Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prirustkove poznamky pro kalendar schuzek

menyl_ce4you (36)|12.1.2007 11:56
Nevite jestli se da nejak nastavit, nebo jestli neexistuje nejaky doplnek ci aplikace, ktery by umoznovala, aby se u opakovanych schuzek (napr. kazde pondeli od 17h), pri otevreni a zapsani poznamky ke schuzce, tato poznamka otevrela pri opakovani schuzky a bylo mozne pripsat dalsi text k textu od minula? Bylo by to neco jako forma deniku (tydeniku), ale ne jako samostatna aplikace, ale integrovano do kalendare schuzek.
Doufam ze je to srozumitelne.
M66 (116)|12.1.2007 21:09
Nevím jestli jsem to správně pochopil. U opakovaných záznamů v kalendáři je přeci nabídka, zda chceš upravit jen konkrétní výskyt nebo celou řadu, ne? Občas to používám a není v tom problém.
menyl_ce4you (36)|12.1.2007 23:28
jde o to, ze kdyz si za tyden otevru editaci schuzky a chci do ni psat poznamku, poznamka zapsana pred tydnem se nezobrazi (schuzka se pravidelne opakuje stejny den ve stejny cas po cely rok). Abych mohl k te predchozi neco dodat, musel bych otevrit Kalendar a zvolit editovat radu a pak psat.
Uz vim co te asi mate. Neuvedl jsem ze ouzivam doplnek pro Dnes SPB Diary, ve kterem je cely tyden mnohem prehlednejsi a mohu ve Dnes hned videt co mam naplanovano na nekolik dni dopredu, aniz bych pouzil otevirani Kalendar a pak editaci (kde uz se mi zobrazi dialogove okno, jestli chci editovat konkretni zaznam, nebo celou radu) Se SPB diary mi editace cele rady zabrala cca 4 kroky. Bez ni asi 3 (nemohu vyzkouset).
Je to srozumitelnejsi? :)
M66 (116)|13.1.2007 08:50
Jo, jasné. Já používám instalovaný kalendář a synchronizuji s Outlookem v NB. NB je pro mě master, proto mi ten instalovaný v PDA stačí. Ono, mimochodem, by to PDA muselo mít setsakra ohromný displej, abych na něm viděl schůzky a jednání třeba na celý týden dopředu. A jestli posouvá na Today screen nebo otevřu kalendář je skoro jedno.
Na smartphonu jsem měl Papyrus. Také se mi líbil a měl dobré možnosti. Ale zvykl jsem si.
menyl_ce4you (36)|13.1.2007 10:11
njn, ja synchronizaci schuzek a pod s pc nepouzivam. Kdyby te napadlo neco ohledne meho "prirustkove" :cool: poznamky, krome nekolikanasobneho tapu ke zmene cele rady, budu rad za zpravu. Diky :)
daww (687)|13.1.2007 20:02
Pokud v pluginu SPB Diary tapneš a podržíš na opakované události a dáš upravit, taky ti nabídne zdali chceš upravit jeden výskyt či celou řadu tak v čem je problém ? Kalendář vůbec otevírat nemusíš :-)
menyl_ce4you (36)|14.1.2007 11:06
"ha! Ivan! čufír, šaltýr...!!" :) Když dám v položce tap a hold, tak pod možností "upravit/znovu naplánovat" se objeví jestli chci upravit celou řadu, nebo jen jednu událost, ale má to vliv jen na plánovaný čas. Předtím jsem šel jen cestou tap,hold,editovat... a to nebylo ono. Když však dám tap a hold a Otevřít schůzku a PAK zvolím upravit taxe mi objeví stejná nabídka jako jsem popisoval výš, ale už můžu editovat i poznámku a má to vliv na celou řadu! A to jsem hledal a vřele děkuji! :yes: :D :cool: