky mi taky MP3 prehravac nahrazuje
Tominico (29)|4.9.2007 10:43
Zdravim, chtel bych poprosit nekoho, kdo ma 100% odzkouseno a vi o cem mluvi, jestli by nenapsal vyhody a nevyhody novych WM6 a predevsim upgradu WM5 na Asus P535 na novy OS. Je tento upgrade vratny, nebo nikoliv?
Dekuji mnohokrat za ochotu a souhrne info!
czbird (334)|4.9.2007 15:39
[QUOTE="koko777"][QUOTE="zuzkys"]koko777: Podle mě ale ani ve WM6 SDHC karty bez patche nejedou... Pouze klasický miniSD karty 4GB.[/QUOTE]

Plácáte všichni blbosti. Na WM6 SDHC jede a bez nějakýho patche, už jsem to tady psal.
Pro zuskys: sama by si to měla vědět, vždyť sem ti posílal odkaz, kde koupit toho SanDiska. Sám ho mám a kvůli tomu jsem upgradoval na WM6.

P.S.: Určitě neexistuje karta která má víc jak 2GB a není SDHC - jenom to na ní není napsaný.Takže pojem 4GB noSDHC je kravina jak ******.[/QUOTE]

muzes ten link plz zverejnit? diky...
koko777 (33)|4.9.2007 16:37
To czbird: Tak tady to máš....

http://nokia.novymobil.cz/prislusenstvi/id/7058/

http://www.sandisk.com/Corporate/PressRoom/PressReleases/PressRelease.aspx?ID=3530
Tominico (29)|4.9.2007 17:54
Jeste jedna vec, prosim, nemate nekdo programek na Asus P535, ktery by dokazal prehledne vytvorit skolni rozvrh? Neco jako kalendar, ktery je origo u WM5. Diky!
zuzkys (356)|4.9.2007 23:41
Jako moc softu na rozvrh hodin není, jen můžeš buď zkusit tento:

http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=downloads&op=entry_view&iden=560

Nebo já teda jeden čas používala prográmek, kteý teď zrovna nemůžu najít, ale mrknu po něm a přidám odkaz později.

EDIT: Tak už jsem ho našla, je to tento:

http://www.pocket4you.com/freeware/index.php?vypis=jedno&id=218

Vyzkoušej třeba oba, uvidíš co ti bude víc vyhovovat. Docela mě mrzí, že není něco pořádného, myslím, že hodně z nás by ho využilo.
koko777 (33)|5.9.2007 21:11
[QUOTE="Losos"]Jeste vetsi kravina je rceni ze karta vetsi nez 2Gb klasicka SD nemuze byt :-) Format SD umoznuje kapacitu do 4Gb .... SD o kapacite 4Gb jsou nejen ve vyrobe ale i v prodeji uz par mesicu ..... [/QUOTE]

Apeluji zpět na dohady ohledně SD a SDHC o velikosti 4GB, kde se mne pár lidí snažilo vyvést z "omylu"
DOPORUČUJI navštívit stránku SDA (SD Card Association) kde jsou k daným informacím nejkompetentnější a kde také potvrzují to co jsem říkal : "že 4GB neSDHC je blbost...."
"Compliant SDHC Memory Card (Correct card) SDHC logo"

více na : http://www.sdcard.org/about/sdhc#caution

Úplně dole je to černé na bílém.....;)
Losos_ce4you (1147)|5.9.2007 22:09
Z hovna bic neupletes ..... plati samozrejme to co jsem jiz psal - ty jsi prisel v clanku na to ze SDHC jsou karty vetsi nez 2Gb a ze musi byt oznaceny jako SDHC ...... Krom SDHC - resp.SD2 , si precti neco i o SD ....
palacinka. (20)|5.9.2007 22:36
Řekl bych, že už stačí to neustálé zahlcování fóra a dohadování se o SD kartách. Jak je zde uvedeno, že 4GB miniSD karta neexistuje, že je to blbost atd. tak Vás kdo toto tvrdíte zklamu. Tato karta existuje, dělá to jen pár výrobců, např. Pretec, part number této karty je PCMN4GB, má přenosovou rychlost 10MB/s. U těchto karet je uvedeno, že je to nestandard a že nemusejí fungovat ve všem. Jelikož funkčnost karty není zaručena ve všech zařízeních, na což upozorňují výrobci karet, tak i když si ji koupíte tak je to na vlastní riziko. Dále tuto kartu dělá např. EMTEC. A ještě pro ty co tady chrlí informace o tom, že si máme přečíst různé specifikace formátů atd., panáčku, toto není třeba číst. U této velikosti se nejedná o standard, takže to jde mimo specifikace a NEJEDNÁ SE O SDHC.
toňas (5)|7.9.2007 19:31
Dobrý den. Díky Vám a vaším příspěvkům jsem se stal novým majitelem P535 a chtěl jsem se zeptat. Při nastavení napájení - úspory energie když se v položce přenos "odškrtne" políčko Přijmout všechny IR přenosy. PROSÍM co to znamená, co se změní v provozu zařízení. Já prozatím nic nezpozoroval. Děkuji.
Kruger !!! (26)|7.9.2007 19:41
Pokud má 535 infraport tak neustále vysílá signál (něco jako by si měl dálkový ovladač neustále stisknutý) Čili pokud používaš přenos BlueTooth vypni tuto funkci popř. ji zapínej pouze, když si budeš chtít posílat data přes infraport. Měl by si tím ušetřit energii na delší provoz ;)
czbird (334)|7.9.2007 19:45
a) P535 infrak nema
b) pokud to vypnes, tak pres BT nic neprijmes
zaver - nechat zapnute forever :cool:
Kruger !!! (26)|7.9.2007 19:50
V tom připadě sorry, tím pádem to je asi taky špatnej překlad jelikož E-Ten X500 to ma stene pise infra dela bluta :)
toňas (5)|9.9.2007 10:14
Děkuji za odpovědi. Po vypnutí - odškrtnutí se výdrž baterie prodloužila o 50%, ale pozor zjistil jsem, že SMS jde odesílat, ale zařízení žádnou SMS nepřijme. Takže jak psal czbird raději nevypínat :!:
Abrandecky_ce4you (102)|12.9.2007 14:37
Prosím váš, chtěl bych jednoznačnou odpověď:
1. Fungují na Asus P535 s WM6 bez jakéhokoliv patchování 4GB miniSD karty např. Pretec (ty normální, ne SDHC)? Jak se v PDA tváří? Jako jedna 4GB nebo 2x2GB? Funguje tato karta bezprobémově i na obyčejné čtečce karet k PC?
2. Je vratný proces upgrade z WM5 na WM6?

Díky
rocco (35)|12.9.2007 19:24
Zdarek, nikde jsem nenasel programy Firefox a Thunderbird pro Pocket PC!
To se na nej instaluji verze pro desktop PC? Mohl by mi taky nekdo poradit, jak zmacknout treba kombinaci CTRL + C, kdyz pouzivam stylus a nemuzu pouzit 2 prsty na soucasne zmacknuti? Dekuji.

PS: predem se omlouvam za hloupe otazky,ale je to moje prvni PDA.
Tominico (29)|13.9.2007 10:36
Chtel bych se zeptat, jestli zde neni nekdo, kdo mel tolik sily a trpelivosti a rozchodil bez problemu na neomezenou dobu program Smaato Cost??? Moc by se mi hodil, ale nejde mi rozbehnout, vzdy po mesici chce "KEY". Diky moc!
Lipon (61)|13.9.2007 13:26
[QUOTE="konik"]Zdarek, nikde jsem nenasel programy Firefox a Thunderbird pro Pocket PC!
To se na nej instaluji verze pro desktop PC? Mohl by mi taky nekdo poradit, jak zmacknout treba kombinaci CTRL + C, kdyz pouzivam stylus a nemuzu pouzit 2 prsty na soucasne zmacknuti? Dekuji.

PS: predem se omlouvam za hloupe otazky,ale je to moje prvni PDA.[/QUOTE]

pokud neni verze uvedenych programu pro PPC, tak si troufam tvrdit, ze uspesna instalace neprobehne. Soudim podle toho, ze Opera ma zvlast verzi pro desktop, zvlast pro PPC a zvlast pro Javu.

Ctrl+c funguje tak, ze na SW klavesnicce zmacknes ctrl a potom C - po tapnuti na CTRL zustane "stisknute" dokud nezmacknes dalsi klavesu na klavesnicce - v tomto pripade C
Lipon (61)|13.9.2007 13:30
[QUOTE="toňas"]Děkuji za odpovědi. Po vypnutí - odškrtnutí se výdrž baterie prodloužila o 50%, ale pozor zjistil jsem, že SMS jde odesílat, ale zařízení žádnou SMS nepřijme. Takže jak psal czbird raději nevypínat :!: [/QUOTE]

tak to není, mám nastavení přenosu vypnuté od chvíle, co 535ku mám, a SMSky fungujou bez jakýchkoliv problémů oběma směry, v tom tvůj problém s SMS příinu mít nebude

P.S. modrozub nepouzivam, takze mi neva vypnuti prenosu
czbird (334)|13.9.2007 19:36
Na SMS by to opravdu zadny vliv mit nemelo.
toňas (5)|13.9.2007 21:58
Pánové díky. Po přečtení příspěvku Lipona jsem přenos znovu odškrtl, ale po provedení jsem P 535 restartoval a opravdu SMS chodí bez problému. Prostě začátečník s PDA a 535 tři týdny. Ještě jednou díky.
revoltego (21)|14.9.2007 06:55
Zdravím Vas,jsem novopečeným majitelem asus P535,nemam tyhle mašince co vytknout,jen jedna věc mě trochu zklamala a to je hlasitost Mp3 při použití sluchátek,která je dost potichu a stačí max.tak na domácí poslech,nevíte co by se stím dalo dělat? vše mám na max.jak na hlavním panelu tak v nastavení zvuků.bohužel víc z toho nevymačknu a v terénu nepoužitelný.

Upozorňuju,že nejsem nahluchlej :disgusted: :))

diky za každou radu

a ještě menší dotázek,hodně se tu už řešil net compact framework
mam WM6,který už měl NEt 2.0, bohužel při instalaci Hitchhikeru potřebuje nějakou verzi 1.1.4*****,jeden tu radil že se má použít NET c.f. 1.0 Sp3,ten jsem stáhnul a pokoušel nainstalovat,bohužel ani za boha nemohu ze syst=mu vykopat stávající NET 2.0. Jmse nováček v WM,takže pokuď by se našel někdo kdo mi po lopatě vysvětlí jak na to,tak budu jedině rád ;)
Pavel_11 (45)|14.9.2007 13:45
Zdar pratele!

Mam par dotazu. Mozna, ze se tu jiz resilo, ale ja to nenasel.
1. Jak se vypne automaticke zapinani GPRS kdyz chci surfovat po Internetu? Pripojuji se pres wifi ale ono se stale chce pripojovat pomoci GPRS.
(+ GPRS pripojeni chci mit k dispozici, ale jenom v krajnem pripade)
2. Co za browser pouzivate?

Dekuji za rady.

Zdravi

Pavel
rocco (35)|14.9.2007 14:15
[QUOTE="Lipon"][QUOTE="konik"]Zdarek, nikde jsem nenasel programy Firefox a Thunderbird pro Pocket PC![/QUOTE]

pokud neni verze uvedenych programu pro PPC, tak si troufam tvrdit, ze uspesna instalace neprobehne. Soudim podle toho, ze Opera ma zvlast verzi pro desktop, zvlast pro PPC a zvlast pro Javu.[/QUOTE]

Tak to neni dobry,protoze jsem chtel mit svoje zalozky z Firefoxu i na PDA.Nevite nekdo jestli Minimo podporuje zalozky z Firefoxu? Nebo existuje jiny prohlizec pro PPC,ktery je podporuje?

Predem dik.
MaXyM (28)|14.9.2007 16:09
revoltego, a proc chces se zbavit .NET2? v1 a v2 muzou existovat soucastne. 2 to neni upgrade jednicky. to nova pltforma.
czbird (334)|14.9.2007 20:31
[QUOTE="Pavel_11"]Zdar pratele!

Mam par dotazu. Mozna, ze se tu jiz resilo, ale ja to nenasel.
1. Jak se vypne automaticke zapinani GPRS kdyz chci surfovat po Internetu? Pripojuji se pres wifi ale ono se stale chce pripojovat pomoci GPRS.
(+ GPRS pripojeni chci mit k dispozici, ale jenom v krajnem pripade)
2. Co za browser pouzivate?

Dekuji za rady.

Zdravi

Pavel
[/QUOTE]
1-tak to mas asi nejak divne nastavene. kdyz je zaple wifi, tak to na gprs pochopitelne nesaha. zkus nepouzivat vychozi nastaveni pripojeni a vytvor si nove.

2-ja pouzivam PIE Plus 2.2
Bena1230(CZ) (1)|14.9.2007 21:31
[QUOTE="revoltego"]Zdravím Vas,jsem novopečeným majitelem asus P535,nemam tyhle mašince co vytknout,jen jedna věc mě trochu zklamala a to je hlasitost Mp3 při použití sluchátek,která je dost potichu a stačí max.tak na domácí poslech,nevíte co by se stím dalo dělat? vše mám na max.jak na hlavním panelu tak v nastavení zvuků.bohužel víc z toho nevymačknu a v terénu nepoužitelný.

Když já dám vše na maximum, tedy i ovládání na sluchátkách, tak to řve celkem slušně. Máš to určítě zhlasený i na sluchátkách?
mv88_ce4you (17)|14.9.2007 21:44
I mě se zdá, že to hraje potichu a sluchátka určitě ztlumený nemám. Ani hlasitý odposlech není nic moc.
revoltego (21)|15.9.2007 08:20
[QUOTE="MaXyM"]revoltego, a proc chces se zbavit .NET2? v1 a v2 muzou existovat soucastne. 2 to neni upgrade jednicky. to nova pltforma.[/QUOTE]

aha,tak to jsem netusil vychazel jsem z toho,ze kdyz jsem tam chtel nainstalovat tu verzi 1.0 SP3,tak mi pokazdy hlasil, ze nejdrive musim odinstalovat novejsi verzi 2.0.....
ted v tom mam trochu hokej :O :)
no at jsem zkousel co chtel,tak se mi nepodarilo dohledat jak odinstalovat framework,zkousel jsem tam narvat ruzny verze ale Hitchhiker 0.32 tam stale nevleze :/

nebo spis takhle komu se vubec podarilo ten Hitchhiker spustit :?: :)
revoltego (21)|15.9.2007 08:22
[QUOTE="mv88"]I mě se zdá, že to hraje potichu a sluchátka určitě ztlumený nemám. Ani hlasitý odposlech není nic moc. [/QUOTE]

hmmm :? tak nejsem sam,,,,je to fakt ubohost,no jako mp3 player pro me nepouzitelny...coz me mrzi...snad by to vyresil nejakej upgrade nebo ja nevim...je mi jen divny ze si na to moc lidi nestezuje
Karras (2)|15.9.2007 09:33
[QUOTE="revoltego"][QUOTE="mv88"]I mě se zdá, že to hraje potichu a sluchátka určitě ztlumený nemám. Ani hlasitý odposlech není nic moc. [/QUOTE]

hmmm :? tak nejsem sam,,,,je to fakt ubohost,no jako mp3 player pro me nepouzitelny...coz me mrzi...snad by to vyresil nejakej upgrade nebo ja nevim...je mi jen divny ze si na to moc lidi nestezuje[/QUOTE]

No neviem, me sa zda, ze niekedy reve az moc. ;)
revoltego (21)|15.9.2007 09:37
[QUOTE="Karras"][QUOTE="revoltego"][QUOTE="mv88"]I mě se zdá, že to hraje potichu a sluchátka určitě ztlumený nemám. Ani hlasitý odposlech není nic moc. [/QUOTE]

hmmm :? tak nejsem sam,,,,je to fakt ubohost,no jako mp3 player pro me nepouzitelny...coz me mrzi...snad by to vyresil nejakej upgrade nebo ja nevim...je mi jen divny ze si na to moc lidi nestezuje[/QUOTE]

No neviem, me sa zda ze niekedy reve az moc. ;) [/QUOTE]

hmmm zvlastni,premyslim ze bych to hodil na reklamacku,ale predstava ze kdyz ho mam teprv tyden a ted ho sverim na dva tydny do servisu...hmmmm :) nevim nevim...ale zarizeni za 13 tacu :$: by melo makat na 100%
jeste k tomu jsem si tam zrovna nalepil folii za 400 a nevim co stim ASUSaci budou delat... fck
revoltego (21)|15.9.2007 09:56
TAK PROBLÉM s net frameworkem VYŘEŠEN :!: :$: :yes:

na odkazu http://www.softlinks.ru/download/file.php?r=883572&fileID=7265
jsem našel přesně verzi kterou vyžadoval Hitchhiker0.32 pri instalaci a vse jede jak ma ;)
netrkla me jedna vec,diky ktery jsem se zasekl na mrtvem bode>>> Hitchhiker chtel po me standartni NET framework pro PC,,,NE pro pocket PC,coz mi pri rychlem klikani uniklo :)
tak ted uz jen vyresit problem se slabym zvukem u sluchatek a jsem spokojeny uzivatel :) :D
zuzkys (356)|15.9.2007 16:36
Mě teda přijde, že to hraje dost nahlas. Rozhodně s porovnáním např se Sony mp3 playerem je Asus dvakrát tak hlasitější. nedokážu si představit, že bych dala Asuse na max a ještě k tomu TCMP na max a měla bych to mít potichu. Vždyť to řve jak blázen. Jestli si stěžujete na hlasitost, tak si vyzkoušejte nějaký mp3 player Sony a to pak teprve budete nadávat jak je to potichu. :)
Nebude to spíše problém sluchátek?
revoltego (21)|15.9.2007 16:50
[QUOTE="zuzkys"]Mě teda přijde, že to hraje dost nahlas. Rozhodně s porovnáním např se Sony mp3 playerem je Asus dvakrát tak hlasitější. nedokážu si představit, že bych dala Asuse na max a ještě k tomu TCMP na max a měla bych to mít potichu. Vždyť to řve jak blázen. Jestli si stěžujete na hlasitost, tak si vyzkoušejte nějaký mp3 player Sony a to pak teprve budete nadávat jak je to potichu. :)
Nebude to spíše problém sluchátek?[/QUOTE]

no tak to mam jedine spatny kousek,jinak si to neumim vysvetlil,sony player jsem mel a hned nekolik a absolutne v norme,,, :-) nepotrebuju aby mi to boxovalo usni bubinky :) ale staci abych neco slysel :) coz tady u asusu postradam :)
no az me prejde euforie z ty novy krabicky tak to hodim do reklamace :dead: :no:
zuzkys (356)|15.9.2007 17:03
Hele teď jsem to dala vyzkoušet kámošovi, který opravdu všechny playery poslouchá na max a říkal, že naprostá pohoda Asus co se týče hlasitosti. Kvalitu už trochu ztrácí pokud je to moc nahlas.
Ale jinak k těm sluchátkům, používáš ty co byly v balení, nebo jiné? Já totiž používám jiné, konkrétně sennheiser cx300, tak jestli není problém ve sluchátkách.
revoltego (21)|15.9.2007 18:39
[QUOTE="zuzkys"]Hele teď jsem to dala vyzkoušet kámošovi, který opravdu všechny playery poslouchá na max a říkal, že naprostá pohoda Asus co se týče hlasitosti. Kvalitu už trochu ztrácí pokud je to moc nahlas.
Ale jinak k těm sluchátkům, používáš ty co byly v balení, nebo jiné? Já totiž používám jiné, konkrétně sennheiser cx300, tak jestli není problém ve sluchátkách.[/QUOTE]

ano pouzivam originals z baleni...rad bych tam vyzkousel jiny,taky jsem dlouholetym majitelem Sennheiser ;) bohuzel jeste nemam redukci z 2,5"
ale i presto dost pochybuju ze se neco zlepsi,neco bude spatne uz u vystupu do sluchatek...
nemas nejaky tip na dobry shop na tuhle redukci? bude stat kolem 100? ne?

kazdopadne dik za spolupraci Zuzko ;)
andddddd have a nice week :yes:
revoltego (21)|15.9.2007 18:46
Zuzkys: kdyz uz jsme se tak pekne rozpovidali,tak nemas tip na nejakou vylepsenou virtual klavesnici ?jestli se tedy na te defaultni da neco zlepsit :)
hodila by se klidne trochu vetsi citelnejsi,mam vybornej zrak,ale preci jenom psat sms za chuze chce krapek trpelivosti
:D
zuzkys (356)|15.9.2007 19:53
Já koupila redukci v electroworldu, mají tam na výběr jak na kablíku, tak přímo jako kolík, na kablíku je podle mě lepší.
Ad klávesnice: já používám klávesku phone pad, dával jí sem na fórum tuším Lutri, mělo by to být v topicu "bude na p535 WM6" na stránce 23. Tu je odkaz:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=22828&dd=0&fi=220

Nebo na stránce předtím 22.:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=22828&dd=0&fi=210
Enable recognizers což ti zpřístupní jinak v CZ verzi nepřístupný Block a letter recognizer.
Ale já nejvíce používám ten phone pad czech. Je super, vyzkoušej.
revoltego (21)|17.9.2007 07:37
[QUOTE="zuzkys"]Já koupila redukci v electroworldu, mají tam na výběr jak na kablíku, tak přímo jako kolík, na kablíku je podle mě lepší.
Ad klávesnice: já používám klávesku phone pad, dával jí sem na fórum tuším Lutri, mělo by to být v topicu "bude na p535 WM6" na stránce 23. Tu je odkaz:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=22828&dd=0&fi=220

Nebo na stránce předtím 22.:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=22828&dd=0&fi=210
Enable recognizers což ti zpřístupní jinak v CZ verzi nepřístupný Block a letter recognizer.
Ale já nejvíce používám ten phone pad czech. Je super, vyzkoušej.[/QUOTE]

no perfekt,velky dik za tipy ;)
s tim zvukem nemam slitovani,do konce tydne to jdu reklamovat do alzy...jeste se aspon vejdu do lhuty 14 dnu na vraceni penez nebo vymenu kus za kus jestli to tak plati :)
Gimly (18)|17.9.2007 14:09
Drobný dotaz, jak to je s vytáčením hlasem ? Kdysi jsem zaslechl že WM6 konečně i v české verzi to bude umět. ale zase nic. neví o tom někdo něco ?
rocco (35)|17.9.2007 15:45
Prave se chystam objednat 4 GB mini SD kartu pro Asuse. Bohuzel nikde nemaji Sandisk,takze musim koupit Pretec.Ten je nejvice rozsireny.
Bohuzel se moc nevyznam v popisu karet.

pisou u ni toto: POZOR: Nestandardní kapacita !!!! NENÍ KOMPATIBILNÍ s některými přístroji.

nebo Kingston mini SDHC class 2 nebo 4 nebo 6 ??? Co to znamena?

