Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Občasné vybití Acer N311

timmynovak (100)|8.3.2007 14:36
Cca po roce se mi začalo stávat, že se mi N311 zcela náhodně úplně vybije. Nejdříve jsem mylsle, že to je třeba zmáčknutím tlačítka azapnutím, pak připomínáním apod, ale teď už máím vše vypnuté a děje se to pořád (i přes přepnutí blokace tlačítek). ROM je 15. Nesetkal jste se s tím někdo? Díky, TN

EDIT: Ještě doplním, že jindy baterka poměrně dobře drží a chová se dle předpokladů.

EDIT (CommanderZ): Exituje tlacitko upravit!!!
kamli (1)|26.3.2007 01:54
Mám N310 a měl jsem stejný problém. Někdy týden bez problémů, pak se během půl dne vybil, přestože byl zcela jistě vypnutý. Měl jsem nastavené, aby se PDA nevypínal nikdy. Teď -před měsícem- jsem to změnil na "vypínání po 3 minutách" a od té doby mám pokoj.
Spiider (56)|27.3.2007 14:28
... nne sa to tiez stavalo .. a PDA bolo potom pomerne teple oproti okoliu..
Spravil som zalohu, hard reset nahral zalohu a zas som bol statny... :D
PiTRiS_ce4you (257)|27.3.2007 14:34
tak nějak mám ověřený, že to ta potvora dělá, pokud neni zamčená kláveska... jestli je to jako u looxu, tak za to muže BT widcomm stack, kterej když člověk vypne pda se zapnutym BT prostě pořád nějak jede...

prakticky to vypadalo tak, že pokud sem ho v noci položil vedle postele bez zamčení (tím postraním nesmyslem), tak do rána byl bez šťávy, pokud sem to zamk, tak pohoda...