Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Eten GPRS Web n walk

Ferkov (57)|21.2.2007 22:12
Ahojky, konfiguroval jste nekdy nekdo tuto sluzbu na E-TEN X500, M700? mam predplaceny tarif u T-mobilu web n walk Surf and Mail+ , avsak jak jsem se ruzne docetl, chce to specificke nastaveni pripojeni. nerad bych se dockal toho ze jedu pres normalni GPRS a prijde mi mnohociferna faktura. Slo by treba pouzit automaticky konfigurator od T-mobile pro Vario, ktere ma tak WM5?
Tomáš Kubec (749)|21.2.2007 22:28
jo nastavení bude naprosto stejné, ale nejdříve tam musíš dostat JAVu
hajekm (308)|21.2.2007 23:01
Ahoj,
co se týče WnW Light a miniopery, tak v tuhle chvíli pokud máš aktivované datové zvýhodnění, tak jedeš prohlížení stránek zadara v podstatě s jakýmkoli nastavením. Jak s APN Internet, tak i Wap.
Milan
Ferkov (57)|22.2.2007 09:27
tzn dat tam treba tu javu od IBM, co jsem videl zde nekde v diskuzi a pak operu mini 3.0. a pak si necham zaslat konfiguracni soubor sms pro vario a melo by to asi slapat? Jde mi o to ze ted mam nastaveni pouze gprs internet a oni tam pisou ze se musi nekde vypnout proxy atd.
Tomáš Kubec (749)|22.2.2007 11:14
jj javu a pak operu mini a nic si nenechej posílat, měla by stačit automatická konfigurace co je v E-TENech
Ferkov (57)|22.2.2007 11:57
No prave, na T-mobilu mi tvrdi, ze musim mit tu operu, a ta musi byt pripojena pres APN . udajne kdyz budu pripojen pres to zakladni nastaveni co je v Etenu tzn jen gprs tak mi budou uctovat data za pripojeni. V tom aby se Jelen vyznal. Kdyz jsem se zeptal na manualni konfiguraci tak mi pani vysvetlila ze to musim k vyrobci zarizeni :sarcastic: