Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Meteor - vyhledávání slov/čísel v zařízení

Castevet (4)|21.2.2007 10:44
Dobrý den všem.
Sháním dosti akutně a zatím marně informaci o nějaké aplikaci,resp.softu,který by umožnil vyhledávání slova nebo čísla v celém přístroji. Tuto funkci jsem měl kdysi na komunikátoru od Nokie ještě s os Geos,dnes ji prý mají Nokie E 50,říkají tomu desktopové vyhledávání.
Používám HTC METEOR,jsem s ním naprosto spokojený,ale výše uvedená funkce mi chybí.
Děkuji předem za pomoc.
Carabei (611)|21.2.2007 11:09
mozna by se hodil naky priklad a treba i prejmenovni threadu;) jde o vyhledavani v cele pameti pristroje nebo jen v aplikacich?
Castevet (4)|21.2.2007 11:31
Jednoduše a laicky - jde mi o to,abych mohl zadat slovo např.Praha a nějaký program prohledal všechny záznamy a našel např. 10 osob z kontaktu s bydlištěm v Praze,nějaké maily se slovem Praha v textu a totéž v sms,poznámkách... prostě všude.
Carabei (611)|21.2.2007 11:45
tak to bohuzel nevim, ktery program by tobyl schopny vse obstarat. nezbyva nez zkouset ruzne nahrady mailovych klientu a adresaru, nebo pockat jestli nekdo nebude mit potrebne zkusenosti... na ostatni soubory by mel stacit totalcommander, ale ted si nepamatuji zda dokaze vyhledavat uvnitr souboru.
Saman_ce4you (1451)|21.2.2007 13:53
Na PocketPC presne tahle funkce je, nechapu, proc neni ve SmartPhone edici..
xhladi07 (525)|21.2.2007 15:49
[QUOTE="Saman"]Na PocketPC presne tahle funkce je...[/QUOTE]Opravdu?? Kde? To jsem jeste nenasel a hodne bych to ocenil...


Jinak abych nebyl uplne OT: Napada me jedine pluginy podobny SPB Pocket plus, SBSH pocket breeze. SPB ani SBSH tedy tyhle produkty pro smartphony nedela (myslim), ale treba jina firma ano. Jsou to proste nahrady za standardni organizer od Microsoftu, ktere to umi..
Castevet (4)|21.2.2007 16:03
Pánové,mé zoufalství se prohlubuje...
Saman_ce4you (1451)|21.2.2007 16:31
xhladi07: Start->Programs->Search
Sodja (45)|24.2.2007 14:35
[QUOTE="Carabei"]tak to bohuzel nevim, ktery program by tobyl schopny vse obstarat. nezbyva nez zkouset ruzne nahrady mailovych klientu a adresaru, nebo pockat jestli nekdo nebude mit potrebne zkusenosti... na ostatni soubory by mel stacit totalcommander, ale ted si nepamatuji zda dokaze vyhledavat uvnitr souboru.[/QUOTE]
Ano totalcommander umí vyhledávat řetězec uvnitř souborů-ale nikoliv uvnitř systémových souborů PIM
Davex_ce4you (38)|16.3.2007 16:01
Aby se tvé zoufalství neprohlubovalo tak asi nejlepší/jediný soft na vyhledávání v zařízení včetně PIM, hovorů, sms, emailů i příloh, kontaktů a nevím čeho ještě je SmartPhoneFind ;) jsem s ním naprosto spokojen...