Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Backup PPC->PC s s možností nezálohovat PIM data.

vali78 (34)|16.1.2007 16:58
Je něco takového? Chci aby to umělo zálohovat i do PC (jako sprite backup) a zároveň abych si mohl vybrat co chci zálohovat (jako SPB backup). Konkrétně mi jde o to, že nechci zálohovat kalendář.
Zdenek Malinsky (9781)|16.1.2007 17:30
Pokud vím, tak Sprite umožňuje výběr toho, co chceš zálohovat a co ne (stejně jako SPB BM či Sunnysoft BM), tak v čem máš problém?
BTW A proč nechceš zálohovat právě kalendář. Většina lidí zálohuje právě kvuli PIM.
vali78 (34)|17.1.2007 08:48
Zdá se mi, že u Sprite Backupu si můžu vybrat co chci zálohovat jen při zálohování na kartu, při zálohování do PC tam taková možnost není.
Kalendář zálohovat nechci, protože když pak udělám obnovu ze zálohy, tak se mi obnoví i ten starej kalendář a při synchronizaci se mi pak podle něj upraví i kalendář v PC, tedy vymaže se mi spousta událostí.
Docent (1234)|17.1.2007 09:06
Taky bych řekl, že PIM je lepší nezálohovat a obnovit synchronizací... Resp. zálohovat jenom jako nouzovku, když budu muset udělat HR někde mimo dosah notebooku.
paveluh_ce4you (300)|17.1.2007 11:33
V případě HR stačí smazat partnerství a data se sesynchronizují bez ztráty dat. Aspoň já když musím někdy udělat HR, tak to tak řeším a o nic nepřijdu ani v PC ani v PDA .