Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 a ActiveSync 4.1

Nufacik (12)|16.2.2007 12:08
Zdravím.

Kúpil som si tento úžasný PPC. V balení (NaviSet) bolo aj CD s inštalačnými pokynmi. Okrem iného sa nainštaloval aj ActiveSync (AS) verzie 4.1. Na moje nemilé prekvapenie to ale nejako vôbec nekomunikovalo, proste to nešlapalo. Stiahol som si teda najnovší AS v. 4.5 a už to šlape tak ako má. Chcel by som preto upozorniť všetkých nových užívateľov, že ak by mali s týmto problém tak treba stiahnuť najnovšiu verziu ActiveSync, Potom by to malo šlapať.

Přesunuto do +Komunikace a synchronizace
jambe (45)|19.2.2007 02:01
zavidim ti, mi neslape AS 4.5 vubec a nebo jen do prvniho vypnuti NB a pak nic a hlavne nemuzu napojit pres kabel v PDA net. vsichni radi cti cti a ja uz sem z toho monitoru slepy, vyzkousel sem snad vsechno a nic. nevis jak se tam nastavuje firewall ale dost presne a polopatisticky. acer A35 jsem rozchodil celej za hodinu s looxem si hraju uz dva tydny :dead: :mad:
staramama (24)|27.2.2007 10:35
Mam ten isty problem. Neviem si s tym rady. Neslape mi ani 4.5 ani 4.1 neide mi pripojit + vyzera to tak, ze mi to PDA nevie najst ani SD kartu. Pls help
atomion (1159)|27.2.2007 11:25
Tak zkuste ActiveSync 4.2... S tím mi vše běhalo naprosto bez problémů!
ladarozan_ce4you (81)|4.3.2007 12:03
a také zkuste jiný USB port, sestava na CD instaluje mimo jiné také ovladače pro USB.
staramama (24)|11.3.2007 14:05
problem bude v samotnom notebooku. Na HP mi to ide na IBM nefacha. Este skusim pozriet nastavenie firewallu, mozno je to tym.