Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Advantage X7500 - obecné postřehy, zkušenosti atp.

belkov (140)|24.5.2008 13:25
Není tam přes týden ,ale od 22.5.:)
HanysR (32)|24.5.2008 20:28
Kdo má nahozenou AP 5.0? Na XDA píšou že jsou problémy s Quick GPS a Garmin XT, můžete někdo potvrdit? Nechci ztratit hodinu a půl flashováním a laděním s následným zjištěním že vše musím vrátit zpět. Díky
htcjirka (1875)|24.5.2008 20:32
WM6.1 rozhodne nedoporucuji,AP3 je podle me nejrychlejsi a nejstabilnejsi rom.Navic WM6.1 nejsou kompaktibilni s nekterymi aplikacemi,coz je take velke minus.
Hunzek (15)|30.5.2008 08:36
Dá se nastavit v přehrávači WMP přehrávání mp3 skladeb tak aby mi to přehrávalo jednu za druhou abych nemusel pokaždé Athenu vytahovat z kapsy a přepnout na další skladbu??
szoustal_ce4you (174)|31.5.2008 07:53
Taky jsem se vrátil k AP3 a jsem s ní maximálně spokojenej. Nic lepšího jsem zatím neměl.
Hunzek (15)|14.6.2008 12:05
Chlapi,co ten přehrávač.Pujde to nějak nastavit??:?
htcjirka (1875)|6.7.2008 09:45
Pro vsechny, kteri by se radi vratili ke staremu SPL, uz je na xda pripraven
SPL downgrader
muflon69 (1)|6.8.2008 22:19
nazdar všem
mám nové HTC X7510 potrebujem poradiť ako ho počeštiť alebo poslovenčiť a ako nainštaloval iGO6 alebo iGO8
dikes


EDIT ADMIN:
1. Přesunuto z jiného, zbytečně založeného vlákna
2. Prosím uživatele muflon69, aby si znovu přečetl Pravidla pro diskutující, zejména části "Nejdřív hledejte a teprve pak se ptejte", "Vhodně zvolenou kategorii" (nevkládat 3x stejný dotaz, v našem případě do HTC, iGo a do vlákna k HTC Cruise) a "Výstižný titulek".
Michal Medek (8)|1.9.2008 17:20
Vážení přátelé,
před pár hodinami se mi stala zvláštní nehoda: po pádu ze židle na zem došlo k poruše MicroDrive. Disk se hlásí jako čistý, bez dat, označený coby MicroDrive2, označení MicroDrive má složka v hlavní paměti, která se vytvořila pro přílohy mailů (původně na MicroDrive).
Na disku jsem zatím nic neprováděl a moje otázka je, zdali jste se s podobnou poruchou nesetkali a(nebo) netušíte je-li možné nějak z disku dostat data.

A ještě jedna otázka: máte zkušenosti s externími HDD bez vlastního zdroje, tedy napájenými z USB? Dokáže nějaký Advantage utáhnout? Pro práci v terénu bych potřeboval HDD nezávislý na elektrické síti a na baterie jsem zatím žádný nenašel.

Děkuji mnohokrát.
Michal Medek (8)|24.9.2008 00:52
Takže něco málo jsem z MicroDrive zachránil připojením jako externího disku a pak pomocí SanDisk rescue pro. Celkově velmi nemilá událost.
U disků budu velmi vděčný některému majiteli, který má externí HDD, jenž má doplňkové napájení z druhého USB portu, pokud vyzkouší, zdali Advantage dokáže s takovým diskem pracovat.
xtonda (811)|24.9.2008 10:57
Michale Medku, zkusil bych toto:

http://www.trekstor.de/en/products/detail_hdd.php?pid=37&page=3

Je v tom 1.8" disk a ty dle specifikace ani při startovací špičce neberou více, než specifikovaných max. 2,5W.