Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Vista today plugin

Zdenek Malinsky (9781)|5.2.2007 16:55
Pro smartphone a PDA se objevil tento praktický a zároveň zkrášlující program ve formě fullscreen today pluginu. Program změní vaše zařízení do podoby Windows Vista. Je určen především pro Windows Mobile Smartphone s displejem "naležato" (např. HTC S620 Excalibur a S650 Cavalier, Samsung i320, Samsung i600 BlackJack, Motorola Q atp.), ale měl by fungovat i na dalších smartphone a PDA zařízeních.



Ke stažení je verze pro smartphone nebo pro PDA a to ve formě .zip nebo .exe (pro instalaci přes ActiveSync).

Po instalaci dostane vaše zařízení nejen podobu připomínající prostředí v novém OS pro PC - Windows Vista, ale především praktického pomocníka (hodiny, počasí, animované pozadí, vylepšený today...). Více informací, další screenshoty a download odkazy najdete zde. Aplikace je buď ve formě freeware (zdarma) nebo pokud chcete mít data na today automaticky aktualizovana, musíte zakoupit plnou verzi za 14,99 Euro.



Jak aplikace funguje v praxi si můžete prohlédnout na videu.



Vyzkoušejte a napište, jak se vám prográmek líbí, zda je ho možno doporučit ostatním nebo naopak způsobuje problémy či má jiné vady.

Zdroj: engadgetmobile.com
osch (1330)|5.2.2007 17:01
Zdenku, kuk sem ;)


Ad vady. Nezobrazuje české znaky.
Zdenek Malinsky (9781)|5.2.2007 17:29
Aha, to jsem přehlédl. Byl jsem na srazu, takže mám skluz. :oops:

V diskuzi pokračujte na odkaze v předchozím příspěvku.
batt_ce4you (135)|5.2.2007 17:33
Zkoušel sem jak exe. tak cab. na HTC Mteor bezúspěšně-odmítnutá instalace přístrojem (nedostatečná práva atd.)... Poopravuji: po unlocku founu se naintalovalo, ale nefachčí. Po spuštění pouze černý displej a toť vše.
Brco_ce4you (447)|5.2.2007 18:01
Na Dell x50v to nefacha.
Surgical (2364)|5.2.2007 18:22
Myslim, ze potrebuje Compact Dot Net Framework 2.0 nainstaleny...