Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

u ACER n311 neustále bliká "upozornění"

r.huzva (14)|11.3.2007 17:45
Po zapnutí Acer n311 to udělá asi 3x hned po sobě takový ten standardní upozorňovací tón - třeba když je něco v kalendáři atp. A indikace vpravo (napájení, alarm) bliká červeně. Jako když mám nějakou událost. Ale nic takového tam nemám. A pak třeba jednou za 5 minut si to zopakuje to "pípnutí".
Zkusil jsem smazat vše z kalendáře a úkolů, vypnout budík, ale dělá to pořád.
Přestane to jedině když ho připojím k PC a pak to je do dalšího restartu v klidu.
Nemáte nějaké tipy jak to řešit
CommanderZ (1798)|11.3.2007 22:21
Ja to vzdycky resil Hard Resetem. Ale asi existuje i jednodussi reseni :))
r.huzva (14)|11.3.2007 23:15
[QUOTE="CommanderZ"]Ja to vzdycky resil Hard Resetem. Ale asi existuje i jednodussi reseni :)) [/QUOTE]
To jsem zkoušel (sice nevím co konkrétně myslíte hard resetem, ale zkoušel jsem to tlačítko zespodu, vyndaval jsem baterku, dával CTRL+ALT+DEL), ale po naběhnutí to zase hlásí. Myslím že flashnutí ROM by tu určitě spravilo, ale nechce se mi mazat nainstalovanej soft.
Zdenek Malinsky (9781)|12.3.2007 12:05
Hard reset? A co se třeba podívat do návodu k použití? ;) Uvede zařízení do stavu, v jakém bylo, když ho "vyplivla" továrna. :D

Můžeš na problém vyzkoušet CheckNotification, pokud nepomůže tak MemMaid (není free, ale pro jedno použití postačí trial). Další je hard reset a obnova ze zálohy a pokud nepomůže toto (jako že asi ne), tak hard reset a čistá instalace.

Taky si zkontroluj, zda máš v PDA poslední verzi ROM, zda není nějaký novější update nebo opravný patch.
r.huzva (14)|12.3.2007 17:11
Jasně, už to mám - ten hard reset. Problém to, dle očekávání vyřešilo. Ale je mi akorát divné, že jsem předtím hard reset dával a chovalo se to jako nomální reset. Asi to neumim! A ještě, nemáte nějáký návod jak zařízení vypnout (!) než vyndáním baterie. Vypínací tlačítko to dá (aspoň myslim) pouze do jakéhosi spánku
CommanderZ (1798)|12.3.2007 17:41
Prepnes HR packu do polohy vypnuto