Ktera z uvedenych karet mi bude slapat?(samozrejme s WM6). Poradi nekdo tutovku?
rocco (35)|18.9.2007 16:54
Jsem cerstvy majitel P535 a hned mi neco neni jasne.
Poradi nekdo,jak napsat pismena i s carky a hacky? napr. ČESKÁ se mi napise jako ˇCESK´A nebo CˇESKA´ .Pravdepodobne primitivni otazka pro znalce,ale ja jsem na to neprisel.
Snek_ce4you (19)|18.9.2007 19:49
Zdravím , já jsem si koupil 4 GB minisd EMTEC . WM5 ji nepřečetl vůbec po uprage na WM6 a zformátování karty v telefonu ji našel jako 4GB kartu. Nahrál jsem si tam 6 LP mp3 a 3 mapy pro ttm6 . Dvě po 200 MB a jednu 1,6 GB. Vše celkem chodí ale před použitím karty ji musím vysunout a zasunout poté vše funguje třeba 5 hodin v kuse ale při nepoužívání karty zhruba víc jak 20 minut musím ji opět vyndat aby fungovala. Nemáte někdo podobné zkušenosti ?
Lipon (61)|19.9.2007 08:48
[QUOTE="konik"]Jsem cerstvy majitel P535 a hned mi neco neni jasne.
Poradi nekdo,jak napsat pismena i s carky a hacky? napr. ČESKÁ se mi napise jako ˇCESK´A nebo CˇESKA´ .Pravdepodobne primitivni otazka pro znalce,ale ja jsem na to neprisel.
[/QUOTE]
ja na to (tedy nejen na to :-) )pouzivam SPB Fullscreen Keyboard
sluny (12)|19.9.2007 09:27
Když už tady řešíte ty sluchátka k P353, podařilo se mi někde ztratit ty originální, nevíte, kdy by se daly sehnat nové?
koko777 (33)|19.9.2007 12:50
[QUOTE="konik"]Prave se chystam objednat 4 GB mini SD kartu pro Asuse. Bohuzel nikde nemaji Sandisk,takze musim koupit Pretec.Ten je nejvice rozsireny.
Bohuzel se moc nevyznam v popisu karet.

pisou u ni toto: POZOR: Nestandardní kapacita !!!! NENÍ KOMPATIBILNÍ s některými přístroji.

nebo Kingston mini SDHC class 2 nebo 4 nebo 6 ??? Co to znamena?

Ktera z uvedenych karet mi bude slapat?(samozrejme s WM6). Poradi nekdo tutovku?[/QUOTE]

To CLASS je speed class logo, které říká,jaké je minimum MB/s které karta přenese. (2;4;6) MB (čím více tím lépe, ale u PDA je to asi jedno,tam to nebude tak znát)
Tutovka?? Sandisk 4GB miniSDHC. Mně jede OK. (http://nokia.novymobil.cz/?show=accessories&offset=12&showall=&sort=t&type=Pam%EC%9Dov%E9+karty)

P.S.: Jinak máme tady hodně odborníků na SD karty (Losos a palacinka), tak se divím,že ti ještě neporadily.... Nebo napíšou příspěvek, jen když se potřebují hádat??? ;)
Pozor,ať ale nezahlcuješ toto fórum zbytečnými příspěvky o SD kartách....
rocco (35)|19.9.2007 16:56
Diky moc. Bohuzel jsem si ukvapene koupil kartu Kingston miniSDHC 4 GB,ktera si ani neskrtla (at uz v PC nebo PDA). Tak jsem pouzil patch na sdhc a beha bez problemu. Skoda,ze neni nejaky patch i pro ctecku karet v notasu. ;)
Nove ovladace ani firmware uz moc nevychazi.
koko777 (33)|19.9.2007 19:23
[QUOTE="konik"]Diky moc. Bohuzel jsem si ukvapene koupil kartu Kingston miniSDHC 4 GB,ktera si ani neskrtla (at uz v PC nebo PDA). Tak jsem pouzil patch na sdhc a beha bez problemu. Skoda,ze neni nejaky patch i pro ctecku karet v notasu. ;)
Nove ovladace ani firmware uz moc nevychazi.[/QUOTE]

Nevěš hlavu, taky sem musel koupit novou USB čtečku. Jinak Kingston je myslim dobrá volba, a sám bych do ní šel, ale nebyla. Jen Sandisk;Pretec;Hama a Emtec. Tak z toho výčtu nejvíc věřim SanDisku, kdyby byl Kingston vzal bych spíš jeho, ale to je věc názoru a dobrejch zkušeností....