Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Todo sablona generujici vice todo

PavelM_ce4you (95)|18.1.2007 19:52
Marne si lamu hlavu s tim, jak udelat nasledujici. Mozna uz nekdo neco podobneho resil, proto se ptam. Takze:

- pouzivam Pocket Informant
- celkem prima vec jsou sablony na ruzna todo/appointments
- nicmene potreboval bych obdobu techto sablon, ktere ale vygeneruji do todo na dany den vice ukolu naraz, podle daneho seznamu

A prakticke pouziti? Pripravuji nepravidelne buildy programu, cely build se sklada z vice dilcich ukolu (kompilace, instalak, zaplata, ...) a pravidelne na neco zapominam :-). Drive na PalmOS jsem to resil pomoci Handy Shopperu, ktery dokazal na zaklade seznamu "nakupu" vygenerovat todo polozky. Toto ale HS pro PocketPC jeste neumi.

Pouzivat nejaky outliner je v tomto pripade kanon na vrabce a navic bych to mel rad vse pod kontrolou v jedne apliakci (PI). Nenapada prosim nekoho nejaka metoda?

Diky za rady
Žulda_ce4you (244)|19.1.2007 09:52
Ahoj Pavle, myslím že to nepůjde.
Na WM mi hrozně chybí Progect, na to že je free byl na PalmOS super. Ale dají se najít slušné outlinery i na PPC. Pocket Informat 2007 už taky něco zvládá.
PavelM_ce4you (95)|19.1.2007 23:45
Aha, kdyz jsi rekl Progect, tak mi doslo, ze jsem to vlastne nedelal v HS ale v Progectu :)
Seraphin (30)|20.1.2007 10:16
Mne jako jedine napada napsat si vlastni aplikaci ktera to vygeneruje pod PC -> vlozi do outlooku a pak to hodi do pda

Nebo by jeste slo pouzit styletap (emulator palmosu), ale ten to zase nehodi na today
Žulda_ce4you (244)|20.1.2007 11:18
Mě přišel docela dobrý outliner PocketThinker
http://www.pocketthinker.com/
Ale s PI2007 a hierarchickýmy tasky si teď vystačím, takže ho nepoužívám.
PavelM_ce4you (95)|20.1.2007 11:55
2Seraphin: To by bylo imho lepsi, si udelat v Outlooku dalsi todo slozku prave s takovyma sablonama a vzdy ji drag&drop hodit do hlavniho todo.

Ale uz me napadlo reseni, ktere mi bude i vyhovovat. V PI2007 si udelam Note, kde si seznam jednotlivych podtasku pro build napisu, co radek to jeden dilci ukol. No a pak radek po radku prenesu do TODO pomoci "Create Task from Selection".