Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kódovaná wifi a nastavení mda ??

alias75 (32)|24.2.2007 11:30
Mám doma wifi od poskytovatele Anet a nedaří se mě připojení pomocí Mda Vario.Nevíte jestli někde na nrtu neleží nějaký polopatický návod na jeho nastavení??

Mám od poskytovatele IP,bránu,dns,masku.Potřebuji ještě něco ?Nějaké heslo nebo podobně?

Děkujii
Surgical (2364)|24.2.2007 17:44
Coz se optat poskytovatele?
alias75 (32)|24.2.2007 18:26
Nevím proč jsi si vybral zrovna tuto část .Za prvé to není rada za druhé je pro mne důležitější ta první část otázky.Proto je také první.Ono je lehčí plácnout něco neurčitého,když nevím přesnou správnou odpověď.Hmm chápu.

Za poskytovatele nemohu ,po třech telefonátech se sekretářkou jsem se ještě po třech dnech nic nedozvěděl.
ElSoft (1244)|24.2.2007 18:42
ono by hlavně neškodilo trochu blíž specifikovat způsob připojení.
např. jestli máš na střeše WiFi anténu a o dní svedený signál do PC(routeru, AP, ....)

alias75 (32)|24.2.2007 19:34
Konečně něco konstruktivního.

Ano na střeše mám anténu a staženo do routeru .Je to IEEE 802.11g Wireless LAN Access Point a od něho do stolního PC.Anténa nebude až tak důležitá ,protože Wifi fórum mě ukazuje wifi Anetu i na stole.Není to nic světoborného cca 75 (nevím co je to hodnotu ale technik který tady kdysi byl říkal že se musíme dostat pod 70,čeho to také nevím).Každopádně Wifi forum wifi detekovalo tak jsem si chtěl poštu a net prohlížet i z postele a nejen od stolního PC.