Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ikonky programů na today

van0 (25)|25.2.2007 17:30
Mám takovou otázku, chtěl bych co nejjednodušším způsobem dostat několik ikonek programů na obrazovku today, ale zároveň bych chtěl nějakou jednoduchou malou aplikaci, tzn. nechci žádný SPB pocket plus, ani iLauncher, podobných aplikací jsem vyzkoušel desítky. Nejdůležitější je, aby měla co nejmenší nároky na RAM, nepotřebuju v ní žádné ukazatele baterie, podsvícení ani paměti, na to mám wisbar, který používám už přes jeden rok.
Na mém starém looxu 600 mi bohatě stačila skvělá aplikace cLaunch http://pachome1.pacific.net.sg/~welic/claunch.html ale bohužel si moc neporadí s wm5. Neznáte někdo něco podobně jednoduchého a zároveň aby to fungovalo na x51v, podpora wm5 a vga?
flashman (1366)|25.2.2007 17:48
a co zkusit traylnch a dát si je do tray lišty ?
Zdenek Malinsky (9781)|25.2.2007 18:43
Z toho už jsem vyrostl - ikonky na ploše, ikonky ve spodní liště....stejně ve většině případů máš spuštěnou nějakou aplikaci a musíš se nejdřív dostat na plochu (ani spodní lišta není vidět, tu si většinou zabere spuštěná aplikace), takže klasická nabídka start mi přijde nejlepší a nejrychlejší, taky nezabírá další místo v paměti ani v systému. Můžeš si to klidně namapovat na nějaké hw tlačítko (nabídku start), stejně jako nejčastěji spouštěné aplikace.
flashman (1366)|25.2.2007 18:45
přesně tak.. nepoužívám žádné today pluiginy kromě pár těch, co sou ve WM jako základ.
messanging, teď i wireless, lock a datum a to je vlastně všechno.. zbytek míám ve startu, nebo na tlačítkách - popř. v programech
ElSoft (1244)|25.2.2007 19:26
já bych bez ikonek na ploše asi umřel a musel tahat stylus :oops:

jinak teď pouzivam jen SPB Mobil Shell se zafixovanými nejpoužívanějšími programi a jsem spokojenej
atomion (1159)|25.2.2007 20:51
Přesně tak. Je to také můj případ. Ikonky a ploše jsou pro mě stejně důležité asi jako kalendář a tak požívám kombinaci Spb Mobile Shell + Spb Pocket + (zabudované v Mobile Shell) + TrayLnch a jsem spokojen :)