Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

reset hodin

armando (95)|3.2.2007 19:46
1) Stává se mi často, že u Qtek8310 se mi resetuje nastavení času na 27.3.2006 čas 12:00. Předcházející problém je že nejde spustit CommManager, to znamená nejde spustit Wi-Fi ani BT.

Pokud vytáhnu miniSDkartu a nastartuju Qtek8310, potom znovu vypnu a dám miniSDkartu, zapnu a nastavím čas tak to nějakou dobu jede, někdy týden a někdy třeba 2hodiny.
V čem může být problém?

2) Pokud vytáhnu baterii, tak se mi nastaví datum na 27.3.2006 čas 12:00.
Stává se Vám to také? Je to normální?

Díky za info.
Speciaist (13)|4.2.2007 12:37
Stava se mi to take. Vzdy po vyndani a zandani baterky se datum a cas resetuji a nastavi defaultni hodnotu na 27.3.2006 12:00 hod. Rekl bych ze to ma neco spolecneho s AKU2. Drive k tomu totiz nedochazelo. Tohle tema se tu uz, ale kdysi resilo i kdyz bez vysledku...:(
crapper_ce4you (117)|7.2.2007 12:00
Možná by nebylo od věci říci jakou máte ROM. Já mám jinak super ROM od IMATE a mám podobný problém. Večer dám Qtek na stůl a ráno je mi odpovědí na stisk jakého-koli tlačítka error. Musím vyndat baterku a tím pádem poté nastavit nově čas. Řekl bych že se mi takhle přes noc sekne v situaci, kdy se mi do smarta cpou dvě sms najednou. Protože po novém zapnutí tam mám vždy nějaké zmeškané hovory a doručené sms. :-( S originální ROM, kterou tam testuji nyní, se tento problém ještě neobjevil, na rozdíl od jiných defektů. :mad: