Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obnova smazaných fotek

Mysa84 (11)|7.2.2007 21:28
Poraďte prosím, jestli existuje, nějaký soft pro obnovu smazaných fotek. Samozřejmě pro PocketPC.
ElSoft (1244)|8.2.2007 00:27
přímo v zařízení, nebo na SD kartě? Na kartě by něměl být problém dokud ji nepřepíšeš něčím jiným, přes čtečku na PC a prográmků je spousta.
Ale v zařízení nevim, obávam se že jsou straceny.

Osobně(ne tedy já ale SPB Backup sám) provádím každé ráno v pět zálohu celého zařízení na kartu a zůstávají mi tam vždy poslední tři(dříve jsem měl i sedm), kdy bych se chtěl vrátit k něčemu co jsem omylem před nějakým dnem smazal. Vím že to teď nepomůže, ale třeba pro příště

jen ještě dotaz používáš synchronizaci souborů přes AS?
Mysa84 (11)|8.2.2007 09:49
Jde mi o to když jsem na cestách a nafotím nějaké fotky, které by se mi třeba nedopatřením smazaly, jestli je možnost je v PDA obnovit (něco podobného jako na PC třeba Smart Recovery)
Docent (1234)|8.2.2007 10:20
Potíže se čtením ;) ? "přímo v zařízení, nebo na SD kartě?".
Mysa84 (11)|8.2.2007 10:53
[QUOTE="Docent"]Potíže se čtením ;) ? "přímo v zařízení, nebo na SD kartě?".[/QUOTE]
Nemám potíže se čtením. Jenom chci v PDA obnovit fotky nafocené na SD kartu (foťákem), které byly následně smazány.
Docent (1234)|8.2.2007 12:22
Aha. Stačilo rovnou napsat, že jde o data na kartě, a rovnou mohla být odpověď, že příslušný prográmek je třeba tady ;) . Osobně s ním mám dobré zkušenosti.
Mysa84 (11)|8.2.2007 12:41
Smart Recovery znám a využívám v PC, ale že jde použít i v PDA jsem nevěděl...a stále nevím jak na to.
Docent (1234)|8.2.2007 13:52
No jo, to je těžký, když nezvládneš ani tohle" "Using PC INSPECTOR™ smart recovery is child's play. Once you have started the program, all you have to do is select the memory card and click on start. PC INSPECTOR™ smart recovery looks after the rest.", případně přečíst si FAQ na těch stránkách, co jsem sem dal odkaz...
Mysa84 (11)|8.2.2007 13:58
Asi se pořád nechápeme, říkam že Smart Recovery využívám v PC (a je to přesně jak píšou "child's play"). Ale nevím jak program dostat do PDA a použít ho někde v "terénu".
osch (1330)|8.2.2007 14:12
to Docent: Připadá mi, že z uživatele Mysa84 děláte hňupa. Už několikrát zde naprosto jasně a zřetelně napsal, žepotřebuje software ala PC INSPECTOR™ smart recovery, ale fungující a chodící přímo PPC. A Vy z něj děláte osobu, která není schopna "dětské hry".

Docent (1234)|8.2.2007 14:48
Jo tak to pardon, to jsem opravdu špatně pochopil :oops: , mne nenapadlo, že si někdo může nedopatřením smazat fotky z karty a pak se snažit je dolovat zpátky přímo v PDAčku... BTW kam by je to PDAčko asi tak uložilo, na kartu v jiném slotu?
osch (1330)|8.2.2007 14:56
Přesně tak. Kam by je uložilo. Schválně jsem se teď snažil něco najít a opravdu asi nic pro PPC není.

Ad. můj předchozí příspěvek. Já jen chtěl upozornit na způsob, kterým jste odpověděl, aniž jste si pořádně přečetl otázku. Nic osobního.

to Mysa84: Jediným řešením bude zálohovat a zálohovat. Ale ne celou kartu. Pokud možno jen složku s těma fotkama. A nebo je nedopatřením nemazat.
Mysa84 (11)|8.2.2007 15:00
Ukládat by se opravdu mohlo třeba na kartu v dalším slotu (SD - CF). Taky nemůžu najít žádný soft, proto jsem napsal sem.