Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejlepsi programek pro spravu wifi?

musashi (111)|9.1.2007 22:11
Co byste vy starsi a zkusenejsi doporucili pro spravu wifi?
Zkousel jsem Socket Wifi Companion, moc libil, pekne zpracovan, zel nemakal tak, jak makat mel :(
A ted nevim, co jineho poridit.
Predem diky za rady a napady!
Zdenek Malinsky (9781)|9.1.2007 23:39
Nevím, co přesně potřebuješ, ale třeba si něco vybereš: vxUtil, Airscanner Mobile Sniffer, StreetHawk, WiFiFoFum, Hitchhiker, WiFi Graph.

Doporučuji raději ověřit poslední verzi softu na webu výrobce.
xhladi07 (525)|10.1.2007 09:53
a nebo socket wifi companion...
Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2007 09:56
[QUOTE="musashi"]Zkousel jsem Socket Wifi Companion...zel nemakal tak, jak makat mel [/QUOTE]
to xhladi07
To už je dnes tvůj druhý výkřik do tmy. Čteš vůbec ty předchozí příspěvky? :?
xhladi07 (525)|10.1.2007 10:38
OK, sorry. Uznavam, ze sem to nedocetl. Omlouvam se..

Jen poznamku:
Vsechny softy, co si vyjmenoval mi na mem pda nechodi. Mobile sniffer se ani nespusti (s nejakou chybou), oba softy od Kasuei (Hitchhiker a wifigraph) jsou pro wm2003 (takze pro me taky nepouzitelne - nenajdou wifi kartu) a WiFiFoFum sice scanuje site vyborne, ale neukazuje korektne u nich signal (cimz ztraci smysl sve existence) a neni to nic jineho, nez scaner. Neda se pomoci toho prepnout na jine AP, ani nic jineho. Takze pokud uzivatel nema WM2003, tak to byl taky vykrik do tmy (nic ve zlym.. :)´)
Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2007 11:50
Bez křišťálové koule těžko poznám, co má kdo za PDA. :sarcastic:
Hitchhiker samozřejmě na WM 5 funguje. A jak jsem napsal pod odkazy, musíš se podívat na weby výrobců, neboť nejsme specializovný web na freeware a je možné, že zde nejsou v poslední verzi.
xhladi07 (525)|10.1.2007 13:05
WiFi na mem pda me docela znacne stve. Proto mam otestovano hodne softu na WiFi (myslim ze Microsofti sprasili ovladace stejne, jako u Bluetooth) ver mi, ze sem si stahoval nejnovejsi verzi a nemuzu ju doporucit (zkratka proto, ze mi to napsalo: wifi karta neni pritomna, overte, zda mate WM2003). A byl bych rad, kdyby byl nejakej rozumnej soft, tak ze se kouknu a... stranky vyrobce nejedou... :( Takze jedina moznost je pro me Socket Companion. Je to sice jen pekna graficka navstavba na spatny ovladac od microsoftu, ale aspon neco...

Takze co sem tim chtel rict? Chtel sem tim rict to, ze to mam poctive overene snad vsechen SW na Wifi a na WM5 (HTC Wizard) mi nic nejede tak, jak ma. Coz samozrejme neomlouva moje prehlednuti v prizpevku (za coz se znovu omlouvam), ale mozna to bude k necemu autorovi.
Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2007 13:17
Tak nevím, kde děláš chybu.
Když zde, kliknu na Autor Kasuei Consultant Group, tak mě to přesměruje přímo na stránky aplikace. Tam si vybereš verzi pro WM 5. Je potřeba mít nainstalováno, jak je tam červeně upozorněno: Requires .NET Compact Framework 2.0.

Opravdu nevím, co s tím wifi ve Variu provádíš. Mě se daří v drtivé většině případů připojit bez pomoci jakýchkoli dalších aplikací. :?

Myslím, že se zde zbytečně dohadujeme. Hlavně by se měl musashi vyjádřit, na co přesně softíky potřebuje.
xhladi07 (525)|10.1.2007 13:24
Stranky mi nefungujou a veci kolem spatne wifi muzeme doresit tady.
Docent (1234)|10.1.2007 13:33
Stránky fungujou, ale ten soft jaxi nejde stáhnout... Po 2 hodinách jsem u 104 kB... Bohužel nikde jsem nenašel odkaz na stažení odjinud, než od výrobce.
oltcit (1098)|10.1.2007 13:46
A napr. PocketWinc ?Ale je platený.Občas ho používam.
honza-l (74)|17.10.2007 13:27
Oživil jsem tohle téma, protože právě nějaký soft na správu Wi-fi hledám a z těch zde uvedených mi nic nefunguje - potřeboval bych něco pro WM 5-6